Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

A választ a hűségprogram 24.oldalán találod.  :cya:

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 09, 2021, 12:18:26
A választ a hűségprogram 24.oldalán találod.  :cya:

Van neki 24. oldala valahol? Én nem lelem.  :-\


Idézetet írta: curpy82 Dátum december 09, 2021, 13:21:50
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=17572.345

Ez a 24.oldal

Ja, lehet, hogy az egy oldalon lévő hozzászólások száma más nálunk, mert nekem ez a 7. oldal, amit linkeltél  :D (és összesen van 8 oldal).

Idézetet írta: mityuka Dátum december 09, 2021, 11:33:21
Valahogyan nem lelem magamat az Spf Klub listáján? Valamit elszúrtam?

Először is köszönjük, hogy a megfelelő topikba írtad.

Másodjára meg valóban a válasz itt található:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=17572.345

Kedves játékosok,

Bár nem az első ilyen alkalom, többen is érdeklődtettek, hogy miért van az, hogy a weboldalunkon úgy jelenik meg, hogy az Unibetes bónuszok ki lettek fizetve, de mindeközben ti nem kaptatok semmit.

A rendszer úgy működik, hogy amikor kiértékeljük az adott tippversenyt, akkor a verseny lezárásakor a "függő nyeremények" megjelennek az itteni fórumprofilotoknál, pontosabban itt:
https://www.sportfogadas.org/profil/nyeremenyek

Amikor mi átküldjük a nyerteseket tartalmazó listát az Unibethez, akkor a rendszerünkben úgy jelenik meg, mintha ki lenne fizetve, de ez valójában csak azt jelenti, hogy mi megtettük a következő lépést, vagyis elküldtük a listát.

Onnantól kezdve az Unibettől függ, hogy mennyi idő, ameddig jóváírják a bónuszokat, de egy dolgot szeretnénk megjegyezni: az Unibet ügyfélszolgálatát hiába keresitek! Mivel nem egy központi ajánlatról van szó, nekik fogalmuk sincs, hogy miről van szó. Csak fölöslegesen töltitek a saját, illetve az ők idejüket.

Legyetek türelmesek, mert idővel jóvá fogják írni a bónuszokat. Köszönjük.

@chabialonso @borsod1984

Idézetet írta: Admin Dátum február 10, 2022, 13:25:09Kedves játékosok,

Bár nem az első ilyen alkalom, többen is érdeklődtettek, hogy miért van az, hogy a weboldalunkon úgy jelenik meg, hogy az Unibetes bónuszok ki lettek fizetve, de mindeközben ti nem kaptatok semmit.

A rendszer úgy működik, hogy amikor kiértékeljük az adott tippversenyt, akkor a verseny lezárásakor a "függő nyeremények" megjelennek az itteni fórumprofilotoknál, pontosabban itt:
https://www.sportfogadas.org/profil/nyeremenyek

Amikor mi átküldjük a nyerteseket tartalmazó listát az Unibethez, akkor a rendszerünkben úgy jelenik meg, mintha ki lenne fizetve, de ez valójában csak azt jelenti, hogy mi megtettük a következő lépést, vagyis elküldtük a listát.

Onnantól kezdve az Unibettől függ, hogy mennyi idő, ameddig jóváírják a bónuszokat, de egy dolgot szeretnénk megjegyezni: az Unibet ügyfélszolgálatát hiába keresitek! Mivel nem egy központi ajánlatról van szó, nekik fogalmuk sincs, hogy miről van szó. Csak fölöslegesen töltitek a saját, illetve az ők idejüket.

Legyetek türelmesek, mert idővel jóvá fogják írni a bónuszokat. Köszönjük.

@chabialonso @borsod1984

Sejtettem h nekem szól
Csak azért érdeklődöm mert a dartsos játék után ahogy ti elkuldtetek a nyereményt már aznap rajta volt
Most pedig már 6 napja semmi
Bocs h érdeklődtem
Csak kíváncsi voltam

Idézetet írta: borsod1984 Dátum február 10, 2022, 20:10:01Sejtettem h nekem szól
Csak azért érdeklődöm mert a dartsos játék után ahogy ti elkuldtetek a nyereményt már aznap rajta volt
Most pedig már 6 napja semmi
Bocs h érdeklődtem
Csak kíváncsi voltam

Nem csak neked szólt, hanem neked IS!

Értesített az Unibet, hogy jóváírták a bónuszokat. Használjátok egészséggel!  :beerchug:

Idézetet írta: Admin Dátum február 10, 2022, 20:50:08Értesített az Unibet, hogy jóváírták a bónuszokat. Használjátok egészséggel!  :beerchug:

Igen megjott

Idézetet írta: Admin Dátum február 10, 2022, 20:50:08Értesített az Unibet, hogy jóváírták a bónuszokat. Használjátok egészséggel!  :beerchug:

Nekem nem írták jóvá reggelre sem.


Kedves Csaba,

Kerjuk ezt beszelje meg tovabbra is a partner oldallal, mivel ezt eredetileg Ok ajanljak fel es nekik is kell jovairni.

Koszonjuk kedves megerteset.

Tovabbi kellemes hetveget kivanunk !

Üdvözlettel,

Nader


Idézetet írta: Admin Dátum február 11, 2022, 10:27:50@chabialonso

Hol ellenőrizted?

Ingyenes fogadások/nyereménynövelők , és a bónuszoknál.

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 11, 2022, 10:44:31Ingyenes fogadások/nyereménynövelők , és a bónuszoknál.

Ok, ellenőrizni fogjuk.