Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Azt az információt kaptam, hogy a Winmasters bónuszokat jóváírták.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 13, 2015, 15:40:48
Azt az információt kaptam, hogy a Winmasters bónuszokat jóváírták.

Nekem még nem.


Ezt a választ kaptam a WM-től:

Tájékoztatjuk hogy, az illetékes osztályunk a mai nap folyamatán a bónuszt a játék számlájában fogják tölteni.
Köszönjük a megértést.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Már rajta is van!  :beerchug:

"A nyereményigénylés előtt a kapott bónuszt minimum 7x kell megforgatni, minimum 1.80-as nyereményszorzón."

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 13, 2015, 15:40:48
Azt az információt kaptam, hogy a Winmasters bónuszokat jóváírták.

Én továbbra sem kaptam meg a 10 Euró bónuszt.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 25, 2015, 20:30:23
Se az Inter-Milan meccs góllövőjének eltalálásáért, se a szeptember 12-i sfscore bet 365-ös nyereményeket nem kaptam meg.
Köszi, ha utánanéztek!

Az egyiket megkaptam a múlt pénteken, a másikat viszont nem. Írta, hogy egyszerre csak egy aktív bónusz lehet, csak azt nem értem miért nem egybe rakták rá tiszteletbónuszként. Azt elbuktam, ìgy nem maradt aktív bónuszom, ezért vártam tegnapra a másikat.

bet365 elkezdte aktiválni a bónuszokat.

még mindig hiányzik a bet365-ös bűnuszom

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 24, 2015, 11:26:28
még mindig hiányzik a bet365-ös bűnuszom

Előbb vagy utóbb neked is jóváírják.

A bónuszt nem tudták előkeríteni, de hasonló összeget felajánlottak. Ezzel gyakorlatilag már nincs bónusz kérdés. Egy hónap után ez is megoldódott.  :ok:

Nekem továbbra is hiányzik. Az ügyfélszolgálattal kéne felvennem akkor a kapcsolatot? Bár jobb lenne, ha az org intézkedne...  :-\

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 30, 2015, 20:18:47
Nekem továbbra is hiányzik. Az ügyfélszolgálattal kéne felvennem akkor a kapcsolatot? Bár jobb lenne, ha az org intézkedne...  :-\

Ilyen esetekben megkérlek jelezzétek, hogy melyik nyereményről is van szó, vagy legalább egy dátumot írjatok.

Egyébként a listák náluk vannak, s amikor felmerült a kérdés, akkor újra rákérdeztünk, szóval a lépés az ők kezükbe van.

Hét hozzászólással feljebb van a válasz. Nem tudom, hogy az sfscore vagy a góllövőért járó bónusz, de valamelyik még hiányzik.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 31, 2015, 18:56:48
Hét hozzászólással feljebb van a válasz. Nem tudom, hogy az sfscore vagy a góllövőért járó bónusz, de valamelyik még hiányzik.

Szurkolunk, hogy meglegyen.  :great: