Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Helló!

Érdeklődnék, hogy az augusztus 20-i SfScore 10 Euro Bet365 bónuszt még nem kaptam meg. Skrill-en sem.
Mi lehet a gond?
Köszönöm szépen!

Idézetet írta: lencsab Dátum október 10, 2016, 11:50:07
Helló!

Érdeklődnék, hogy az augusztus 20-i SfScore 10 Euro Bet365 bónuszt még nem kaptam meg. Skrill-en sem.
Mi lehet a gond?
Köszönöm szépen!

Skrillen ezt ne várd. A júliusi nyertesek kapták Skrillen.

Bónuszoknál nincs semmi? Egyébként ha van aktív bónuszod, akkor addig ne használhatod amíg azt nem forgattad ki.

Üdv!

Ha jól számoltam nekem még egy 5 Eurós 365 Liga nyeremény hiányzik, szerintem inkább az augusztusi lehet.(nyertem júliusban is 5 Eurós bónuszt)
Mostanában egybevonták a nyeremények jóváírását pl. a Wettpedia nyereményt egyösszegben írták jóvá az SFScore vagy 365 Liga nyereménnyel, ezért kicsit zavaros már, de a jegyzetem szerint egy 5 Eurós jóváírás elmaradt.
Ahogy olvasom a másik topicban, RedMunchen is csak az elmúlt napokban kapta meg az augusztusi 365 Liga nyereményét http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10011.msg639893.html#msg639893

Idézetet írta: Salvio Dátum október 13, 2016, 00:59:57
Üdv!

Ha jól számoltam nekem még egy 5 Eurós 365 Liga nyeremény hiányzik, szerintem inkább az augusztusi lehet.(nyertem júliusban is 5 Eurós bónuszt)
Mostanában egybevonták a nyeremények jóváírását pl. a Wettpedia nyereményt egyösszegben írták jóvá az SFScore vagy 365 Liga nyereménnyel, ezért kicsit zavaros már, de a jegyzetem szerint egy 5 Eurós jóváírás elmaradt.
Ahogy olvasom a másik topicban, RedMunchen is csak az elmúlt napokban kapta meg az augusztusi 365 Liga nyereményét http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10011.msg639893.html#msg639893

Az augusztusi listán 5€-val szerepelsz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 13, 2016, 12:11:16
Az augusztusi listán 5€-val szerepelsz.

Köszi, szerintem ez hiányozhat.
Előfordulhat, hogy nem egyidőben írják jóvá az azonos játékból származó nyereményeket a nyertesek számláján? (mint például most az augusztusi 365 Liga kapcsán, hogy más már megkapta a bónuszát)

Idézetet írta: Salvio Dátum október 13, 2016, 15:55:16
Köszi, szerintem ez hiányozhat.
Előfordulhat, hogy nem egyidőben írják jóvá az azonos játékból származó nyereményeket a nyertesek számláján? (mint például most az augusztusi 365 Liga kapcsán, hogy más már megkapta a bónuszát)

Megkérjük őket, hogy ellenőrizzék az augusztusi listát.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 13, 2016, 21:08:12
Megkérjük őket, hogy ellenőrizzék az augusztusi listát.

Köszönöm!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 12, 2016, 20:21:58
Skrillen ezt ne várd. A júliusi nyertesek kapták Skrillen.

Bónuszoknál nincs semmi? Egyébként ha van aktív bónuszod, akkor addig ne használhatod amíg azt nem forgattad ki.

Helló!
Sajnos még mindig semmi.
Amennyire tudom és amennyit értek hozzá, aktív bónuszom sincs.
Köszi.

Ma délután kaptam 5 Euró bónuszt bet365-re, nem tudom, hogy ez a hiányzó augusztusi 365 Liga nyeremény lehet vagy előfordulhat, hogy ez már az októberi 365 Liga nyeremény lenne? (mivel ilyen gyorsan még sose írták jóvá, így előbbire gondolok)
Köszi egyébként!

Idézetet írta: Salvio Dátum november 04, 2016, 19:17:57
Ma délután kaptam 5 Euró bónuszt bet365-re, nem tudom, hogy ez a hiányzó augusztusi 365 Liga nyeremény lehet vagy előfordulhat, hogy ez már az októberi 365 Liga nyeremény lenne? (mivel ilyen gyorsan még sose írták jóvá, így előbbire gondolok)
Köszi egyébként!

Szóltunk nekik, hogy valami gond van az augusztusi listával, s nézzék át újra. Lehetséges, hogy akkor ez az augusztusi lesz, bár már átkerült az októberi nyerteseket tartalmazó lista is.

Tájékoztató!

A kihirdetett nyertesek a nyereményeket remélhetőleg a holnapi nap (április 6-án) megkapják. Elnézést kérünk a késésért. Sajnos technikai okok merültek fel.

Köszönjük.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 05, 2018, 10:52:04
Tájékoztató!

A kihirdetett nyertesek a nyereményeket remélhetőleg a holnapi nap (április 6-án) megkapják. Elnézést kérünk a késésért. Sajnos technikai okok merültek fel.

Köszönjük.  :ok:

Épp akartam kérdezni,hogy mi van a Skrillel,mert még az oldalt sem adta be egész nap,asztali gépen sem,mobilon sem.
De most már működik,gondolom akkor a hiba nálatok van.

Idézetet írta: runin Dátum április 05, 2018, 12:22:51
Épp akartam kérdezni,hogy mi van a Skrillel,mert még az oldalt sem adta be egész nap,asztali gépen sem,mobilon sem.
De most már működik,gondolom akkor a hiba nálatok van.

Nem a Skrillel van a gond.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 05, 2018, 12:47:22
Nem a Skrillel van a gond.  :cya:

Rajtunk kívülálló okok (munkaszünet) miatt sajnos még várni kell a nyeremények egy részére. Volt amit már utaltunk. Ami még elmaradt: SPF Liga, havi tippjáték. Köszönjük a türelmet.  :ok:

A betpedias nyeremény is a spf ligával lesz elutalva?