Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 31, 2015, 22:30:02
Szurkolunk, hogy meglegyen.  :great:

Mintha némi iróniát éreznék ebben a hozzászólásban.Ez a topik nem azért jött létre, hogyha valaki nem kap meg valamilyen bónuszt, akkor itt jelezze?! Ti meg megpróbáltok segíteni ilyen helyzetben, vagy nem?Bár nem így érzem most.

Engem most nem érint ilyen probléma, de megoldás lehetne, ha a bónuszlisták átküldésekor beírnátok ebbe a fórumba, hogy "ez és ez a nyerteslista átküldve ennek az irodának. dátum".

Így az elmaradt bónuszok miatti reklamációkkal egyből lehetne az irodákat zaklatni (mondjuk 2-3 munkanapot illik várni) és lenne hivatkozási alap is.
Talán dátum szerint könnyebben megtalálnák a hiányzó bónuszokat...

Nekem is volt olyan, hogy nem tudtam, melyik nyereményt írták jóvá, mert két hasonló összeget vártam és ez sehonnan nem derül ki, és az is előfordult, hogy nem vettem észre a jóváírást, mert mondjuk 50 euró helyett tévedésből 50 ft-ot írtak be.  :)
Ez utóbbi pont a bet365-nél történt meg.

A játék szervezői állították, hogy elküldték a listát rajta a nevemmel, az iroda állította, hogy beírta a bónuszt már hetekkel korábban és igazuk is volt, csak a pénznemet cseszték el.


#258 november 04, 2015, 12:49:36, SPF Admin
Unibethez átment a nyerteseket tartalmazó lista (október 28.-november 2.): tippjáték

#259 november 04, 2015, 12:49:59, SPF Admin
Bet365 is megkapta a listát (október 15.-november 2.): tippjáték + spontán játékok



Most már én is szeretném, hogy végre megkapjam 2 hónap után a jogos bet365-ös bónuszomat!Kérnék intézkedni, mert engem chaten feszt leráznak, hogy továbbítják ahova kell, azt mégsincs semmi változás.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum november 05, 2015, 15:02:26
Most már én is szeretném, hogy végre megkapjam 2 hónap után a jogos bet365-ös bónuszomat!Kérnék intézkedni, mert engem chaten feszt leráznak, hogy továbbítják ahova kell, azt mégsincs semmi változás.

Amennyiben a szeptember 19-i nyeremény maradt el, akkor arról annyit mondhatok, hogy szeptember 19-én küldtük át a listát hozzájuk, azóta meg jó párszor rákérdeztünk, de mi sem kaptunk eddig konkrét választ, hogy mi lett a szept. 19-i lista sorsával.
Ma újra felvetettük a dolgot, remélhetőleg most már sikerrel.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 04, 2015, 12:47:41
Bet365 is megkapta a listát (október 15.-november 2.): tippjáték + spontán játékok

Ezt valakinek jóváírták már?


Idézetet írta: Hámesz Dátum november 18, 2015, 14:46:29
Ezt valakinek jóváírták már?

Nekem most hétfőn írták be a októberi 365 liga nyereményt.

Idézetet írta: Hámesz Dátum november 18, 2015, 14:46:29
Ezt valakinek jóváírták már?

A tegnap kaptam egy értesítést ezzel kapcsolatban, hogy a bónuszjóváírás folyamatban van (spontán játékok).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 05, 2015, 20:50:19
Amennyiben a szeptember 19-i nyeremény maradt el, akkor arról annyit mondhatok, hogy szeptember 19-én küldtük át a listát hozzájuk, azóta meg jó párszor rákérdeztünk, de mi sem kaptunk eddig konkrét választ, hogy mi lett a szept. 19-i lista sorsával.
Ma újra felvetettük a dolgot, remélhetőleg most már sikerrel.

Még mindig hiányzik ez a 10 euro. Írtam levelet is nekik már egy hete, válasz azóta se jött.Ti sem tudtok semmit?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum november 19, 2015, 16:07:07
Még mindig hiányzik ez a 10 euro. Írtam levelet is nekik már egy hete, válasz azóta se jött.Ti sem tudtok semmit?

Live chat. Ott is utána tudnak nézni, sőt jóvá is íratják, és sokkal gyorsabb.