Frissitések naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem nem jelenik meg ez a kedvencek fül ... :(


Nekem se, no akkor nem is voltam olyan béna :D





vmlinuz, ez a kedvencesdi nagyon király!  :great:  :beerchug: Viszont van egy rossz hírem! Nekem az egész karod kell!!  ;D Olyat nem lehet, hogy mondjuk egy egész mappát kedvenccé tegyek? Mint, pl. a Football, vagy a Zrt.-s tippek, stb...

Más.
Zrt-s tippek, ott pl. mindenféleképpen be kell lépnem a témákhoz, mert nem jelenítődik meg az utolsó hozzászólásról infó. Ezen lehet valamit változtatni?


Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 10, 2010, 09:27:56
vmlinuz, ez a kedvencesdi nagyon király!  :great:  :beerchug: Viszont van egy rossz hírem! Nekem az egész karod kell!!  ;D Olyat nem lehet, hogy mondjuk egy egész mappát kedvenccé tegyek? Mint, pl. a Football, vagy a Zrt.-s tippek, stb...

Más.
Zrt-s tippek, ott pl. mindenféleképpen be kell lépnem a témákhoz, mert nem jelenítődik meg az utolsó hozzászólásról infó. Ezen lehet valamit változtatni?



??

Mivel alfórumok, nem látod a szülő fórumban az utolsó hozzászólásokat. Majd a felület megoldja ezt is.

Pár apró újitás:

- az elemzések RSS feedbe ( http://feeds.feedburner.com/sportfogadas ) bekerültek a hírek is
- Google +1 gomb az oldal tetejére, ezzel kicsit lehet segiteni elvileg a népszerűségen, szóval +1-ezhetitek az oldalt  :beerchug:
- apró optimizálások

Frissitettem a fórumot a legújabb verzióra, ami miatt egyes személyes beállitások elvesztődhettek.

Mától nagyobb szerveren vagyunk, ezzel remélem gyorsul az oldal és nem lesznek "fehér" oldalak.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 25, 2012, 09:13:48
Mától nagyobb szerveren vagyunk, ezzel remélem gyorsul az oldal és nem lesznek "fehér" oldalak.

:ok: Az utóbbi napokban tökéletesen működik minden, de ezt szerintem a Sporttársak is érzékelik (érzékelték). Azért köszönet a fejlesztésért!  :beerchug:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 25, 2012, 09:13:48
Mától nagyobb szerveren vagyunk, ezzel remélem gyorsul az oldal és nem lesznek "fehér" oldalak.

Tényleg nagyon királyul megy az oldal!  :ok:  8)
Köszönjük vmlinuz!  :redchug: