Lacapi tippjei csokiországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Előző naplómmal rég felhagytam, mindig egy sikeres szériában kezdtem el vezetni, amivel mindig el is kezdődött a hanyatlás. Most hullámvölgyből indulok, remélem pozitiv változás lesz a tippekben. Apró kombikkal indulok, de lesz hogy csak egy meccs lesz, ahogy jön, de háromnál többet nem teszek egy szelvényre! 

#1 szeptember 04, 2011, 21:43:29, Lacapi
2011. 09. 04.

Mára egy kis kombival próbálkozom, hátha ez kifizetődőbb lesz. Ezekből csak egy szokott elköszönni...

MT Melsungen - TV Huttenberg           MT Melsungen             1.25        :ok: 
Bosznia-Hercegovina - Horvátország      Horvátország             1.28       :noway: 
Nagy-Britannia - Portugália                 HC Portugália +14.5      1.33        :ok: 
 
Eredő odds: 2,128

A melsungen egyértelműen esélyes otthon a német kézilabda bajnokságban. Kosárlabdában a horvátok meggyőzőbbek voltak eddig mint a bosnyákok, de igazából ez ellesett tipp. A Brit - Portugál csata saját kitaláció, a brittek nem valók egy EB-re, de ugye jövőre olimpiát rendeznek, oda meg kellene egy ütőképes csapat, akit nem gyaláznak le minden meccsen... A portugálokat a mieink elleni pótselejtezőkön láthattuk, 15 ponttal semmi esetre sem rosszabbak a britteknél, én először a +5,5 pontos hendin is elgondolkoztam, sőt, még a sima portugál győzelmen is, de azt végül elvettettem, és a biztos(abb)ra megyek, rendbe kell tenni az egyenlegem....

#2 szeptember 06, 2011, 17:38:43, Lacapi
2011. 09. 05. 

Brage - Qviding FIF    2 - 2    :noway:
Svédorrszág, Superettan

Tipp: 1       :noway:
Odds: 1,50
Iroda: BET365

A Brage-t az osztályozó fenyegeti, a tökutolsó ellen szerezhető 3 pont már a bennmaradáshoz is közelebb hozhatná a csapatot, felzárkózhatnának az igen sűrű és népes középmezőnyhöz. A vendégek utolsó 7 bajnokijukat elvesztették, egy 4-0 kivételével nagy zakót ugyan nem kaptak, de 22 forduló alatt szerzett 10 pontjuk nem hagy nagy reményeket a továbbiakra, szerintem ez sima hazai.

Eredményesség: 0 - 2 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

#3 szeptember 07, 2011, 09:07:09, Lacapi
2011. 09. 06.     

Moldova - Magyarország  0 - 2    :ok: 
eb-selejtező   

Tipp: 2      :ok:
Odds: 1.90
Iroda: Bet365   

   Hát ha ez a tippem is elmegy, akkor a pénteki eufória hamar semmivé foszlik... Tény, a moldávok nagyon kikaptak a finnektől, most biztosan bizonyitani akarnak. A mieink idegenben megverték a finneket, most egy tartalékosnak kikiáltott csapattal legyőztük a svéd mumusunkat. Ha most kikapunk, akkor előbbieket mindenki megint a véletlen számlájára fogja irni, így bizonyítani kell a fiúknak. Két, különböző okból feltüzelt csapattól jó mérkőzést várok. Az biztos, hogy a hazaiak nem fogják könnyen feladni, otthon a hollandokat is megszorongatták, a finneket legyőzték, egyedül a svédektől szenvedtek komoly, 4-1-es vereséget. Az előző EB selejtezősorozatból van egy csúfos emlékű 0-3-unk moldovából, jó lenne ma kiköszörülni az akkori csorbát.   

Mára egy kombit is összehoztam, egész kis pénzért, mivel a magyarokat erről se hagytam le.   

Anglia - Wales                                    1                         1.14    1 - 0   :ok:
Moldova v Magyarország                    2                         2.00        0 - 2   :ok:
Luxemburg v Albánia                          2                         1.57      2 - 1    :noway:

Eredő odds:  3,5796    :noway:   

   Az angolok leradirozták a bolgárokat, (sokat gondolkoztam a svájc - bulgária egyesen is, lehet a bolgár játékosok már Mattheus elzavarására játszanak :) ), szerintem most wales sem fog gondot okozni, csak ne legyen bő a mellény. A mi meccsünkről lásd feljebb, az albánokban pedig nagyon bizom, a Luxik stabilabban védekeznek ugyan mint pár éve, de otthon így is mindig megkapják a maguk 2-3  gólját, a csatárjátékuk meg még mindig hagy maga után kívánnivalót.     

Eredményesség: 1 - 3 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma) Az albánok jól elcsesztek velem, kis híjján az angolok is. Miért nem a svájciakat tettem a bolgárok ellen? 

2011. 09. 06.   

Viborg HK - nők - FC Midtjylland - nők     Hendikep: Viborg HK - nők -2.5     1       1.36
TBV Lemgo - Bergischer HC                  Hendikep: TBV Lemgo -1.5             1       1.29   

Eredő odds: 1,7544   

Két kézilabda a mai igen szerény választékból. Gondolkodtam a két magyar meccsen is (Veszprém - FTC férfi, Illetve Dunaujváros - Győr női), de igazán nincs olyan fogadás a kinálatban, amire érdemesnek látom kockáztatni.
A Viborg női csapatát nem kell bemutatni senkinek, hazai pályán ez a három gólos különbség nem lehet tétel nekik.
A Lemgo a német bajnokság ujjoncát fogadja, úgy gondolom a nyitó fordulóban Illyéséknek sem okozhat gondot a győzelem. Lényegesen nagyobb a keret a hazaiaknál, több a lehetőség, a vendégeknél ugyanakkor sok fiatal tehetség (pl. Pekeler, a 203 cm-es fiatal átlövő) keveredik a rutinos idősebbekkel, mint pl. a szlovák válogatott kapus Stochl, vagy a dán Knudsen.

Idézetet írta: Lacapi Dátum szeptember 07, 2011, 16:46:11
2011. 09. 06.   

Viborg HK - nők - FC Midtjylland - nők     Hendikep: Viborg HK - nők -2.5     1       1.36      :ok:
TBV Lemgo - Bergischer HC                  Hendikep: TBV Lemgo -1.5             1       1.29     :ok: 

Eredő odds: 1,7544    :ok:

Végre, kezd alakulni. A mai napra hosszas böngészés után sem találtam semmi értelmes lehetőséget, így ma nincs tipp. Aki mégis akar tenni valamit, annak esetleg a Finn - Orosz kosármeccset javaslom kettesbe, vagy Serena Williamset, bár 1, 05-ért női teniszre tenni kétszer meggondolandó!

Eredményesség: 2 - 3 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

#6 szeptember 09, 2011, 12:10:36, Lacapi
2011. 09. 09.

St.-Truidense - Genk                  X,2    1.22
Augsburg - Bayer Leverkusen    X,2     1.14

eredő odds: 1,39

A belga bajnokság mai meccsén a vendégek erősebb játékoskeretük és az eddigi eredményeik alapján mindenképp esélyesebbek. Jövő héten a Valenciával csapnak össze a BL-ben, viszont ha a bajnokságban is eredményesek akarnak lenni, nem kaphatnak ki az ilyen meccseken a sereghajtók otthonában sem. A statisztika is mellettük szól, eddigi 17 összecsapásukból mindössze egyszer hagyták el vesztesen a terepet Saint - Trudenben.

A leverkusenieknél is kezd beindulni a gépezet, ha a szokásos egy góljukat hozzák akár nyerhetnek is. A hazaiaknak nagyon össze kell szedniük magukat, az előző két fordulóban hozzájuk hasonló kaliberű csapatoktól kaptak ki, ráadásul rugott gól nélkül, ez nem sok jót igér a szezonra nekik. Összeségében mindenképp a vendégeket tartom a meccs favoritjának.

Ne haragudj, hogy ide offolok, csak meg akartam kérdezni, hogy ezt is a bet365-nél tetted?
Érdekes, hogy általában jó oddsaik vannak, de én ezt a két meccset 3 irodánál is megnéztem (bwin, unibet, fortunawin) és mindkét meccsre jobb oddsok vannak, 1.14 helyett 1.18; 1.22 helyett pedig 1.27.

Ilyen kis szorzóknál pláne nem mindegy!  :cya:

#8 szeptember 09, 2011, 12:13:17, Lacapi
Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 09, 2011, 11:40:25
Ne haragudj, hogy ide offolok, csak meg akartam kérdezni, hogy ezt is a bet365-nél tetted?
Érdekes, hogy általában jó oddsaik vannak, de én ezt a két meccset 3 irodánál is megnéztem (bwin, unibet, fortunawin) és mindkét meccsre jobb oddsok vannak, 1.14 helyett 1.18; 1.22 helyett pedig 1.27.

Ilyen kis szorzóknál pláne nem mindegy!  :cya:


Igen, Bet 365 az iroda. Egyelőre ott van stabil bankom, amiből tovább próbálok épitkezni. Köszönöm hogy jelezted egyébként, mert valóban ez sem mindegy.

Ugyannakkor a lényeg, hogy az eredményt eltalájuk, akkor nyerünk :) . idézet innen: Várda aláirása  :D

Idézetet írta: Lacapi Dátum szeptember 09, 2011, 11:21:29
2011. 09. 09.

St.-Truidense - Genk                    X,2    1.22   3 - 4    :ok:
Augsburg - Bayer Leverkusen    X,2     1.14   1 - 4    :ok:
 
eredő odds: 1,39     :ok:
Eredményesség: 3 - 3 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

#10 szeptember 11, 2011, 11:21:21, Lacapi
2011. 09. 10.

Roda JC v FC Twente                X,2      1.12       2 - 1      :noway:
Cercle Brugge v Germinal          1,X      1,20         2 - 1    :ok:

Eredő odds: 1,34     :noway: 
  Eredményesség: 3 - 4 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

#11 szeptember 12, 2011, 14:08:49, Lacapi
2011. 09. 11.

PSG - Brest                          1              1,40       :ok:
Anderlecht - KV Kortrijk        1              1,28      :ok:

Eredő odds: 1,729         :ok:     


Eredményesség: 4 - 4 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

#12 szeptember 13, 2011, 11:54:45, Lacapi
2011. 09. 12.   

Oroszország-Macedónia       kosárlabda eb    1       1,18     63-61   :ok:
Észtország - Portugália        röplabda eb       2       1,25      3 - 0   :noway:   

Eredő odds: 1,475    :noway:   

A kosárlabda szerzett tipp, - 1000xkösz Pisti1987, majd iszunk rá egyet! - a röpiben pedig az észtek nagyon gyengék eddig, a portugálok lényegesen jobban megszorongatták a ruszkikat is, a csehektől is csak döntő szettben kaptak ki. Ha nem is lesz sima 3-0 (bár szerintem az lesz), de mindenképp a portugálokat tartom favoritnak.     

Eredményesség: 4 - 5 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

#13 szeptember 14, 2011, 09:22:59, Lacapi
2011. 09. 13

Plzen - Bate Boriszov                             X,2                1,66      :ok:
Apoel Nicosia - Zenit Szentpétervár       X,2                1,33      :noway:

Eredő odds: 2,2078     :noway:

Mindkét meccsről hamarosan olvashatsz bővebben az SFGuru BL-ben! http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=7327.0   

Eredményesség: 4 - 6 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)   

A zenit vezetésről bukta el 2 perc alatt a meccset, én már meg sem lepődnék, ha a ciprusiak bekerülnének a legjobb 16-ba, de hogy ez a csoport a kevésbé híres - neves csapatok ellenére is kemény lesz, az biztos.

#14 szeptember 15, 2011, 11:02:22, Lacapi
2011. 09. 14.  

Manchester City-Napoli                             Manchester City       1.33      1 - 1     :noway:
Kiel - Göppingen (német férfi kézi)              HC Kiel -7,5           1,42        28 - 20       :ok:   

Eredő odds: 1,888       :noway:

A Manchester City piszkosul bekezdett, gyártják a gólokat, szétfutják az ellenfelet, a Napoli pedig szerintem nem ér fel egy közepes angol csapattal sem. Ma ez a napi "néptipp" is, ennek ellenére nem félek tőle, ez tényleg hazai kell hogy legyen.   

A másik meccsen a Kiel persze hogy jó csapat, a göppingen se rossz, de a hazaiak nagyon bekezdtek. A néhány éve még rettegett Flensburgot 14, az újonc Hüttenberget 18 góllal ütötték. Hazai pályán utoljára 3 éve volt, hogy kevesebb mint 10 góllal verték volna a mostani ellenfél Göppingent. Ráadásul idegenben már az előző szezonban sem teljesitettek túl jól, és a mostanit is egy háromgólos magdeburgi vereséggel kezdték. Szerintem meglesz a (legalább) 8 közte. 

Eredményesség: 4 - 7 (nem az eltalált meccsek, hanem a nyerő szelvények száma)

A city gondolom nemcsak engem szivatott meg tegnap. A kézin pedig inkább az eredeti +12,5 göppingen HC-vel lehettem volna nyugodtabb, de az igy is jött. Valahogy szelektálnom kellene a hibás tippeket, de nem tudom, mivel javithatnék. Talán a "néptipp"-ekből kellene kevesebb?  :(