Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: veszmo Dátum január 25, 2018, 19:44:53
Ilyen sok válaszra azért nem számítottam :). Teljesen meghalt ez a topik? Közben külföldi fórumokon próbálkoztam megtudni kérdésemre a választ. Eredmény:Úgy döntöttem, hogy kihagyom a Noxwint.
Idézetet írta: veszmo Dátum január 25, 2018, 19:44:53
Ilyen sok válaszra azért nem számítottam :). Teljesen meghalt ez a topik? Közben külföldi fórumokon próbálkoztam megtudni kérdésemre a választ. Eredmény:Úgy döntöttem, hogy kihagyom a Noxwint.

Van egy Egyéb online fogadóirodák fórumrész, ahol több, mint 150 irodának nyílt külön téma az évek alatt.
Ha ott nem találsz egy irodáról semmit, akkor vagy nem játszik ott senki vagy nem akar róla beszélni.  :)
Mióta az adóhatóság internetes böngészéssel kezdte el összeszedni a blokkolandó oldalak listáját, azóta én sem érzem úgy, hogy minden felfedezésemről egyből be kéne számolnom a nagy nyilvánosság előtt.    :P

Idézetet írta: veszmo Dátum január 25, 2018, 19:44:53
Ilyen sok válaszra azért nem számítottam :). Teljesen meghalt ez a topik? Közben külföldi fórumokon próbálkoztam megtudni kérdésemre a választ. Eredmény:Úgy döntöttem, hogy kihagyom a Noxwint.

Sokan csak azért nem válaszoltak, mert még mindig nem hiszik el, hogy elolvastál mindent a fórumon.

683435 Hozzászólás 11137 Témában

Szép teljesitmény.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 25, 2018, 23:35:29
Van egy Egyéb online fogadóirodák fórumrész, ahol több, mint 150 irodának nyílt külön téma az évek alatt.
Ha ott nem találsz egy irodáról semmit, akkor vagy nem játszik ott senki vagy nem akar róla beszélni.  :)
Mióta az adóhatóság internetes böngészéssel kezdte el összeszedni a blokkolandó oldalak listáját, azóta én sem érzem úgy, hogy minden felfedezésemről egyből be kéne számolnom a nagy nyilvánosság előtt.    :P

Pedig vannnak nagyon is nyilvános irodák, itt a fórumon is, akik még soha nem kaptak egy tiltást sem (pl. Punci-sport  ;D ).

Na, csak sikerül egy kis életet hoznom ide... Köszönöm a válaszokat. Ha az írtam, hogy végig olvastam az egész fórumot, elnézést kérek, csak erre a topikra gondoltam.

Valaki használja a surebet.com oldal előfizetését? Ha igen, akkor az illető megoszthatná a tapasztalatait. :)  :cya:

Idézetet írta: Capo21 Dátum március 29, 2018, 13:05:05
Valaki használja a surebet.com oldal előfizetését? Ha igen, akkor az illető megoszthatná a tapasztalatait. :)  :cya:
Most éppen nem használom, de több évig volt előfizetésem. Mit szeretnél tudni ?

Idézetet írta: ede Dátum március 29, 2018, 14:57:59
Most éppen nem használom, de több évig volt előfizetésem. Mit szeretnél tudni ?

Tulajdonképp, hogy meg-e éri rá előfizetni a mostani piaci helyzetet nézve... :D Mert ahogy láttam 33$ azért nem annyira sok 1 hónapra a többi szolgáltatóhoz képest.

Sok jelzést mutat és mekkora a maximum profit %-os arb?

Népszerűbb események nagyobb piacainál is sok jelzést ad?

Átlagot nézve több a valós odds?

Köszi, ha eszembe jut még vmi írom. :)



Idézetet írta: Capo21 Dátum március 29, 2018, 18:15:56
Tulajdonképp, hogy meg-e éri rá előfizetni a mostani piaci helyzetet nézve... :D Mert ahogy láttam 33$ azért nem annyira sok 1 hónapra a többi szolgáltatóhoz képest.

Sok jelzést mutat és mekkora a maximum profit %-os arb?

Népszerűbb események nagyobb piacainál is sok jelzést ad?

Átlagot nézve több a valós odds?

Köszi, ha eszembe jut még vmi írom. :)
Legnagyobb előnye az ára.
55 bukit ad amiből gyakorlatilag harmada használható, vagy még annyit sem. A többi vagy kivonult Magyarországról vagy orosz amit ki-ki belátása szerint használhat.
Vannak rajta nagyobb arbok is azonban 4-6%-nál nagyobbat használni elég rizikós. Népszerűbb események nagyobb piacaira azért elég ritka, de más keresőknél is az.
Vannak rajta hibás arbok is, főleg a nagyobbaknál(10%felett). Előfordul hogy két különböző eseményt rak össze. Volt olyan,hogy két ország női és férfi röplabda csapata egy napon játszott majdnem ugyanabban az órában kezdődött a meccs is. Tehát eléggé oda kell figyelni.
80-90 %--ban valósak az oddsok, bár néha talál valami marhaságot és az egész bajnokság akkori fordulójára ráhúzza(azt hiszem az AHL-nél elég gyakran volt valami O-U).
Egy évre azt a 187€-t simán megéri. Ha forditasz rá egy kis időt egy hónap alatt  kitermeli az éves előfizetést, meg még a VPN előfizetést is, amit a blokkolások miatt érdemes megvenni. A többi meg már a haszon. Azért arra figyelj, hogy ne meccs mentes időszakban kezdjed, pl nyáron amikor semmi nincs.

Idézetet írta: ede Dátum március 30, 2018, 09:49:55
Egy évre azt a 187€-t simán megéri. Ha forditasz rá egy kis időt egy hónap alatt  kitermeli az éves előfizetést, meg még a VPN előfizetést is, amit a blokkolások miatt érdemes megvenni. A többi meg már a haszon. Azért arra figyelj, hogy ne meccs mentes időszakban kezdjed, pl nyáron amikor semmi nincs.

Szia ede,

Milyen VPN előfizetést ajánlasz? Most kezdenék én is bele az arbolásba és jó volna tudni, hogy melyik VPN vált be. hide.me jónak mondható? Vagy esetleg a zenmate.com?

Köszi!

Idézetet írta: Tomikaa Dátum március 30, 2018, 22:26:50
Szia ede,

Milyen VPN előfizetést ajánlasz? Most kezdenék én is bele az arbolásba és jó volna tudni, hogy melyik VPN vált be. hide.me jónak mondható? Vagy esetleg a zenmate.com?

Köszi!
Szia,
Én is hide-t használtam egy pár évig. Nem rossz, de néha belassult. Most Torguard van fix ip-vel. Szerintem sokkal jobb, de valamivel drágább is. Találtam valahol 25%-os bónuszkódot.
A hide-vel az is probléma, hogy a bet365 szinte egyetlen használható ip-jéről sem tölt be rendesen. Gondolom valahogyan szűrik.

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha valaki talál egy piaci rést, amin szerezhető 15% haszon garantáltan, de nem olyan hogy még a vak is látja, hanem egy hosszútávú fogadásnál és más más irodánál. Na szóval akkor, hogyan tudna ebből az illető pénzt csinálni, ha nincs tőkéje hozzá, de van ez a jó ötlete?

Idézetet írta: drzdolik Dátum április 11, 2018, 01:18:21
Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha valaki talál egy piaci rést, amin szerezhető 15% haszon garantáltan, de nem olyan hogy még a vak is látja, hanem egy hosszútávú fogadásnál és más más irodánál. Na szóval akkor, hogyan tudna ebből az illető pénzt csinálni, ha nincs tőkéje hozzá, de van ez a jó ötlete?

Ambrus Attilával vedd fel a kapcsolatot. Hátha segít.  :ok:

Viccen kívül Admin csak azt akarta mondani, hogy sehogy. Ráadásul a long term szó itt nem biztos, hogy előnyt jelent.

CIBnél adnak személyi kölcsönt kb. 7,7%-os kamatra.
Ha abból megjátszod, még mindig marad 7,3% haszon, ha egyéves időtávval számolunk.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 11, 2018, 12:38:12
CIBnél adnak személyi kölcsönt kb. 7,7%-os kamatra.
És amíg elintézed a személyi kölcsönt, picit módosítanak a szorzón, és nemhogy nyersz, de még fizetheted a kamatot is  ;D