Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerbek szűkösen, egy nem túl látványos meccsen nyernek. A másik két meccsre meg gólfesztivált várok. ;D

Idézetet írta: Gorriaran Dátum június 17, 2018, 11:34:58
Szerbek szűkösen, egy nem túl látványos meccsen nyernek. A másik két meccsre meg gólfesztivált várok. ;D
Egyenlőre az látszik hogy óriási technikai fölényben a szerbek, a costa rica-i csapat pedig védekezget, de támadni képtelen. Ahogy a naplómban is írtam meccs előtt, elképzelni nem tudom hogy gólt szerezzenek. Lesz gól 1 vagy 2, de csak a szerbek fognak rúgni.
A játék képe eddig igazolja az elképzelésem.
Navas egy olyan tényező ami hazavághatja a tippet, és a meccset..
egyenlőre csak lapokra fogadtam 2,5 overt, az value volt, illetve egy 6,5 szögi overt.

komoly riporter: costa rica a legutóbbi vb-n gólt sem kapva jutott tovább. Uruguayt 3-1re verték..
(és mondja tovább, le sem esik neki)

Idézetet írta: laudrup Dátum június 17, 2018, 14:34:50
Egyenlőre az látszik hogy óriási technikai fölényben a szerbek, a costa rica-i csapat pedig védekezget, de támadni képtelen. Ahogy a naplómban is írtam meccs előtt, elképzelni nem tudom hogy gólt szerezzenek. Lesz gól 1 vagy 2, de csak a szerbek fognak rúgni.
A játék képe eddig igazolja az elképzelésem.
Navas egy olyan tényező ami hazavághatja a tippet, és a meccset..
egyenlőre csak lapokra fogadtam 2,5 overt, az value volt, illetve egy 6,5 szögi overt.


Kösz, hogy felhívtad a figyelmet a lapokra Lau! Ez tényleg adja...pláne, hogy volt már egy az 1. félidőben. Hátha a meccs vége felé elszakad a cérna 1-2 szerbnél  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum június 17, 2018, 14:52:14
Kösz, hogy felhívtad a figyelmet a lapokra Lau! Ez tényleg adja...pláne, hogy volt már egy az 1. félidőben. Hátha a meccs vége felé elszakad a cérna 1-2 szerbnél  :beerchug:
Igen én is a szerbek miatt látok benne értéket, de éppen a latinos düh is előtörhet ha nem jönnek a dolgok..(márpedig nem fognak..)

Maradona: Nem tudtam, hogy tilos szivarozni

Az argentinok korábbi kiváló labdarúgója elnézést kért, amiért a lelátón dohányzott az oroszországi világbajnokság szombati Izland-Argentína csoportmérkőzésén. Tovább


Idézetet írta: laudrup Dátum június 17, 2018, 14:54:47
Igen én is a szerbek miatt látok benne értéket, de éppen a latinos düh is előtörhet ha nem jönnek a dolgok..(márpedig nem fognak..)
rászóltam, ott is egy costa rica-i sárga. Egyet már csak összehoznak még.

wow mekkora szabadrugásgól!!!

majd egy szerb sárga, meg is van a három.


Idézetet írta: laudrup Dátum június 17, 2018, 15:13:53
rászóltam, ott is egy costa rica-i sárga. Egyet már csak összehoznak még.

wow mekkora szabadrugásgól!!!

majd egy szerb sárga, meg is van a három.

Ez tényleg ajándék volt 1.72-ért! Köszi még egyszer, hogy felhívtad a figyelmet rá!  :beerchug:

Egy kis gondolatmenet:
Szerintem alapvetően egyik bíró sem akar eldönteni egy meccset egy 11-es befújásával. Viszont a VAR leveszi róluk ezt a terhet, ráadásul eddig nagyon úgy tűnik, hogy a döntéseknél inkább a támadó csapat felé hajlanak, a kétes szitukban mindig büntető lett a vége.

Lehetne ezt forintosítani, úgy nézem egyelőre a bukik is kicsit tanácstalanok. Nagy eltéréseket láttam a szorzókban megítélt büntető opcióra, biztos nyereség tartományban is volt már szorzópár az Unibet és a bet365 között.

Érdekes lenne egy olyan statisztika, hogy a bajnokságokban jelentősen emelkedett-e a büntetők száma, ahol már bevezették a videóbírót. Nem találtam értelmes cikket erről. Hozzáteszem megint más annak pszichológiája amikor a bírónak magának kell eldöntenie, hogy videózik-e (olasz bajnokság) és más annak, amikor rászólnak a fülére (mostani VB).

A Costa Rica-i legenyeknek sok lesz ez a vb. A keret alig valtozott, de amig negy eve fizikalisan mindegyik a csucson volt, ez most mar nem mondhato el. Olykor bantoan lassunak tunnek, a masodik felidoben paran mar a fulokon vettek a levegot, orom lesz nezni ahogy Neymar masolja Maradona 86-os szologoljat.

#236 június 17, 2018, 16:35:26, oakland23
GER-MEX
man of the match:
Ochoa @ 26.00
ill. Kimmich @ 51.00

párszáz ft mindkettőre. Ochoa tuti kap majd lövést bőven, ergo lesz mit védeni. Ha sikerül fognia egy párat, akkor simán lehet, hogy megválasztják, persze lehet kap 7 lövésből négyet, és akkor paff. Kimmichre meg az 51.00-es oddsa miatt teszek, sokszor játszik óriásit, gólt is sokat lő, posztjához képest, ilyen oddson 1-2 százast megér.

Nagyobb téttel MEX kapura menő lövései 2.5 felett @ 1.80, szerintem ez is jó lesz. Megérzés, de nem húzom, hogy MExikó 2.5-nél többször fut lesre. Szerintem csak Chicarito megcsinálja a 3 lest.

Elvileg a büntetőlap 3 felett Ah is jó lehet 2.00-es odds mellett, nem számítok durva meccsre, de egy sportszerű meccsen is lazán jöhet 3 lap, az iráni spori meg szokta osztogatni, ahogy nézem.

u.i.: meg behúztam Müllert és Wernert gólkirálynak egy kis apróval, plusz tettem még 100-100 Ft-ot Gomezre, Goretzkára és Draxlerre, mert bár ők most nem kezdenek, azért valószínűleg fognak még kezdeni meg most is jöhet bármelyik csereként, aztán a hajrában még lőhet gólokat. Csak a játék kedvéért, németeknál -ahogy alexthebest írta korábban- nyitómeccsen ki szokott nyílni a gólzsák

-na még a buli kedvéért párszáz Ft a mexikó elleni meccsen két gólszerzőre, a két belső védőre. Boateng gólja 15-ös odds, Hummels-é 8.50-es, hátha bólint egyet valamelyik, pár pontrúgása biztos lesz a németeknek.

Király meccs, mexikói támadásokban van kraft bőven, kár hogy befejezésben ennyire körülményesek.

Asszem ilyen az, amikor az ember észre sem veszi, hogy már 45 perc eltelt a mérkőzésből. :ok:

Mexikótól 4 kaput eltaláló lövés, aztán mi lenne, ha picit tökösebbek és pontosabbak lennének. 4-5 mellé, Boateng blokk rögtön az elején, túlhúzott támadások, huhhhúúúúú, kíváncsi vagyok, mi lesz a 2. fi-ben