TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nem akarlak ismeretlenül megbántani,de ha valaki azért játszik egy szerencsejáték irodánál mert promót ad,vagy nem az sokmindent elárul.

Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 21:24:16
Nem akarlak ismeretlenül megbántani,de ha valaki azért játszik egy szerencsejáték irodánál mert promót ad,vagy nem az sokmindent elárul.

Valóban, azokat akik behajtják a promókat, úgy hívják hogy profi  :ok:

Ha egy irodának jó oddsai nincsenek (és ugye a tippmixpronak nincsenek), akkor azért nem árt egy-két promót hirdetni, főleg ha reklámozzák. De ez Magyarország egyetlen legális online fogadóirodája, mi mást várhatunk  :)

Igen ,sajnos maximálisan igazad van,de nézzük a tényeket.

Itt fogadhatsz legálisan./hogy ez jó vagy nem az más kérdés /
Adózott nyereményed van /már ha fogadsz és nyersz/
így nézve nem is olyan rossz az odds.
nem kötelező!
lehet,sőtt ,kell is kritizálni /hátha jobb lesz/ ez rendben van.
De megmondom őszintén,h engem már dühít az állandó fikázás és negatív kritika a fogadóiroda iránt.


#573 szeptember 05, 2014, 22:06:32, Knapp
Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 21:24:16
Nem akarlak ismeretlenül megbántani,de ha valaki azért játszik egy szerencsejáték irodánál mert promót ad,vagy nem az sokmindent elárul.

A "promóció" azt jelenti, hogy a játékosoktól elnyert pénz egy részét visszaosztják, azaz marketingre költik.
Minél gyatrábbak a szorzók, annál több pénz van erre.

Hja igen, egy szar irodánál csak akkor játszunk, ha valamilyen bónusszal kompenzálja a gyengeségeit (alacsony szorzók, ügyfélszolgálat, kényelmetlen felület, vitatott  megbízhatóság), egy "jó" irodánál meg promók nélkül is.    ;)

(egyébként a tippmixpronál valójában "csak" a szorzókkal vannak gondok - na jó, a kínálat sem eget verő, élőben meg kifejezetten gyenge - , innentől a játékosok többségének alapesetben felejtős)

Sajnos az, hogy nem akcióznak annyit jelent, hogy nem kívánnak "harcolni" az ügyfelekért, csak várják a NAV takarításának eredményét.


Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum szeptember 05, 2014, 21:12:18
miről ugatol komám ?
Ezt láttad ugye ??

"KEZDŐDIK A SZEZON!
Biztos ti is izgatottan várjátok, hogy végre beinduljon az igazi fociélet ősszel – amire egy újabb
izgalmas játékkal is készülünk nektek. Addig is iratkozzatok fel hírlevelünkre, hogy elsők közt
értesülhessetek a promóról, bemelegítésnek pedig nézzétek meg aktuális kínálatunkat!"


Ez A tippmixpro Promók fül alatt található szöveg.. és már nem tegnapóta van itt.. plusz nem is tegnap kezdődött a szezon.. Úgyhogy tényleg nem is értem, hogy várom el hogy legyen egy promó ha már hírdetik...


Ez nem a tavalyi szezonkezdetről maradt ott?   ;D

Én ezt értem ,és el is fogadom,de most is mondom, NEM KÖTELEZŐ
senkit nem köteleznek arra,h velük fogadjanak.
Nem tetszik,oké átmegyek másikhoz /nem legális,leszarom oké/.
Én csak azért vitázom,h ne kritizáljunk folyamatosan egy fejlődésbe lévő irodát/reméljük jó irányba/mert rögtön nem tudja azt nyujtani mint egy 20 éve a piacon lévő irodát,
Ez nem jelenti azt,h nekem ez tetszik.

Példát lehetne venni a bwinről érdekes módon ott az elejétől kezdve világ színvonalú volt a kínálat. Pedig nem is angol fogadó iroda,mégis full profi. Az tény hogy elég necces pláne mikor bejött a tipmixfoshpro. Dupla nulla forint kezdő bónusz ????? Ez mi ? Vicc? Akár melyik más fogadó irodához megy az ember  mindenhol adnak bónuszt,de itt nem ,sőt év közben is adnak az unibetnél idén már a 2. alkalom ha jól számolom  és a bet 365 nél is volt már év közbeni befizetés bónusz plusz a kezdő bónuszok. Ez akkora játékos csalogató. Egy okot mondjon valaki miért menjek oda játszani ezek után :D Élőfogadást köszönésből sem ismerik a kínálat az még hagyján, mert a lehetőségek fogadáson belül is  ramaty. Inkább megfogom magam kimegy Ausztriába vagy Angliába élni aztán játszom onnan,kész szevasz pá.   

Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 22:17:20
Én csak azért vitázom,h ne kritizáljunk folyamatosan egy fejlődésbe lévő irodát/reméljük jó irányba/mert rögtön nem tudja azt nyujtani mint egy 20 éve a piacon lévő irodát,



Nagyon csúnyán el vagy tévedve, a tipszmixpro nincs fejlődésben, ez a végeredmény. Nem feltaláltak valami újat amit fejleszteni kell 20 évig, hanem vásároltak egy kész terméket, amiben megszabták a kínálatot és az árakat. És bárhogy dühít téged, vagy frusztrál, de a végeredmény = SZAR. Bár nem is szerepelt sohasem a céljaik között, hogy itt bárki is elégedett legyen. Az hogy te mégis az vagy, sok mindent elárul rólad. Üdv.


Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 22:17:20
Én ezt értem ,és el is fogadom,de most is mondom, NEM KÖTELEZŐ
senkit nem köteleznek arra,h velük fogadjanak.
Nem tetszik,oké átmegyek másikhoz /nem legális,leszarom oké/.
Én csak azért vitázom,h ne kritizáljunk folyamatosan egy fejlődésbe lévő irodát/reméljük jó irányba/mert rögtön nem tudja azt nyujtani mint egy 20 éve a piacon lévő irodát,
Ez nem jelenti azt,h nekem ez tetszik.


-azért az kemény,hogy egy Us Open-en lévő Djokovic-Murray meccsre nem lehet élőben fogadni a fejlődőben lévő oldalon :laugh:

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 06, 2014, 07:52:45

-azért az kemény,hogy egy Us Open-en lévő Djokovic-Murray meccsre nem lehet élőben fogadni a fejlődőben lévő oldalon :laugh:
Hajnali 3:40-kor???? És a munkaidő? Meg a túlóra-pótlék? A villanyszámla? Meg az álmosság?
Ha valakik nyertek volna élőben, talán le is húzhatják a rolót!  ;D ;D ;D

Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 22:17:20
Én ezt értem ,és el is fogadom,de most is mondom, NEM KÖTELEZŐ
senkit nem köteleznek arra,h velük fogadjanak.
Nem tetszik,oké átmegyek másikhoz /nem legális,leszarom oké/.
Én csak azért vitázom,h ne kritizáljunk folyamatosan egy fejlődésbe lévő irodát/reméljük jó irányba/mert rögtön nem tudja azt nyujtani mint egy 20 éve a piacon lévő irodát,
Ez nem jelenti azt,h nekem ez tetszik.


Az nem baj, ha egy irodának a rossz dolgai is felkerülnek erre a fórumra, mert pont az a cél, hogy a tapasztalatokat átadjuk másoknak. Persze az elfogult hozzászólásokat a helyén kell kezelni itt is.

Egyébként vannak szarabb irodák is a piacon (pl. a dobet), amelynél azért enyhítő körülmény, hogy nem akarják monopolhelyzetbe hozni, így nem fájnak annyira a gyatra szorzói és az élő fogadás hiánya.

Nem kötelező tippmixülni, de ha nem tűnt volna fel, pont arra törekednek, hogy az legyen!  ;)
Szóval ne kergess minket illegális irodákhoz, mert ez felbujtás!!

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 06, 2014, 07:52:45

-azért az kemény,hogy egy Us Open-en lévő Djokovic-Murray meccsre nem lehet élőben fogadni a fejlődőben lévő oldalon :laugh:

Ne izgulj, ha a vb döntő 23.00 és 7.00 közé fog esni, arra sem lesz majd live. :)

Délben elkezdődött a dinamo - zvenigorod női kézi meccs 12-5-re vezet a dinamo és a tippmixpron még meglehet tenni, mert 17 órás kezdésre van ki írva. Aki gondolja tegye meg. 1,45-ös odds és valszeg meg is nyerik a hazaiak.

tomibox51

fogadtál ? ezzel mi lett ?

#583 szeptember 14, 2014, 15:00:43, tomibox51
ja fogadtam. még nem értékelték ki , de még most is lehet rá fogadni.
nyert a dinamo

Idézetet írta: tomibox51 Dátum szeptember 14, 2014, 14:56:28
ja fogadtam. még nem értékelték ki , de még most is lehet rá fogadni.
nyert a dinamo

Én már most nem tudtam rá fogadni. Legalábbis nem találom a kínálatban...