22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az tiszta, hogy sikeres udvozlo bonusz kiforgatas eseten maximum 70 ezer (35 ezres befizetesre 100% bonusszal szamolva) a kiutalhato, de a forgatas hogyan tortenik? Lehet-e a felteteleken kivuli tippekkel kicsit duzzasztani az egyenleget v csak olyan fogadast fogad el az elejetol, amivel porog a rollover is?

Akinek van 22betes számlája, nézzen már rá, kifizetéseknél ott van-e a skrill, mint opció? Nekem délelőtt még ott volt, most már nincs...

Ismét van skrilles kifizetési lehetőség!

Akartam befizetni VISA kártyáról de ezt írja: "Invalid card holder". Az érvényessége miatt csinálja (2020.08.) vajon? Vagy miért?

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 03, 2020, 07:55:16
Akartam befizetni VISA kártyáról de ezt írja: "Invalid card holder". Az érvényessége miatt csinálja (2020.08.) vajon? Vagy miért?
Az nem lehet probléma szerintem.

Sajnos szokott lenni náluk hasonló probléma, hogy nem tudsz befizetni, de aztán minden flottul megy. Ha később sem működik, kérdez rá náluk, van magyar nyelvű chat is általában.

Nekem akkor irta ezt amikor ekezettel irtam ra a nevem, anelkul siman leofgadta

Sikerült a befizetés, de lenne még egy kérdésem: ha nem jelöltem be, hogy "bonus accoun", akkor nem számít forgatásnak?

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 03, 2020, 13:29:05
Sikerült a befizetés, de lenne még egy kérdésem: ha nem jelöltem be, hogy "bonus accoun", akkor nem számít forgatásnak?
ha nem jelölöd be, akkor az oldal úgy értékeli, hogy nem veszed igénybe az első befizetési bónuszod, s többet nem fogod tudni igénybe venni.

Bárki, bármit mondhat, ilyen korrekt irodával még nem találkoztam(!!!). Első befizetés-döcögős, segítséggel, de sikerült-, bónuszforgatás, sikeres kifizetés. Közben, amit nem értettem, szuper "cset" megválaszolta.  Kifizetést igényeltem, 10 (!!!!) perc múlva a számlámon volt, azonosítások és egyebek nélkül. A  választék- amit én szeretek- kb háromszorosa a bet365-nek. A bet365-ön pénzt igényelve 2 munkanapnál hamarabb nem kaptam meg.
   

Lesz egy kis időm, minden kérdésedre szívesen válaszolok.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 26, 2020, 16:48:13
Az tiszta, hogy sikeres udvozlo bonusz kiforgatas eseten maximum 70 ezer (35 ezres befizetesre 100% bonusszal szamolva) a kiutalhato, de a forgatas hogyan tortenik? Lehet-e a felteteleken kivuli tippekkel kicsit duzzasztani az egyenleget v csak olyan fogadast fogad el az elejetol, amivel porog a rollover is?
Leírom a tapasztalataimat. Befizettem a pénzt bankkártyával, kb 5 percen belül rajta volt a számlámon a bónusszal együtt (euróban számolta, de a számlámon forintban jelent meg, sőt befizetéskor meg rubelt ír). Két "számlát" kapsz, az egyik a "saját" számlád, a másik a "bónusz".Te döntöd el, hogy a kiválasztott meccseidet melyik számlán játszod meg, a tét beírásakor meg fogja kérdezni, melyiken akarod. Én úgy jártam, hogy a kiválasztott 3 meccs közül az egyik élő volt és közben lement 1,3-ra az odds. Gond nélkül lehetett játszani a "bónusz" számlán, de nyilván nem számolta volna bele a forgatásba. Azért írom, hogy "volna", mert én úgy jártam, hogy 3 fogadással lenulláztam a "bónusz" számlát, de szerencsére a "saját" számlám duzzadt. Megkérdeztem a cseten, hogy igényelhetek-e kifizetést. Mondta, hogy minden további nélkül, mivel "bónusz" számlám már nem létezik (a fogadásoknál már fel sem ajánlotta, hogy "bónusz számla" választása) Kifizetésnél semmilyen dokumentumot nem kért és pár perc múlva a kártyámon volt a pénz. Nem tudom, mennyire érthető, ha van kérdésed, szívesen válaszolok. 

Üdv.
Jól látom hogy az üdvözlő onusz összegét 50x meg kell forgatni 7 nap alatt??
Azért az kicsit merésznek hangzik így elsőre.

Idézetet írta: Rated921 Dátum július 13, 2020, 21:41:46
Üdv.
Jól látom hogy az üdvözlő onusz összegét 50x meg kell forgatni 7 nap alatt??
Azért az kicsit merésznek hangzik így elsőre.

Az 50-szeres a kaszinóra vonatkozik. Azt tényleg kár piszkálni.

" Ha sportfogadásokra felhasználható bónuszt választott, akkor a bónusz kijátszásához a bónuszösszeg ötszeresével kell gyűjtőfogadásokat tennie. Egy gyűjtőfogadásnak legalább három eseményt kell tartalmaznia. Legalább három esemény szorzójának 1.40-nek vagy magasabbnak kell lennie. "

#58 július 15, 2020, 09:48:20, RedMunchen
Elso napokat toltom itt aktivan, tenyleg eleg szeles a valasztek, fogadtam mar sajat es bonusz egyenlegbol is, azt mar latom, hogy a bonusz kemeny lesz, mert egy meccsre csak egy tippet lehet leadni, s az 5x forgatas igy mar tobb mint huzos. A regnel elolvastam a szabalyzatot, de a befizetesig eltelt majd egy honap, s ez a szabalypont nem maradt meg bennem.

Egyelore negativumkent csak azt tudom emliteni, hogy egy adott bajnoksag esemenyebol visszalepve mindig a fooldalra kerulok, s ezutan ujra ki kell keresnem az adott meccset. Van valahol erre vissza gomb/nyil?

A toto menupontnal vannak kerdesek, a szelvenyekre en is tudok tippelni vagy sem, ha igen hol talalom?

Utolso kerdesem pedig, hogy kiertekelt szelvenyekrol jon email mint anno a bet-at-hometol, bwintol?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 15, 2020, 09:44:35
Elso napokat toltom itt aktivan, tenyleg eleg szeles a valasztek, fogadtam mar sajat es bonusz egyenlegbol is, azt mar latom, hogy a bonusz kemeny lesz, mert egy meccsre csak egy tippet lehet leadni, s az 5x forgatas igy mar tobb mint huzos. A regnel elolvastam a szabalyzatot, de a befizetesig eltelt majd egy honap, s ez a szabalypont nem maradt meg bennem.

Egyelore negativumkent csak azt tudom emliteni, hogy egy adott bajnoksag esemenyebol visszalepve mindig a fooldalra kerulok, s ezutan ujra ki kell keresnem az adott meccset. Van valahol erre vissza gomb/nyil?

A toto menupontnal vannak kerdesek, a szelvenyekre en is tudok tippelni vagy sem, ha igen hol talalom?

Utolso kerdesem pedig, hogy kiertekelt szelvenyekrol jon email mint anno a bet-at-hometol, bwintol?

Fú, én náluk is játszom, de pl a Totó-t nem próbáltam még, így azt nemtudom... Szerintem alapból nincs e-mail a kiértékelt tippekről, de lehet, hogy ezt valahol be lehet állítani...
Viszont!! Van mobil appja a 22bet-nek (én androidon használom), az számomra sokkal átláthatóbb, mint a webes felület, ajánlom, hogy próbáld ki, ha tudod!