Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Ne vedd komolyan, benne van a nevében h játék . Respect , azért nem biztos ,h ha valaki mást ír akkor hazudik , azt csak te gondolod . Különben ügyes vagy .  :beerchug:

NBA Playoff 2019 Tippjáték

Tippelj az NBA rájátszásának mérkőzéseire. A legjobb eredményt elérő játékosok, pénznyereményben részesülhetnek.

Nyeremények:

1.hely: 15 000 Forint Skrillen keresztül

2.hely: 10 000 Forint Skrillen keresztül

3.hely: 5 000 Forint Skrillen keresztül


Hi,

A Tsonga-Fritz meccsemnél lehetne ez alapján kiértékelni a tippet? Köszi! https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11160.msg733568#msg733568

Idézetet írta: Greipel Dátum április 16, 2019, 13:50:26
Hi,

A Tsonga-Fritz meccsemnél lehetne ez alapján kiértékelni a tippet? Köszi! https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11160.msg733568#msg733568

Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel: tenisznél amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.

Tipp ID?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 16, 2019, 15:34:39
Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel: tenisznél amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.

Tipp ID?

Nem találom sajnos ezen az új felületen.

Idézetet írta: Greipel Dátum április 16, 2019, 18:39:29
Nem találom sajnos ezen az új felületen.

Akkor jelentsd a tippet. Minden egyes tipp mellett van egy felkiáltójel, s azáltal lehet jelenteni.

Egyébként megnéztem a szóban forgó meccset és látom a tippedet is. A tipped a teljes mérkőzésre vonatkozik, így mivel feladás volt 1.00-ás szorzóval lesz kiértékelve.


Mostanában sokszor találok hibásan kiértékelt tippet.. tegnapi juve-ajax 1-2re akik X-re tettek nyertes lett a fogadás. Én jelentettem kettőt de szerintem van belőle vagy 10...

Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 17, 2019, 12:16:52
Mostanában sokszor találok hibásan kiértékelt tippet.. tegnapi juve-ajax 1-2re akik X-re tettek nyertes lett a fogadás. Én jelentettem kettőt de szerintem van belőle vagy 10...

Tényleg sokszor történik hibás kiértékelés. A napi pár száz tippből tegnap találtál + jelentettél egyet, ma ugyancsak egyet (ok, kettőt - de ugyanaz a tipp/mérkőzés). Ez már rengeteg.

Ha egy kimenetelt tévesen dolgozunk fel, akkor elegendő egyszer jelenteni, mert az újbóli feldolgozásnál javítódik mind az összes.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 17, 2019, 12:22:49
Tényleg sokszor történik hibás kiértékelés. A napi pár száz tippből tegnap találtál + jelentettél egyet, ma ugyancsak egyet (ok, kettőt - de ugyanaz a tipp/mérkőzés). Ez már rengeteg.

Ha egy kimenetelt tévesen dolgozunk fel, akkor elegendő egyszer jelenteni, mert az újbóli feldolgozásnál javítódik mind az összes.

Csak a saját tippjeimet szoktam jelenteni, másokét nem szoktam böngészni szóval akinek nyertes nem biztos jelentené csak ha vesztes :) jó bocsánat ha túloztam :D

Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 17, 2019, 12:29:18
Csak a saját tippjeimet szoktam jelenteni, másokét nem szoktam böngészni szóval akinek nyertes nem biztos jelentené csak ha vesztes :) jó bocsánat ha túloztam :D

Ha valaki játékban van, akkor több, mint valószínű, hogy követi az ellenfelei tippjeit is és jelzi ha gond van. Ha nem, akkor így járt.  :D

Emberek vagyunk mi is, tévedhetünk.

:cya:

Figyelem!

A Heti tenisz (április 22-28.) tippverseny rangsorolása a tipparány (helyes/vesztes) szerint fog működni.
Ez azt jelenti, hogy előbb a tipparányt vesszük figyelembe, majd a pontszámot.

Ha kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre. Sok sikert!  :great:

Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 17, 2019, 12:16:52
Mostanában sokszor találok hibásan kiértékelt tippet.. tegnapi juve-ajax 1-2re akik X-re tettek nyertes lett a fogadás. Én jelentettem kettőt de szerintem van belőle vagy 10...

Véletlenül rosszul értékeltem ki. (félidőt néztem és ráadásul emberből vagyok, tehát hibázok) Ez egy hiba, mely az összes beküldött tippre vonatkozott. Egyszer lett javítva és értelemszerűen az is az összes beküldött tippre vonatkozott. Kb. ez a történet lényege.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 19, 2019, 07:33:08
Véletlenül rosszul értékeltem ki. (félidőt néztem és ráadásul emberből vagyok, tehát hibázok) Ez egy hiba, mely az összes beküldött tippre vonatkozott. Egyszer lett javítva és értelemszerűen az is az összes beküldött tippre vonatkozott. Kb. ez a történet lényege.

Én nem tudtam hogy ez manuálisan megy :) nem akartam ezzel senkit se kritizálni így már persze hogy néha előfordul.    :ok: