Zuhanó oddsok stratégiája (Irtis naplója)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum január 19, 2014, 22:59:28
Elégedett vagyok. Ez olyan, mintha 500 db 1,07-es fogadás jött volna zsinórban. Szerintem teljesen jó.  :)
A tippek egy nagyon kis része olyan, amit valahogy érzek, hogy be fog jönni, és ezek nagyon jól jönnek is. A maradék többséget nem érzem, de az oddscsökkenés miatt fogadok rá. A kiválasztáson úgy lehetne javítani, ha csak az 1. csoportba tartozó tippeket játszanám, de úgy nagyon lelassulna a dolog.

Értem!!

Majd, mint már egyszer jeleztem is és egy kis sikeres kísérletet is tettem már rá, el fogok indítani egy Kontra zuhanó odds-os sorozatot is a dobókockás után.
Ezt akkor találtam ki amikor nem emlkedett az LSP-d hosszabb ideig?  Feltettem magamnak a kérdést, hogy miért lehet ez?  Talán csak nem az ellenkezője nyer??? Valaminek ugyanis nyernie kell!!!    ;D   

                                                                         Sok sikert!!!!    :ok:

Idézetet írta: Bakter Dátum január 19, 2014, 23:18:12
Majd, mint már egyszer jeleztem is és egy kis sikeres kísérletet is tettem már rá, el fogok indítani egy Kontra zuhanó odds-os sorozatot is a dobókockás után.

Kíváncsian várom!  :ok:

Stratégián kívül: Azarenka nyeri az AO-t @ 2,65 (Sportingbet)

Williams kiesése óriási lehetőség Vikának. Szerintem csak Serena volt rá veszélyes. A mostani mezőnyből nem látom, hogy ki verhetné meg. Sharapova messze van a legjobbjától. Talán Li vagy Ivanovic megszorongathatják, de ahhoz kevesek, hogy le is győzzék. Vika szereti ezt a tornát, kétszeres bajnok, címvédő. Jó formában van, és a Serena kiesésével keletkezett lehetőséggel élni fog.

(Bár az odds természeesen folyamatosan esik a torna előrehaladtával, ez nem a stratégiám szerinti klassziks eset, ezért külön kezelem a tippet.)


Én még ilyen Grand Slamet nem láttam, ahol ennyi meglepetés volt...  :o Pont erre is alapoztam a tippet, hogy Azarenka nem eshet ki, az már túl sok meglepetés lenne. De mint tudjuk, a női teniszben akármi előfordulhat.  :redchug:

Murray A. - Robert S. Under 28 @ 1,83 (Sportingbet)

Murray a Millot elleni meccsel eljátszotta a bizalmamat, és egy centet nem vagyok hajlandó rá tenni. De azért beírtam ezt, mert a Sb-nél igencsak bealudtak. Ez elvileg egy value bet. Hátha valakinek tetszik.

"Nem akarok parasztnak tűnni, de én megmondtam" (South Park)  :D
Ez a gyökér Murray megint nem tudott 3 szetten keresztül koncentrálni, és ezúttal ez egy szettjébe is került.

6-1, 6-2, 6-7, 6-2 (36 gém)

Stratégián kívül: Muguruza +1,5 szett @ 1,7 (Betvictor)

Radwanska már Pavllyuchenkova és Putintseva ellen is vesztett szettet. Nehéz elképzelni, hogy a bomba formában lévő spanyol ellen simán nyerjen. Remélem Muguruza a meccset is megnyeri, de azért erre fogadni már nem mernék, mert Radwanska szívós ellenfél, és az ilyen nagy sorozatoknál, mint amit Muguruza visz, soha nem lehet tudni, hogy mikor fárad el a játékos.

6-1, 6-3  :noway:

510. fogadás
Jankovic J. - Halep S.
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-australian-open-2014/jankovic-jelena-halep-simona-pUDlJZ0l/#over-under;2
tipp: Over 22
odds: 1,93
iroda: Sportingbet

3 szettet várok, de ez biztosabb tipp.

4-6, 6-2, 0-6  :ok:


LSP_509: 39,22

Idézetet írta: Irtis Dátum január 19, 2014, 22:59:28
Elégedett vagyok. Ez olyan, mintha 500 db 1,07-es fogadás jött volna zsinórban. Szerintem teljesen jó.  :)
A tippek egy nagyon kis része olyan, amit valahogy érzek, hogy be fog jönni, és ezek nagyon jól jönnek is. A maradék többséget nem érzem, de az oddscsökkenés miatt fogadok rá. A kiválasztáson úgy lehetne javítani, ha csak az 1. csoportba tartozó tippeket játszanám, de úgy nagyon lelassulna a dolog.

Ez szerintem, egy nagyon jó eredmény :great: Gratula :ok:

511. fogadás
FYR Macedonia - Iceland
http://www.oddsportal.com/handball/europe/european-championship-2014/fyr-macedonia-iceland-W2XVwE35/#over-under;2;53.50;0
tipp: Over 53,5
odds: 1,8
iroda: Sportingbet

27-29  :ok:


LSP_510: 40,02

512. fogadás
West Brom - Everton
http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league-2013-2014/west-brom-everton-6exZvSXa/#1X2;2
tipp: Everton dnb
odds: 1,5
iroda: Pinnacle

1-1 


LSP_512: 39,02

Stratégián kívül:

Berdych T. - Ferrer D. Over 3,5 szett @ 1,53 (Unibet)  3-1  :ok:

Wawrinka +6,5 @ 2,1 (Bet365)  2-6, 6-4, 6-2, 3-6, 9-7  :great:

Szerintem nyerni fog egy szettet, de ha mégsem, ez a tipp akkor is könnyen lejöhet. Wawa különösen jól szervál az AO-en. Az 1. szervája után alig vesztett pontot. Szettenként 4 gémet össze tud szedni. Kettejük csatájakor a bukik rendszerint alábecslik a svájcit, aki mindig szoros meccsekre képes Djoko ellen. Gondoljunk csak a tavalyi két 5 szettes meccsükre (AO és US Open). Igaz, hogy aztán Párizsban és Londonban simán nyert Djokovic, de egy Grand Slam más. Szerintem össze fogja szedni magát Wawrinka, és képes lesz egy szoros meccsre. Azt csak titkon merem remélni, hogy esetleg győzhet is.


Gyönyörű volt! Igaz kellett hozzá, hogy Djokovic nem nyújtotta a legjobbját, de hát ő is hibázhat néha. Tavaly jobban játszott Wawrinka, mégis kikapott. Most visszakapott valamit a sorstól. Innen már a döntő evidens, és ott is csak Nadal lehet rá veszélyes, de ezek után őt is elintézheti!

Wawrinka nyeri az 1. szettet @ 5 (Betinternet)  Djokovic 6-2  :noway:

Az említett 5 szettes meccseiken mindkétszer Wawa nyerte az 1. szettet (6-1 és 6-2). Ha a svájci képes szettet nyerni, akkor az elsőben van erre a legnagyobb esélye, hiszen ha előnybe kerülne Djoko, onnan már nincs nagyon visszaút. Erre alapozva nagyon koncentrált játékot várok a svájcitól, amivel ismét meglepheti az álmosan kezdő volt világelsőt.


Federer @ 1,9 (Paddypower)  3-1  :ok:

Cibulkova +2,5 @ 2,02 (Pinnacle)  3-6, 0-6  :ok:

Halep S. - Cibulkova D. Over 20,5 @ 1,79 (Pinnacle)  3-6, 0-6  :noway:

Azarenka -1,5 szett @ 1,62 (Unibet)  Radwanska 2-1  :noway:

Látszott, hogy amikor Muguruza jól játszott, akkor gondban volt Radwanska. Márpedig Azarenka még a jó formában játszó Muguruzánál is sokkal jobb, és ezt tudja hozni végig. Simán le fogja ütni a pályáról lengyel ellenfelét.



513. fogadás
Ath Bilbao - Valladolid
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/primera-division-2013-2014/ath-bilbao-valladolid-QwAX59vl/
tipp: Ath Bilbao
odds: 1,37
iroda: Matchbook

4-2  :ok:


LSP_513: 39,39

514. fogadás
Austria - Spain
http://www.oddsportal.com/handball/europe/european-championship-2014/austria-spain-vTWZxYIB/#ah;2
tipp: Spain -6,5
odds: 1,95
iroda: Fortunawin

27-28  :noway:


Undorító, amit a spanyolok műveltek!  :crazy: Megérdemelték volna, hogy ne nyerjenek (6 másodperccel a vége előtt Ausztria támadhatott az egyenlítésért).

LSP_511: 39,02



515. fogadás
Berdych T. - Wawrinka S.
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2014/berdych-tomas-wawrinka-stanislas-ziIFZ1Ce/
tipp: Wawrinka
odds: 1,77
iroda: Betsson

Arra számítok, hogy csökkenni fog az odds.


Mivel nem csökkent az odds, nem vehetem bele a stratégiába, így virtuálisan visszafogadom. Valójában nem, mert jó tippnek tartom. A veszteség 0,02 LSP.

LSP_526: 38,67

6-3, 6-7, 7-6, 7-6  :great:

516. fogadás
Nadal R. - Dimitrov G.
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2014/nadal-rafael-dimitrov-grigor-SloKUpSb/#over-under;2
tipp: Over 33,5
odds: 1,85
iroda: Unibet

4 szettre számtok, de 3 szoros szettel is jöhet a tipp.

3-6, 7-6, 7-6, 6-2  :ok:


LSP_515: 40,54