Magyar Labdarúgó Válogatott 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


,,Egy kiscsapatot ismét naggyá tettünk, de azt hiszem ezt már mondtam Feröer és Andorra ellen is... Vége van, végünk van..."
https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/440226_hajdu_b._istvan_szallitotta_az_ev_beszolasat_a
:great:

Nézte valaki a Spanyol-Costa Rica meccset? A statok alapján nagy fölényben voltak a hispánok, csak ez vajon a Costa Rica gyengeségének volt köszönhető, vagy Spanyolok voltak toppon. Costa Ricát erősebbnek tartom ennél az eredménynél, ráadásul tudva azt hogy a Carpathian Brigade sem lesz jelen a mérkőzésen, és kevés szurkoló várható, talán x2 irányban gondolkodnék.

Más: Wágner Gábor írását olvasva (https://www.facebook.com/SemlegesTerfel/posts/1292953950809106) és a magyar foci jobbítására eszembe jutott egy kósza ötlet. A Luxemburg elleni vereségért nem feltétlen Szélesi a hibás. Ő sajnos ugyanúgy terméke egy rendszernek, mint a legtöbb magyar edző. Az okok elég mélyen gyökereznek, és nem is lehetne gyorsan rendbe tenni,és  sajnos akik olyan pozícióban vannak hogy tehetnének valamit, azoknak nem érdeke, elsődleges célja hogy rendbe tegyék.
Ahogy látom, hogy nem külföldi edző kell, hanem ha már eddig minden magyar megbukott a szövetség élén, akkor külföldi MLSZ elnök! Olyan személy, aki teljesen független az egész eddigi magyart mutyis, viszonyoktól, és nem célja, hogy ezt vagy azt az érdekcsoportot helyezze előtérbe, hanem akinek célja a magyar futball előrébb lépése hosszútávon, és maga az MLSZ és a szakma tisztába rakása. Sajnos ezen utópiára nem látok esélyt a közeljövőben.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 12, 2017, 00:17:56
Ahogy látom, hogy nem külföldi edző kell, hanem ha már eddig minden magyar megbukott a szövetség élén, akkor külföldi MLSZ elnök! Olyan személy, aki teljesen független az egész eddigi magyart mutyis, viszonyoktól, és nem célja, hogy ezt vagy azt az érdekcsoportot helyezze előtérbe, hanem akinek célja a magyar futball előrébb lépése hosszútávon, és maga az MLSZ és a szakma tisztába rakása. Sajnos ezen utópiára nem látok esélyt a közeljövőben.

Jól írtad az utolsó mondatot: utópia :( Ugyanis, ha egy külföldi jönne, azt is előbb-utóbb beszippantaná a rendszer. Eleve csakis úgy neveznék ki Orbán királyék, hogyha elfogadja a feltételeiket. Illetve nem hinném, hogy ide olyan szakember jönne, aki mondjuk tényleg nagy név. Mégis csak egy velejéig korrupt kelet-európai ország vagyunk, ahol szerintem pontosan tudják, hogy nem a szakmaiság az elsődleges szempont. Ide az olyanok jönnének, akik nyugaton már senkinek sem kellenek, így jó kis money-felvevő pozíció lenne ez, akárcsak a szövetségi kapitányi poszt.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 11, 2017, 13:38:22
http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/a-mezony-legjobbja-interju-berkesi-judittal-2602503  :ok:

RedMunchen B.J.R.C naplója után kéne egy B.J.F.C is, azaz Berkesi Judit Fan Club 'topic' is a fórumra  ;D
Annyira gyönyörű lány, hogy én pl. simán nézek egy olyan kisfilmet, riportot az M4-en, amit ő készít pl. a fogathajtásról, ami alapvetően tökre nem érdekel, de legalább láthatom őt. Én pl. sokkal inkább nézném őt 2*45 percig, csak ahogy áll a kispad mellett vagy készül az interjúra, mint az aranylábú srácainkat.

Amúgy, ha én lennék a Gibraltári 'MLSZ' elnöke, már simán felvettem volna a kapcsolatot Csányi művészúrékkal és lekötöttem volna gyorsan tavaszra egy barátságos meccset a magyar válogatott ellen  ;D

Ha már kicsit elkanyarodtunk a média felé, volt egy összeállítás ahol par női riporter pályafutását mutatták be természetesen fotókkal :) a második részben szerepel Judit is.

http://m.origo.hu/teve/20160621-a-legdogosebb-sportriporter-csajok.html

http://m.origo.hu/teve/20160623-a-legdogosebb-sportriporter-csajok-2-resz.html

abban pedig nem vagyok teljesen biztos hogy Gibraltár meg nem keresett meg minket :)

Bet365 szerint mi vagyunk a favoritok CR ellen. Érdekes...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 12, 2017, 16:23:34
Bet365 szerint mi vagyunk a favoritok CR ellen. Érdekes...

Szerintem ez nem érdekes hanem érthetetlen

Menjünk biztosra Costa Rica ellen: Álljon mindenki a kapuba!

Nehéz időket élünk, már a miniállamok is belénk rúgnak, ezért muszáj merészet lépni. Legyen két kapusunk, vegyük meg a bírókat, doppingoljunk, vagy adjunk ajándékba stadiont minden ellenfélnek. Tovább




Nem csak oak szurkol nekik, például ott vannak a Costa Ricai Berkesi Juditok is, például Karina Ramos, Jale Berahimi, Monts del Castillo, vagy épp Johanna Solano. Bár ők majd a vébé idején lesznek igazán nagy szurkolói a válogatottnak.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 14, 2017, 12:20:51
Csak én szurkolok ma Costa Ricának?

Magyar emberként ez milyen érzés?

Tudasd velem(velünk) légy oly kedves, mert speciel én erre képtelen lennék, így ezt soha nem fogom érezni.

Az ország legfanatikusabb magyarjai is hátat fordítanak a válogatottnak nyílt levéllel, nem egyedi oak esete. Pedig a csoportban csak Portugália és Svájc előzött meg minket, és egy totál tét nélküli meccsen kaptunk ki Luxemburgtól. Szerintem ebből az látszik, hogy a magyarok egy része nem Magyarországért szorít, hanem a sikerért. Ha van siker, körútra vonul ünnepelni, ha nincs siker, nem szurkol. Az olimpia dettó ezt mutatja, vagy arany, vagy semmi. A Nottingham Forrest például közel 40 éve még BL-t nyert, manapság meg a másodosztályban sínylődik, és ehhez képes a nézőszáma olyasmi, mint a nagy sikerek idején. Papírkutya nacionalisták vagyunk, inkább sikerfüggőségünk van, mint haza/klubszeretetünk.

*ez csak egy vélemény, láthatom rosszul is

Idézetet írta: TiB Dátum november 14, 2017, 17:17:50
Az ország legfanatikusabb magyarjai is hátat fordítanak a válogatottnak nyílt levéllel, nem egyedi oak esete. Pedig a csoportban csak Portugália és Svájc előzött meg minket, és egy totál tét nélküli meccsen kaptunk ki Luxemburgtól. Szerintem ebből az látszik, hogy a magyarok egy része nem Magyarországért szorít, hanem a sikerért. Ha van siker, körútra vonul ünnepelni, ha nincs siker, nem szurkol. Az olimpia dettó ezt mutatja, vagy arany, vagy semmi. A Nottingham Forrest például közel 40 éve még BL-t nyert, manapság meg a másodosztályban sínylődik, és ehhez képes a nézőszáma olyasmi, mint a nagy sikerek idején. Papírkutya nacionalisták vagyunk, inkább sikerfüggőségünk van, mint haza/klubszeretetünk.

*ez csak egy vélemény, láthatom rosszul is
Maximálisan igazad van, hátat fordítottak! Összeszedetten, kulturáltan meg is indokolták, hogy miért. De nem vonulnak át csapatostól a vendégszektorba és nem kezdenek el Costa Ricának szurkolni.
Azért könyörgöm, ne essünk már át a ló túlsó oldalára!

Mellébeszélés nélkül, szerinted rendben van hogy az ország legnagyobb magyarjai hátat fordítanak, ha baj van? Igen vagy nem?