Frissitések naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A főoldalon levő hirekhez és elemzésekhez mostantól hozzá is lehet szólni!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 09, 2010, 18:52:54
A főoldalon levő hirekhez és elemzésekhez mostantól hozzá is lehet szólni!

:beerchug:

Beépitettünk egy videolejátszót az oldalba, angol nyelvű beszámolókat és hireket lehet nézni. Az oldal jobb felén találjátok meg a főoldalon. Irhattok véleményt róla, mennyire hasznos vagy szar stb.


Június 3.-án délelőtt maximum 3 órát nem lesz elérhető az oldal szerverkarbantartás miatt.

Kicsit módositottam a fórum keresőjén.

A fórum főoldaláról keresve a teljes weboldalon keres a Google segitségével. Ez szerintem sokszor jobb eredményeket ad, mint a fórum beépitett keresője és gyorsabb is.

Ha egy fórumban vagy témában vagy, akkor csak azon belül keres a fórum keresőfunkcióját használva. A "Részletes kereső" linkre kattintva a fórum részletes keresőjével lehet keresgélni csak a fórumban.

Az SfTotó és SfScore játékokban ezután nem lehet mások tippeit megtekinteni, amig a szelvény határideje le nem jár.

Kedvenc témák funkció

Egy kis újdonság a fórumban. Meg tudod jelölni a kedvenc témáidat és azokat egy külön listában látod majd a felső menüből elérhető Kedvencek gombra kattintva. A témák megjelöléséhez használd a Kedvencekhez gombot, ez minden témánál elérhető az oldal felső és alsó részén.

Semmi visszajelzés? hasznos, vagy nem jó?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 09, 2010, 12:37:51
Semmi visszajelzés? hasznos, vagy nem jó?

Én pont most raktam be pár topikot a kedvencekbe, szerintem elég hasznos, nem kell a tűzróka könyvjelzőivel bénázni..

Szerintem hasznos :great:. Könnyebb megtalálni a naplókat.


Valaki csináljon már plz egy pikcsört, mert nem látom hol tudok kedvencelni :icon_confused:

Idézetet írta: Latzka Dátum december 09, 2010, 18:18:58
Valaki csináljon már plz egy pikcsört, mert nem látom hol tudok kedvencelni :icon_confused:

Itt: