Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 06, 2014, 14:41:20
Maximalizálva van a napi tippszám? Nem látom a szabályzatban sehol

Erre gondolsz?



"A tippversenyek menüpont alatt megtalálod az aktuálisan zajló versenyeket, de ugyancsak itt tekintheted meg a korábbi játékokat is. Rákattintván egy tippversenyre bizonyos részleteket tudhatsz meg meg az adott játékról, mint pl. a versenybe küldhető tippek minimális/maximális számát, a verseny időtartamát, bizonyos korlátozásokat, az illető verseny nyereményalapját, illetve a toplistát is."

10 tipp / nap, csak kimaradt a szabályzatból, de ezt felülirják a versenyek max tippszámai (ami nem napi limit).

Sehol sem találom a nyeremény jóváírás feltételeit.

Melyik irodánál kell játszani előző vagy azon hónapban hogy jogosultak legyünk a nyereményre?

Ja és mégegy kérdés, mi van akkor ha mi szerencsétlen szerbiai lakosok nyerünk BetClices számlafeltöltést (aki esetleg nem tudná, szerbiai IP-ről nem lehet BetClichez regisztrálni)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2014, 15:56:45
10 tipp / nap, csak kimaradt a szabályzatból, de ezt felülirják a versenyek max tippszámai (ami nem napi limit).

Ha kimaradt, akkor bele kell írni. Szerintem jó tudni, mennyit tippet lehet leadni naponta  :ok:

Idézetet írta: Kagawa Dátum március 06, 2014, 16:04:48
Sehol sem találom a nyeremény jóváírás feltételeit.

Melyik irodánál kell játszani előző vagy azon hónapban hogy jogosultak legyünk a nyereményre?

A nyeremény alá próbáltam beírni a Betclic-es feltételeket, csak túl kicsi a hely (egyelőre), ezért közöltem egy pár hosszaszólással előrébb.

A nyereménylezárás előtti 30 napban legalább egyszer fel kell töltened a Betclices számlád, illetve egy vagy több fogadást kell kötnöd minimum 2000 Ft összértékben legalább 1,50-szeres szorzón. Abban az esetben ha több olyan nyereményjátékban szerepelsz ahol a Betclic a szponzor akkor annyi befizetést+fogadást kell végrehajtanod, ahányszor nyersz (tehát ahány bónusz, annyi befizetés+fogadás). A kapott bónusz összege nem lehet magasabb, mint az általad az elmúlt 30 napban feltöltött összeg.

Alapfeltétel, hogy legyen számlád. Ha nincs egyéb a nyeremény alá írva, mint feltétel, akkor annyi az egész.

Idézetet írta: Kagawa Dátum március 06, 2014, 16:36:02
Ja és mégegy kérdés, mi van akkor ha mi szerencsétlen szerbiai lakosok nyerünk BetClices számlafeltöltést (aki esetleg nem tudná, szerbiai IP-ről nem lehet BetClichez regisztrálni)

Javasoljuk, hogy csak olyan versenyekben vegyetek részt, amelyeknél biztosan tudjátok, hogy jóváírják a bónuszokat.

A Betclic nem exkluzív szponzora a tippjátéknak, sőt egyik sem az.

Betclic mellett viszont ott van a Bet365 (tudtom szerint velük nincs gond a Vajdaságban), vagy akár a Skrill.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 06, 2014, 16:39:22
Ha kimaradt, akkor bele kell írni. Szerintem jó tudni, mennyit tippet lehet leadni naponta  :ok:
Egyéni korlátok lesznek versenyenként, csak még fejlesztés alatt van. Ezért nem került be a szabályzatba, mert még nem volt végleges az ötlet.

Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2014, 17:21:20
Javasoljuk, hogy csak olyan versenyekben vegyetek részt, amelyeknél biztosan tudjátok, hogy jóváírják a bónuszokat.

A Betclic nem exkluzív szponzora a tippjátéknak, sőt egyik sem az.

Betclic mellett viszont ott van a Bet365 (tudtom szerint velük nincs gond a Vajdaságban), vagy akár a Skrill.

A sors fintora hogy a kosárlabda Euroliga játék pont BetClices  :bash:

Olyan mint ha Messinek azt mondanád hogy ne focizzon....

Idézetet írta: Kagawa Dátum március 06, 2014, 19:36:31
A sors fintora hogy a kosárlabda Euroliga játék pont BetClices  :bash:

Olyan mint ha Messinek azt mondanád hogy ne focizzon....

Ez nincs fába vésve. Most Betclices, máskor lehet más lesz.  ;)

Egyéni korlátok beállitva, a jelenleg futó összes versenynél 10 tipp / nap. A verseny oldalán mindig közöljük a korlátot.

Akkora király ez a fejlesztés, hogy részemről kalaplengetés tömeg felétek!!!!  :great:

Nagyon köszönöm.

A tippeket holnap reggelre lesz időm 100%-an feldolgozni, addig türelmeteket kérem!

Nagy tiszteletem az itt dolgozó moderátoroknak,hogy időt és persze fáradságot sem kímélve próbálnak minket kiszolgálni.De azért az mégis nonszensz, hogy 3 napot kelljen várni a tippek feldolgozására pl.ennél a nagyon frankó tippjátéknál, így aki elég jól áll valamely részjátékban nyálazhatja át a többiek tippjeit,hogy mégis milyen tippeket húzzon a mai napra helyezésétől függően.
Bocsi, de kikívánkozott.
Erre egy olyan megoldást javasolnék,hogy ha ilyen helyzet adódna, mint most akkor vmely másik moderátor nem tudná elvégezni a kiértékelést?!
Abszolút nem kötekedésképpen írtam,csak mivel vannak 3-4 napos lefolyású rövid versenyek is ezért ezt valahogy ki kellene küszöbölni.
Köszönöm

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 08, 2014, 17:38:58
Nagy tiszteletem az itt dolgozó moderátoroknak,hogy időt és persze fáradságot sem kímélve próbálnak minket kiszolgálni.De azért az mégis nonszensz, hogy 3 napot kelljen várni a tippek feldolgozására pl.ennél a nagyon frankó tippjátéknál, így aki elég jól áll valamely részjátékban nyálazhatja át a többiek tippjeit,hogy mégis milyen tippeket húzzon a mai napra helyezésétől függően.
Bocsi, de kikívánkozott.
Erre egy olyan megoldást javasolnék,hogy ha ilyen helyzet adódna, mint most akkor vmely másik moderátor nem tudná elvégezni a kiértékelést?!
Abszolút nem kötekedésképpen írtam,csak mivel vannak 3-4 napos lefolyású rövid versenyek is ezért ezt valahogy ki kellene küszöbölni.
Köszönöm

Ha arra vágyunk, hogy egyáltalán ne kelljen számolgatni, akkor az adott tippjáték utolsó napján elvárhatjuk azt is, hogy valós időben, folyamatosan legyenek kiértékelve a tippek.   :)
Szerintem amikor jól áll az ember, akkor mindenképpen számolgatnia kell és figyelnie a riválisokat a "hajrában"...