Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Tisztelt játékosok,

Értesüléseim szerint az összes eddig megrendezett verseny győztese megkapta a nyereményét/bónuszát, amennyiben teljesítve voltak a feltételek.

A nyereményeket az eredményhirdetés után utaljuk, küldjük át a listát az irodákhoz, de nem azonnal! Van egy rend, melyet betartunk. Ez több szempontból is "egészséges", pl. abban az esetben ha hiba merült fel a kiértékelésben, akkor javíthatunk rajta, s a nyeremény nem kerül olyan személyek számlájára, akik csak egy tévedés miatt lehet nyertesként elkönyvelve.

Biztosítalak, hogy a továbbiakban is mindenki megkapja a nyereményét, amennyiben jogosult rá.

Ugyanakkor szeretnélek megkérni, hogy az elkövetkezendőkben mindenki nyugodtan várja meg a sorát. Azért mert napi többször írsz egy adminnak, nem azt jelenti, hogy hamarabb megkapod a nyereményed.  :wall:

Köszönöm a figyelmet! További sok sikeres tippet!  :topbet_125:

Sziasztok!
Nem tudom már,hogy a laptopról vagy telefonról regisztem az oldalra és fogadok mind a kettőröl a tippjátékban,a saját telefonomról meg a laptopról is.Nyereménynél ez minek számít?
Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 22, 2015, 00:26:34
Sziasztok!
Nem tudom már,hogy a laptopról vagy telefonról regisztem az oldalra és fogadok mind a kettőröl a tippjátékban,a saját telefonomról meg a laptopról is.Nyereménynél ez minek számít?
Előre is köszönöm a segítséget!

A weboldal több elérhetőségének könyvelném el.

Szóval akkor mindegy melyiken fogadok,csak az a lényeg,hogy más nem fogadjon ugyanazon ezközön?

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 22, 2015, 23:28:58
Szóval akkor mindegy melyiken fogadok,csak az a lényeg,hogy más nem fogadjon ugyanazon ezközön?

A lényeg, hogy ne szerepelj több felhasználóval.

Értem.Még egy kérdésem lenne!Kb. másfél hete a sfscore játéknan első voltam egy szelvény fogadás után,akkor elvileg nyertem feltöltést csak a következő hónapban kapom meg?

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 25, 2015, 01:41:46
Értem.Még egy kérdésem lenne!Kb. másfél hete a sfscore játéknan első voltam egy szelvény fogadás után,akkor elvileg nyertem feltöltést csak a következő hónapban kapom meg?

Az SfScore-os nyeremények havi egyszer kerülnek jóváírásra. A júliusi nyeremények, a következő hónap második felében lesznek jóváírva.

Értem.Köszönöm a segítséget!


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 27, 2015, 13:48:14
WM bónusz aktiválva!

Valóban, értesítettek, hogy jóváírták a bónuszokat.  :beerchug:

Se az Inter-Milan meccs góllövőjének eltalálásáért, se a szeptember 12-i sfscore bet 365-ös nyereményeket nem kaptam meg.
Köszi, ha utánanéztek!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 25, 2015, 20:30:23
Se az Inter-Milan meccs góllövőjének eltalálásáért, se a szeptember 12-i sfscore bet 365-ös nyereményeket nem kaptam meg.
Köszi, ha utánanéztek!

Október második felében kapod meg.

Üdv!

Az aug. 23-30. közötti heti tenisz tippverseny nyereményét még nem kaptam meg a Winmastersen. (http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=286)
Érdeklődnék, hogy kb. mikorra várható?

Idézetet írta: Salvio Dátum október 08, 2015, 16:14:01
Üdv!

Az aug. 23-30. közötti heti tenisz tippverseny nyereményét még nem kaptam meg a Winmastersen. (http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=286)
Érdeklődnék, hogy kb. mikorra várható?

Akadt némi gond a nyeremények jóváírásánál, s most ezt tisztázzuk velük. Remélem gyorsan sikerül megoldani a problémát.

Köszi a választ, azt hittem csak nálam van valami gond.