OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


https://youtu.be/jG6oGpsgH00

Komoly futam komoly nevekkel, Erik, az angolna nem igazan tudta megszorongatni a magyar sportolokat... ;D

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum október 06, 2018, 13:16:14
Raikkönen verseskötete, jégemberi bölcsességekkel

Petőfi Sándor is elismerően csettintene a rövid, tömör művekre. Olvasd tovább

Keresgéltem és ez inkább promóciós cucc lesz, mintsem nyomtatásba kerülő könyvecske.

Mindenesetre most lehet nyerni, ilyen tipikus lájkolós játékban az ötletgazdától, ha valakit érdekel: https://www.instagram.com/p/Bolf1V2nh99/?taken-by=missionwinnow


Valahogy meg lehet azt oldani, h a pc kepet atvetitsem az okos tvre? Koszike elore is

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 15, 2018, 11:43:16
Valahogy meg lehet azt oldani, h a pc kepet atvetitsem az okos tvre? Koszike elore is

Attól függ mennyire akarod átvetíteni, ha csak film miatt akkor Samsung, LG-nél van hozzá applikáció Smartview vagy TV Cast,Smartshare.
Ha tükrözni szeretnéd a monitort akkor,ha van a TV-ben miracast opció akkor elvileg sima mirror valahol megtalálod a beállítások között...

Egyéb opció, hogy beruházol egy úgynevezett Chromecast-re stickre (kb 13-14k) HDMI-n csatlakozik, bekalibrálod a wifi-re amit minden eszköz használ, majd PC-ről, telefonról mindent ráverethesz amit szeretnél..


Kosz bazli, jaja csak az Aranyeket miatt, mert tvn nem jatsza le az hbogo, elsoket majf megprobalom koszkosz

Milyen kis bújós ez a Viktorka. :D

Idézetet írta: BaXee Dátum október 15, 2018, 12:13:09
Egyéb opció, hogy beruházol egy úgynevezett Chromecast-re stickre (kb 13-14k) HDMI-n csatlakozik, bekalibrálod a wifi-re amit minden eszköz használ, majd PC-ről, telefonról mindent ráverethesz amit szeretnél..
Ha véletlenül Androidos az okostv, akkor tudja a Chromecastet dongle nélkül is (bár elég szarul).


Segítséég...

Okos tv wifin keresztul borzasztoan lassu, telefonon es gepen siman mennek HD videok, a tv meg pixeles keppel szenved, idegbajt kaptam mar eleg sokszor, barkinek vmilyen mukodo megoldasa erre a problemara?  :bash:

Idézetet írta: peshark Dátum november 03, 2018, 17:32:30
Segítséég...

Okos tv wifin keresztul borzasztoan lassu, telefonon es gepen siman mennek HD videok, a tv meg pixeles keppel szenved, idegbajt kaptam mar eleg sokszor, barkinek vmilyen mukodo megoldasa erre a problemara?  :bash:

Milyen tv-? Milyen wifi adapter van benne? Tudsz rajta sebességet mérni? Pl speedtest.net
A routert is nézd meg, lehet csak korlátozza a tv felé a sebességet.

Van egy foscsi doogee telóm.
Kamerát akarnám használni,de be sem jön.
Helyette kiír vmi olyan baromságot,hogy nézzem meg,hogy vmi alkalmazás nincs e bekapcsolva zseblámpa meg ilyenek.
Nyilván nincs.
Tönkrement a kamera szerintetek vagy a szoftverrel van vmi?
Gyári beállítást már visszaállítottam...semmi.
Ja...meg olyan,mintha vmi memóriakártyát vagy tárolót jelenítene meg és mellé meg hülye 4 tagból álló számokat ír ki.
Rengeteg hely van,az nem lehet gond.
Nos?

Szerintem a kamera tönkrement, vagy az alaplapi csatlakozása szakadt meg.

https://youtu.be/YABZJIU5T2E?t=242

Leszinkronizálták a magyar részeket is magyarra :D

#3554 november 09, 2018, 21:35:40, peshark
Azért azt eddig is észrevettem, hogy Köllő Babettet (bárhonnan is került a képbe.. ???) érdemes követni, ha néha akar az ember egy kis műértést is gyakorolni, de a ma esti tv2-s produkcióját ajánlott megnézni szerintem annak, aki nem veti meg a szép formákat... :D

(próbáltam kulturáltan és burkoltan fogalmazni végig, de szerintem átjött.. ;D)

Szerk.: oke, jovo heten meg tobbet lathatunk ebbol... ::)