Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Régi rendszer kedvelői sem panaszkodhatnak, hisz ott a havi tippjáték:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=2

Napi limit: 10 tipp. Ennyi változott! S nincs kiesés.

Idézetet írta: TiB Dátum március 13, 2014, 11:40:17
De ez így túl sok információ, és kinek van kedve ennyi szabályzatot átolvasni? Ennyi gonddal már régen járt ingyenpénz...Nekem az az ötletem támadt, hogy aki nem érti a játékokat, az Milannak átküldi privát üzenetben a tippjeit, és majd ő játékba küldi őket. Ennyit csak megtehet azért Milan is. Szerintem! ;D

Én meg továbbítom neked, csak a változatosság kedvéért.  ;D

Tippjáték Szabályzat - Újdonságok

"1. Egy eseményre/mérkőzésre egy játékos csak egyetlen egy tippet tehet (kivétel Motosportok), s beküldés után ezt lehetetlen módosítani/javítani.
4. Napi limit (beküldhető tippek száma): versenyenként változik.
5. Tippelni előre maximum 3 napra lehet (72 óra).
6. Bizonyos versenyeknél meg van határozva a maximális nyereményszorzó amelyre tippelni lehet."

A változatóság kedvéért.  ;D

Szerintem játszani kell!
Aztán majd szólnak, ha pénzt nyertél!
Én így szoktam. Nehogy már ezen is streszeljek, amit a sors elvesz, úgyis duplán adja vissza!!  :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum március 13, 2014, 11:40:17
De ez így túl sok információ, és kinek van kedve ennyi szabályzatot átolvasni? Ennyi gonddal már régen járt ingyenpénz...Nekem az az ötletem támadt, hogy aki nem érti a játékokat, az Milannak átküldi privát üzenetben a tippjeit, és majd ő játékba küldi őket. Ennyit csak megtehet azért Milan is. Szerintem! ;D

Szerintem egyszerűbb lenne egy telefonos ügyfélszolgálat bevezetése, ahol 7/24-ben tisztázhatnánk a felmerülő kérdéseket a megadott zöld számon.

Ilyenre gondolsz? 06/90 602-755 :D

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 13, 2014, 10:55:34
Mért nem egyből azt kérdezed, hogy akkor most én nyertem a BL tippjátékot?! Minek itt köntörfalazni?! ???

Talán csak azért, mert
1. reggel fél 6-kor még nem volt kedvem átnyálazni az összes tippet, hogy mi is a sorrend, ugyanis 6-ra mentem melóba
2. meg a 2007-ben vett Sharp gx 10-es telefonomon nem jönnek be a tippligák(nem tölti be) és csak a fórumot tudom nézni, ezért kérdezek rá-hisz erre van a fórum
3. meg amúgy is minek beszólni?

1. Ez magánügy.
2. Nekem is oldschool telóm van.
3. Este megyek gyónni. (Nem, inkább nem álszenteskedem.)
Pax
:beerchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2014, 11:14:00
Én a régi rendszerrel jobban ki voltam békülve

Én azt se értettem. :D

Múlt héten még volt heti tenisz verseny, ez várható még a közeljövőben?

Idézetet írta: dert Dátum március 14, 2014, 13:32:50
Múlt héten még volt heti tenisz verseny, ez várható még a közeljövőben?

Igen, minden héten lesz tenisz specifikus verseny is. Jelenleg is zajlik az ATP Indian Wells.

Valamiért nem mutatja a Tippjáték a Motorsportos tippjeimet. Egyetlen egy tippet sikerült tennem a futamra, a többi tipp meg csak simán a tippjét mentettük dumával indul, de nincs hozzá ID, és meg sem jelenik a fogadásaim közt. Ez csak nálam van így?

Idézetet írta: Lord Dátum március 15, 2014, 16:16:08
Valamiért nem mutatja a Tippjáték a Motorsportos tippjeimet. Egyetlen egy tippet sikerült tennem a futamra, a többi tipp meg csak simán a tippjét mentettük dumával indul, de nincs hozzá ID, és meg sem jelenik a fogadásaim közt. Ez csak nálam van így?

Nem vagy egyedül, nálam is így van

Idézetet írta: Lord Dátum március 15, 2014, 16:16:08
Valamiért nem mutatja a Tippjáték a Motorsportos tippjeimet. Egyetlen egy tippet sikerült tennem a futamra, a többi tipp meg csak simán a tippjét mentettük dumával indul, de nincs hozzá ID, és meg sem jelenik a fogadásaim közt. Ez csak nálam van így?

Nálam is igy van !

Bocs srácok, valahogy felüliródott az utolsó módositás és nem fogadta el a tippeket. Most javitottam megint.