NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Team Ghastly - Ghastly
Maholkapunki - Noppyka
Cabarnet 76s - Nezocsa
Bear Island Knows No King - junglefever
Labatlan Miners
Castle Martell - RedMunchen
Carpeks Foxes - Carpeks
Eger Pugs
Liverpool Scousers - Latzka
Brickleberry Team
Old England Tibiots - TiB
Caribbean Pirates - Coutinho
Drotos's Stars
Newbies

Megsemmisítő vereség 😭

Múlt héten sajnos nem volt időm a csapatra, de így is nyertek. Eger Pugs ha Tom Brady-t kezdeti, nyert volna. Azt néztem, hogy első héten is több pontot hozott neked Brady, mint Brees. A ligánk összes igazolt játékosát nézve, pont termelésben Brady hatodik.

Vissza lehet nézni a draftot? Kíváncsi lennék, hogy Lamar Jackson, Dak Prescott, Patrick Mahomes vagy épp Austin Ekeler hányadiknak kelt el.

Team Ghastly - Ghastly
Maholkapunki - Noppyka
Cabarnet 76s - Nezocsa
Bear Island Knows No King - junglefever
Labatlan Miners
Castle Martell - RedMunchen
Carpeks Foxes - Carpeks
Eger Pugs
Liverpool Scousers - Latzka
Brickleberry Team
Old England Tibiots - TiB
Caribbean Pirates - Coutinho
Drotos's Stars
Newbies - Gorriaran

Tegnap a Pats defense 37 pontot hozott  :D  Igaz így is csak éppen léptem túl a 100-as határt.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2019, 12:56:45
Vissza lehet nézni a draftot? Kíváncsi lennék, hogy Lamar Jackson, Dak Prescott, Patrick Mahomes vagy épp Austin Ekeler hányadiknak kelt el.

Azt nem tudom, hogy vissza lehet-e nézni, de Mahomest az első körben vittem el, 10-14. közötti választással. QB-t az első körökben nem nagyon vittek; a játék szervezői (Ghas, jungle) pedig ugyan ám csak az utolsó körökben draftoltak irányítót.

Prescott a legutóbbi ellenfelemnél a Brickleberry Teamnél padozik. Ha kezdő lett volna, akkor kikaptam volna tőle ::)

Rendesen elrepült a Mississippi Egyetem játékosa a hétvégén :o


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2019, 12:56:45
Múlt héten sajnos nem volt időm a csapatra, de így is nyertek. Eger Pugs ha Tom Brady-t kezdeti, nyert volna. Azt néztem, hogy első héten is több pontot hozott neked Brady, mint Brees. A ligánk összes igazolt játékosát nézve, pont termelésben Brady hatodik.

Vissza lehet nézni a draftot? Kíváncsi lennék, hogy Lamar Jackson, Dak Prescott, Patrick Mahomes vagy épp Austin Ekeler hányadiknak kelt el.

Szia!
Visszalehet nézni, hogy kit mikor draftoltak.
Draft Recap menüpont, utána a Results fülre kell kattintani és ott listázza, kiket választottunk ki és hányadik körben.
Plusz a Draft Recap menüpontra kattintva a draft eredményét is meglehet nézni, kapsz egy értékelést a draftra és egy kb. előrejelzést, hogy mennyi győzelmed jön össze az idényre, de ez se kell készpénznek venni :)

Idézetet írta: Gorriaran Dátum szeptember 16, 2019, 13:01:35
Tegnap a Pats defense 37 pontot hozott  :D  Igaz így is csak éppen léptem túl a 100-as határt.

Igen, pont ellenem hozott sajnos a Pats defense 37 pontot, csúnyán legyalulták a Dolphinst. Szegény delfinek 0 ponton ragadtak. Ja és az a két picksix nagyon nem hiányzott.
Ma meglátjuk, hogy a Browns védelem szállít-e pontokat?

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum szeptember 16, 2019, 14:21:26
kapsz egy értékelést a draftra és egy kb. előrejelzést, hogy mennyi győzelmed jön össze az idényre, de ez se kell készpénznek venni :)

Akkor még nem bontom a pezsgőt ;D

TARGETING A FIRST PLACE FINISH,

Draft Grade   Proj Record   Proj Finish
      A+                 14-0                 1

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 16, 2019, 13:22:07
Azt nem tudom, hogy vissza lehet-e nézni, de Mahomest az első körben vittem el, 10-14. közötti választással. QB-t az első körökben nem nagyon vittek; a játék szervezői (Ghas, jungle) pedig ugyan ám csak az utolsó körökben draftoltak irányítót.

Prescott a legutóbbi ellenfelemnél a Brickleberry Teamnél padozik. Ha kezdő lett volna, akkor kikaptam volna tőle ::)

Régebben jobban működött ez a rakjuk teli RB-vel a team-et dolog,azért látszik hogy mennyire passz orientált lett az NFL .
Általában 16 fős alatti ligákban szokott lenni értelmes QB a végén is, nyilván nem elit, de közepes, azzal szoktam Én menedzselni a ligákat, aztán majd a végén kiderül.

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 16, 2019, 15:04:56
Régebben jobban működött ez a rakjuk teli RB-vel a team-et dolog,azért látszik hogy mennyire passz orientált lett az NFL .
Általában 16 fős alatti ligákban szokott lenni értelmes QB a végén is, nyilván nem elit, de közepes, azzal szoktam Én menedzselni a ligákat, aztán majd a végén kiderül.
Nem feltetlenul a passzorientaltsag miatt van ez, hanem mert sok csapat RBBC-t hasznal (Running Back By Committee) es akkor neked kell kitalalnod hogy azon a heten ki lesz majd a feature back, hat koszonjuk szepen...
QB-t meg en sem valasztok az elso 8-10 korben mert nagyon sok valuet lehet veszteni avval ha nem azokat a pozicioidat toltod fol eloszor amibol 6x annyi lesz a kezdodben minden heten (RB/WR)...

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2019, 12:56:45
Múlt héten sajnos nem volt időm a csapatra, de így is nyertek. Eger Pugs ha Tom Brady-t kezdeti, nyert volna. Azt néztem, hogy első héten is több pontot hozott neked Brady, mint Brees. A ligánk összes igazolt játékosát nézve, pont termelésben Brady hatodik.


Teljesen lényegtelen, Brady is lesérülhetett volna, Brees simán átlagolja a 20 pontot évről, évre. Ez most így jött össze, de neked azért még ott van Bell, szóval Bradyvel sem lett volna meg feltétlen a W. Bár most már nemkérdés, hogy ő lesz a kezdő :D A többi választott játékosom teljesítményéről nem szeretnék beszélni...  :redchug:

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum szeptember 16, 2019, 14:25:03
Igen, pont ellenem hozott sajnos a Pats defense 37 pontot, csúnyán legyalulták a Dolphinst. Szegény delfinek 0 ponton ragadtak. Ja és az a két picksix nagyon nem hiányzott.
Ma meglátjuk, hogy a Browns védelem szállít-e pontokat?

Szoros lesz az biztos. A 9 pontos előnyöm a Browns védelem ellen. Közel 50-50% az esély szerintem.

Amerikai fociban a TD utáni rúgáson kívül, mi ér még egy pontot?

Idézetet írta: RedMunchen.. Dátum szeptember 16, 2019, 17:42:45
Amerikai fociban a TD utáni rúgáson kívül, mi ér még egy pontot?


Semmi.

TD-6
Extra pont-1
2 Pontos kísérlet-2
Safety-2