Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A múlthét előtt végetért tippjátékok eredményhirdetése mikorra várható (tenisz, jégkorong, F1)? Nem türelmetlenségből, csak ha még a héten aktuális lesz a nyeremény, akkor máshogy kalkulálok befizetésekkel kapcsolatban.

Már régen írtam bíráló dolgot. DE a tippjátékban való részvétel - a javítás lassúsága miatt - nagyon idegesítő. Így ha vége a tenisznek én nem is játszom tovább. Átláthatatlan az egész "verseny".

Kérdés!
A http://www.sportfogadas.org/vb2014/jatekok/ linken keresztül elérhető tippjátékoknál nektek sem működik a góltotón kívüli 2 másik játék ???

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum június 04, 2014, 07:55:11
Kérdés!
A http://www.sportfogadas.org/vb2014/jatekok/ linken keresztül elérhető tippjátékoknál nektek sem működik a góltotón kívüli 2 másik játék ???

Nekem nem működik. Másnál?

Idézetet írta: csungi Dátum június 04, 2014, 07:01:40
Már régen írtam bíráló dolgot. DE a tippjátékban való részvétel - a javítás lassúsága miatt - nagyon idegesítő. Így ha vége a tenisznek én nem is játszom tovább. Átláthatatlan az egész "verseny".

Utánajárunk, hogy mi a baj. Elnézést kérünk a feldolgozás lassúságáért, sajnos a csapat egy része a focivb-re készül, s ebből adódóan akadnak elmaradások.

Megoldjuk a problémát rövid időn belül.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum június 04, 2014, 08:27:26
Nekem nem működik. Másnál?
Nálam sem működik a 2 játék.

Idézetet írta: csabax Dátum június 04, 2014, 08:36:35
Nálam sem működik a 2 játék.

Akkor ez már globális.  ;D

Most két lehetőség van: valamit elb@sztunk, vagy még nem indult el a másik két játék.

Idézetet írta: Milan Dátum június 04, 2014, 08:29:56
Utánajárunk, hogy mi a baj. Elnézést kérünk a feldolgozás lassúságáért, sajnos a csapat egy része a focivb-re készül, s ebből adódóan akadnak elmaradások.

Megoldjuk a problémát rövid időn belül.  ;)

Rendeztem.

Szuperek vagytok, sejtettem, hogy nem csak nálam rosszalkodik, köszönöm a gyors reagálást és cselekvést, a köszönetek természetesen mentek :)

Még nem lehet berakni az NBA Döntő 2014 tippversenybe a tippeket, pedig elvileg hajnali 2-kor már megindult a verseny. Inkább megvárom míg jó lesz, nem rakom meg most a tippet, ne legyen nektek plusz meló egyesével berakosgatni.

Idézetet írta: baliizu Dátum június 05, 2014, 13:15:25
Még nem lehet berakni az NBA Döntő 2014 tippversenybe a tippeket, pedig elvileg hajnali 2-kor már megindult a verseny. Inkább megvárom míg jó lesz, nem rakom meg most a tippet, ne legyen nektek plusz meló egyesével berakosgatni.

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=83

Eddig is lehetett, mostantól meg pláne.  :beerchug:

Sok sikert.  :ok:

Gratulálok nektek , hogy lemásolva egymást bármi történjen ne lehessen előzni...Szép játék...nem értem miért kell látnia másoknak h mit tettem ami még nincs lezárva.....

Az F1 tippjátékban hogy hogy ki lett értékelve a Gutierrez - Sutil párharc? Tudtommal az időmérőn nem szereplő pilótát tét visszajárral szokták kiértékelni.

Hello!

Bár a Kanadai-Nagydíj tippverseny végeredményét nem befolyásolja,mert így is sikerült megnyernem ezt a hétvégét,csak a jövőre való tekintettel kérdezem,hogy miért lett törölt tipp a Chilton-Bianchi egymás elleni párharcra tett fogadásom?
Igaz egyszerre estek ki,de hivatalosan rangsorolva vannak,hiszen ilyen esetben a jobb rajtpozició dönti el a helyezést. Szóval nincs olyan,hogy mindketten mondjuk 18.-ak lettek.
Lehet olyan eset is,hogy összeütköznek,de az egyik megy még 1000 métert,olyan esetben mi lesz az ilyen típusú fogadásokkal?
(Nem találtam erre vonatkozó leírást)

Előre is köszi a választ!  :ok:

A Kanadai Nagydíj kiértékelését le kellene ellenőrizni szerintem.