Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Júliusi sfscore-nyeremények mikorra várhatóak?

Fontos információ - bet365 júliusi havi nyeremények (+ FociEB)

A nyertesek listáját augusztus 5-én továbbítottuk a Bet365 fogadóirodához, s az előzetes számítások alapján augusztus 15-31. között kellett volna jóváírniuk a bónuszokat.
Mivel ez kimaradt, így megkerestük őket, hogy kiderítsük hol a gond.
Valami okból kifolyólag a levelünk nem érkezett meg hozzájuk (Spam-szűrő, nyavaja nem tudjuk mi sem, hogy miért).
Most újra átküldtük a nyertesek listáját, s azt ígérték, hogy az augusztusi nyertesekkel együtt lesz elkönyvelve/kifizetve.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, illetve köszönjük a türelmeteket.  :cya:

Ma átment a havi nyertesek listája a Bet365-höz.  :beerchug:

Ma kaptam egy 10 euro-s tisztelet bónuszt (bet365), úgyhogy vagy külön adják majd az augusztusit, vagy lefelejtették vmelyiket. Július és augusztusban is volt 10-10 euro-m az sfscore-on.

Idézetet írta: Mehecske Dátum szeptember 14, 2016, 21:12:52
Ma kaptam egy 10 euro-s tisztelet bónuszt (bet365), úgyhogy vagy külön adják majd az augusztusit, vagy lefelejtették vmelyiket. Július és augusztusban is volt 10-10 euro-m az sfscore-on.

Elméletileg tudnak mindkét listáról, erről kaptunk visszajelzést is. Reméljük, hogy jóváírják a többit is.

Sziasztok!

Létezik még olyan külföldi számla amire nincs betekintése a nav-nak? ( Pl. az egyezmény előtt skrill, neteller..)

Köszi

Érdeklődnék 3000 Ft unibet bónuszt várok (
Magyar Foci NB1 (Szept. 17.):

1.hely: csungi
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Mikor várható ? Unibetnél még nincs.

Kösz

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 29, 2016, 19:53:59
Érdeklődnék 3000 Ft unibet bónuszt várok (
Magyar Foci NB1 (Szept. 17.):

1.hely: csungi
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Mikor várható ? Unibetnél még nincs.

Kösz

Legközelebb jövō kedden tudok rákérdezni.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 14, 2016, 22:12:41
Elméletileg tudnak mindkét listáról, erről kaptunk visszajelzést is. Reméljük, hogy jóváírják a többit is.
A többi nyertes mind megkapta a bónuszát? Ha igen, akkor csak engem felejtettek le, akkor eseteg chat-en rákérdezek.

Augusztusi BL tippjáték nyereményt én sem kaptam még meg. De mostanában többször volt ilyen, hogy heteket csúsztak a beírással.

Idézetet írta: Mehecske Dátum október 01, 2016, 11:36:17
A többi nyertes mind megkapta a bónuszát? Ha igen, akkor csak engem felejtettek le, akkor eseteg chat-en rákérdezek.

Még nem. Júliusi nem jött meg.

#326 október 03, 2016, 13:43:23, csatarid
Szeptember 2.án kaptam egy ilyen levelet:

Kedves xy!

Felülvizsgáltuk a fiókját a Sportfogadas.org oldalról kért partnerbónusszal kapcsolatosan Júliusra vonatkozóan.
A nyereményét jóváírjuk szeptember folyamán.

Ma pedig egy ilyet azután miután rákérdeztem hogy mire várnak:

Kedves xy!

Köszönjük levelét.
Kollegák ellenőrizték a júliusi bónuszokra vonatkozó listát, de Ön sajnos nem szerepel rajta. Ilyen esetben jeleznei kell a sportfogadás.org-nak, hogy ellenőrizzék újra bónuszát és lépjenek kapcsolatba velünk. Illetve küldjön képernyőmentást arról, hogy a weboldalon fel van írva a felhasználoneve és a nyert összeg a nyertesek listájára.



Sfscore július 13.

Úgy látom, hogy csak az SfScore nyerteseknél van ez a gond. Akkor mi basztuk el.

Kárpótlásként hamarosan jóváírjuk a bónuszokat Skrillen keresztül.

Ha valakinek nincs kitöltve a Skrilles mező az azonosítók oldalon, akkor megkérjük, hogy töltse ki, vagy küldje át privátban a Skrillnél használt e-mail címét.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 29, 2016, 19:53:59
Érdeklődnék 3000 Ft unibet bónuszt várok (
Magyar Foci NB1 (Szept. 17.):

1.hely: csungi
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Mikor várható ? Unibetnél még nincs.

Kösz

A bónuszt jóváírták már korábban.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 05, 2016, 15:17:11
Úgy látom, hogy csak az SfScore nyerteseknél van ez a gond. Akkor mi basztuk el.

Kárpótlásként hamarosan jóváírjuk a bónuszokat Skrillen keresztül.

Ha valakinek nincs kitöltve a Skrilles mező az azonosítók oldalon, akkor megkérjük, hogy töltse ki, vagy küldje át privátban a Skrillnél használt e-mail címét.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Nyeremények átutalva. Használjátok egészséggel.  :beerchug: