Napi Ausztrál Open Tipp - február 20.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi Ausztrál Open Tipp - szombat (február 20.)

Van egy Ausztrál Openes tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2021. 02. 20. 09:30
TENISZ, WTA - EGYÉNI, Australian Open (Ausztrália)

Brady J. (Usa) - Osaka N. (Jpn)

Tipp:    játszmák száma 3
Odds:   2.73
Iroda:   TippmixPro

Osaka az esélyes, bár kettejük mérlege kemény borításon 1:1, és Brady mindkétszer legalább egy játszmát nyert. Osaka is fáradhat, Brady-t a döntőbe jutása dobhatja fel, ezért várok 3 szettes meccset.

2021. 02. 20. 09:30

Brady J. (Usa) - Osaka N. (Jpn)
Osaka N. (Jpn) nyer és kevesebb, mint 20 game lesz
2.25
bet365

Brady most játszik először GS döntőt, mig Osakának már a negyedik lesz. Az amerikai lány könnyű ágon jutott a döntőbe, ugyanis nem volt TOP25-ös ellenfele. Osaka azzal, hogy legyőzte Serénát az elődöntőben, szerintem nehezebb feladatot hajtott végre mint maga a döntő. Izgulni is inkább az amerikai lány fog, igy szerintem két egyenes szettben fog nyerni Osaka.

2021. 02. 20 09:30

Jennifer Brady - Naomi Osaka
Tipp: Jennifer Brady nyer
Odds: 4.80
Iroda: bet365

Kicsit túlzónak érzem már amit a sportfogadók alkottak az oddsokkal. Azért 1,2-es odds Osakára Brady ellen, azért az necces. Láthattuk a US Openen, hogy közel vannak egymáshoz tudásban és remélem, hogy most ellenkező előjellel ér véget a találkozó, mint féléve.

2021. 02. 20. 09:30
TENISZ, WTA - EGYÉNI, Australian Open (Ausztrália)
Brady J. (Usa) - Osaka N. (Jpn)
Tipp: Osaka 2:0 + Osaka nyeri az első adogatójátékát + Osaka üti a több ászt a meccsen
Odds: 2.62
Bet365

Osaka 2:0-t kifejtettem a guruban. Nyerő típus, a tavalyinál jobb formának örvend és GS döntőt még nem bukott amíg Bradynek ez az első fináléja. Osaka az egész tornán jól adogat, 5-6 között van átlagban meccsenként az ász mutatója, Brady azért elmarad ettől.

Tenisz, Grand Slam, Ausztrál Open - Nők, 2021. febr. 20., 09:30

Brady, Jennifer - Osaka, Naomi
Tipp: Fogadás szettre - 1-2

Odds: 4,10
Iroda: Unibet

Indoklás: Van rá esély, hogy megismétlődjön a 2020-as US-Open elődöntőjében eredménye. A női mezőnyben erős szerválók mindketten - kevés brékre, és - a bukik által vártnál - több játékra lehet számítani. Úgy vélem, a japán lány végül érvényesíteni fogja tudásbeli főlényét - de döntő szettre kényszeríti riválisa.

VEGYESPÁROS: Australian Open (Ausztrália), kemény - Döntő
2021. 02. 20. 11:00

Stosur S. / Ebden M. - Krejcikova B. / Ram R.
Tipp: Krejcikova B. / Ram R. 1-2-re nyer
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Véleményem szerint lebecsülik a Stosour/Ebden párost, egy szettre jók lehetnek.

Idézetet írta: csatarid Dátum február 20, 2021, 00:50:23
2021. 02. 20. 09:30
TENISZ, WTA - EGYÉNI, Australian Open (Ausztrália)
Brady J. (Usa) - Osaka N. (Jpn)
Tipp: Osaka 2:0 + Osaka nyeri az első adogatójátékát + Osaka üti a több ászt a meccsen
Odds: 2.62
Bet365

Osaka 2:0-t kifejtettem a guruban. Nyerő típus, a tavalyinál jobb formának örvend és GS döntőt még nem bukott amíg Bradynek ez az első fináléja. Osaka az egész tornán jól adogat, 5-6 között van átlagban meccsenként az ász mutatója, Brady azért elmarad ettől.

Nyertes

Idézetet írta: strictly Dátum február 19, 2021, 13:56:22
2021. 02. 20. 09:30

Brady J. (Usa) - Osaka N. (Jpn)
Osaka N. (Jpn) nyer és kevesebb, mint 20 game lesz
2.25
bet365

Brady most játszik először GS döntőt, mig Osakának már a negyedik lesz. Az amerikai lány könnyű ágon jutott a döntőbe, ugyanis nem volt TOP25-ös ellenfele. Osaka azzal, hogy legyőzte Serénát az elődöntőben, szerintem nehezebb feladatot hajtott végre mint maga a döntő. Izgulni is inkább az amerikai lány fog, igy szerintem két egyenes szettben fog nyerni Osaka.

Nyertes

Idézetet írta: csatarid Dátum február 20, 2021, 00:50:23
2021. 02. 20. 09:30
TENISZ, WTA - EGYÉNI, Australian Open (Ausztrália)
Brady J. (Usa) - Osaka N. (Jpn)
Tipp: Osaka 2:0 + Osaka nyeri az első adogatójátékát + Osaka üti a több ászt a meccsen
Odds: 2.62
Bet365

Osaka 2:0-t kifejtettem a guruban. Nyerő típus, a tavalyinál jobb formának örvend és GS döntőt még nem bukott amíg Bradynek ez az első fináléja. Osaka az egész tornán jól adogat, 5-6 között van átlagban meccsenként az ász mutatója, Brady azért elmarad ettől.

Gratulálunk @csatarid ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.