Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Idézetet írta: Latzka Dátum május 23, 2014, 10:10:01

Bet365 számlafeltöltés:

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Bet365 számlára. Regisztrálj ITT!

A nyerteseket tartalmazó listát heti 1-szer küldjük el a fogadóirodához.

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték a Bet365 mezőt!


Aktív: az utóbbi 1 hónapban legalább egy fogadás. Megvan.

Ez a nyereményjáték Május 11.-ig tartott, azóta eltelt 12 nap és eddig vártam, hogy hátha jön. A heti egyszeri küldésbe szerintem bele kellett volna, hogy essek, tehát ezzel se jutottam előbbre.

Az azonosítom ki van töltve.

Idézetet írta: baliizu Dátum május 23, 2014, 10:15:56
Aktív: az utóbbi 1 hónapban legalább egy fogadás. Megvan.

Az hol van leírva, hogy itt az aktív jelentése = utóbbi 1 hónapban legalább egy fogadás?

Nekem ez új, azért kérdezem.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 23, 2014, 10:38:11
Az hol van leírva, hogy itt az aktív jelentése = utóbbi 1 hónapban legalább egy fogadás?

Nekem ez új, azért kérdezem.

Nem tudom igazából, hogy az összes bet365 alapú tippversenynél, játéknál ugyanaz-e a rendszer, de ez az SfScore szabályzatban van pl. leírva és ez az én értelmezésemben ezt jelenti.

A bónuszban csak azon személy részesülhet aki a bónusz jóváírása előtti hónapban legalább egyszer fogadott a Bet365 fogadóirodánál.

Ezért is érdekelne, hogy Milan, vagy valaki más aki szokott ezekkel foglalkozni, hogy mit tud rá mondani. Ha rosszul értelmeztem az természetesen az én hibám és akkor érthető miért nem jött meg és nem is fog.

Idézetet írta: baliizu Dátum május 23, 2014, 10:02:20
Üdv.

Ez a nyereményem még nem érkezett meg. Április 25-én volt az utolsó fogadásom, szóval lassacskán kicsúsznék az 1 hónapos határból. Rá tudnátok kérdezni? Vagy az eheti nyertesekkel lett elküldve az én felhasználóm is és még várható valamikor a napokban?

Köszi

Írtam nekik.

Idézetet írta: baliizu Dátum május 23, 2014, 10:46:17
Nem tudom igazából, hogy az összes bet365 alapú tippversenynél, játéknál ugyanaz-e a rendszer, de ez az SfScore szabályzatban van pl. leírva és ez az én értelmezésemben ezt jelenti.

A bónuszban csak azon személy részesülhet aki a bónusz jóváírása előtti hónapban legalább egyszer fogadott a Bet365 fogadóirodánál.

Ezért is érdekelne, hogy Milan, vagy valaki más aki szokott ezekkel foglalkozni, hogy mit tud rá mondani. Ha rosszul értelmeztem az természetesen az én hibám és akkor érthető miért nem jött meg és nem is fog.

Két külön dologról van szó. Az egyik havi nyeremény (SfScore), a másik meg heti szinten megrendezendő versenyekre felajánlott nyeremények.

Mindkettőnél aktív bet365 számlára van szükség, de utóbbinál nincs olyan kikötés, hogy "utolsó 30 nap".

Megjött.  :great: Köszönöm!

Aprilisban nyertem egy 10 euros nyeremenyt a spf guruban, amit mar meg kellett volna kapjak. A chatten(a romanok) semmit sem tudnak errol a nyeremenyrol. Milan, utanna tudnal nezni a dolognak? Elore is koszonom.

Idézetet írta: csaby18 Dátum május 24, 2014, 12:40:18
Aprilisban nyertem egy 10 euros nyeremenyt a spf guruban, amit mar meg kellett volna kapjak. A chatten(a romanok) semmit sem tudnak errol a nyeremenyrol. Milan, utanna tudnal nezni a dolognak? Elore is koszonom.

Majus masodik feleben irjak jova, ami azt jelenti, hogy 15-tol 31-ig.

A "Maradj Talpon Tippjáték" 30. szériájának megnyeréséért járó nyeremény várhatóan mikor érkezik meg?

És a májusi tippjáték nyeremény skrillre ?:)

Legyetek türelmesek, minden nyereményt megkaptok hamarosan.

Megjött a góltotó nyereménye betre, köszi szépen  :beerchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 22, 2014, 16:59:45
Megjött a góltotó nyereménye betre, köszi szépen  :beerchug:

Akkor remélem nekem is jön hamarosan a Roland Garros második helyért járó 10euró  :beerchug:

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 22, 2014, 17:42:30
Akkor remélem nekem is jön hamarosan a Roland Garros második helyért járó 10euró  :beerchug:

Az nem a májusi havi listában van/volt. Elméletileg pénteken írják jóvá a "nem haviakat".

Idézetet írta: Milan Dátum június 22, 2014, 17:49:39
Az nem a májusi havi listában van/volt. Elméletileg pénteken írják jóvá a "nem haviakat".

Nekem a május haviba volt egy tippjáték 10 eurós winke de még nem jött meg.  (május 19?!)