Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az EU jövője

Az olasz kormánykoalíció belekezdett választási ígéretei megvalósításába: alapjövedelmet, alacsonyabb adókat és alacsonyabb nyugdíjkorhatárt ígértek. Amivel jól megijesztették az EU-t: a túlköltekezésre hivatkozva az Európai Bizottság visszadobta az olasz költégvetést. (forrás: https://index.hu/gazdasag/2018/10/26/olaszorszag_eu_koltsegetes_ot_csillag_mozgalom_europai_bizottsag_vita)

A következő ország, ahol az EU-ból való kilépésről tartanak népszavazást:

Olaszország  7.50
Görögország  11.00
Ausztria  15.00
Lengyelország  15.00
Magyarország  15.00
Belgium  21.00
Bulgária  21.00
Dánia  21.00
Finnország  21.00
Horvátország  21.00
Portugália  21.00
Svédország  21.00
Írország  21.00

Bővebb kínálat és egyéb politikai fogadások az Unibet fogadóirodánál!

Szerintem inkább arról kellene fogadási lehetőség, hogy lesz-e újabb szavazás az Egyesült Királyságban.

Vagy netán már teljesen ragályos a hülyeség?!  ;)
https://www.youtube.com/watch?v=VCozLJbAPMQ

Mark Zuckerberg lesz az Egyesült Államok elnöke?

Fogadhatunk az Unibetnél, hogy a politika felé fordul a Facebook megalkotója. Tovább


Angela Merkel elnöki székére többen is pályáznak

Hosszú idő után új vezetője lesz a német Kereszténydemokrata Uniónak. Tovább


Donald Trump falán nagy összeget lehet nyerni

Az Unibetnél magas szorzót kínálnak az elnök építményére. Tovább


#305 december 11, 2018, 11:36:18, SPF Admin
Recesszióba sodródhat az Egyesült Királyság

A gazdasági problémákra most az Unibetnél fogadhatunk is! Tovább


Pokémonokról fog beszélni a norvég király?

Újévi beszédre fogadhatunk az Unibetnél, ami sokkal menőbb, mint focira tippelni! Tovább


Kedves alattvalók! Imádtam a Black Friday-t!

Akciós volt a királyi palást, szóval beújítottam kettő újat - mondta a dán királynő újévi beszédében. Ha el tudod képzelni, hogy ez megtörténjen, akkor irány az Unibet fogadóiroda. Olvasd tovább


Theresa May ha elbukik, ki követheti?

Nem egyszerű a brexit idején brit miniszterelnöknek lenni. Tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum január 05, 2019, 18:28:17
Theresa May ha elbukik, ki követheti?

Nem egyszerű a brexit idején brit miniszterelnöknek lenni. Tovább
Szerintem Theresa May nem fog lemondani, hanem meg fog bukni.

Donald Trump imádja a twittert, fogadni is merjél rá!

Tehetünk fel pénzt rá az Unibetnél, hogy az elnöknek mennyi követője lesz. Olvasd tovább


Az Egyesült Királyság meghosszabbítja az 50. cikkely határidejét?

Támogatta a londoni alsóház a Brexit halasztásáról szóló kormányzati kezdeményezést. Egyelőre nem ismert, hogy a kormány mikor terjeszti harmadszor is a Brexit-megállapodást az alsóház elé vitára és szavazásra (forrás: ma.hu).

Hosszabbítás 2019.03.29-én túlra?

Igen - 1.15
Nem - 4.50

2020-as amerikai elnökválasztás

George Clooney lesz az USA következő elnöke? Esetleg Mark Zuckerberg? Az Unibetnél a Politika részen nem csak a személyre, de a győztes félre is fogadhatunk, tehát hogy republikánus vagy épp demokrata jelölt fogja birtokolni a piros gombot a Fehér házban.



Kínálat részlete március 20-án 20:50-kor:

• Donald Trump 3.00
• Bernie Sanders 6.00
• Joe Biden 7.50
• Kamala Harris 8.50
• Beto O'Rourke 9.00

Fogadj az USA következő elnökére!

Tudod-e, hogy Soros be akarja vezetni az arab számokat?

#314 május 01, 2019, 13:55:29, TiB
Elhiszem, hogy Soros hatalma és befolyása félelmetes, de egy 88 éves emberről beszélünk. Szerintem néha be is pisál, azért a prosztatája nem lehet a toppon ennyi idősen. Akárhogy próbálok félni tőle, marhára nem sikerül.

Az elvakultság sokkal ilyesztőbb, hogy tanult, tanulatlan embernél előrfordul. Ott a vallás, vagy ne menjünk messzire, a tippmixes lélek, ami már-már vallás szintű. De még a gyógyszeripar manipulációban is sokkal több veszélyt látok, mint Sorosban, aki jó eséllyel 88 évesen nincs mindig teljesen képben és az esze sem vág úgy mint 40 éve.