Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem csak az a kérdésem, hogy amikor megtettem pl hogy Vettel dobogón végez, az nem került he a júniusi tippjátékba. Azt írta ki, mert erre már fogadtam.. a verseny és az egész évibe bekerült.

Nem nagy gond, csak kíváncsi vagyok miért van ez.

Idézetet írta: Lord Dátum június 09, 2014, 12:22:05
A Kanadai Nagydíj kiértékelését le kellene ellenőrizni szerintem.

1065 tippet? Nincs az az Isten.

Hol a hiba?

Időmérőn minden Gutierrez - Sutil tippnél Sutil van nyerőnek kiértékelve, hol ott nem is indult az időmérőn, így ott simán Tét visszajár kellene. Futamon meg csak az első 3 emberét néztem meg, de Kagawa Ericsson befejezi a futamot tippje is nyertes lett, holott kb 15 kört ment szerencsétlen.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 09, 2014, 12:27:24
Nekem csak az a kérdésem, hogy amikor megtettem pl hogy Vettel dobogón végez, az nem került he a júniusi tippjátékba. Azt írta ki, mert erre már fogadtam.. a verseny és az egész évibe bekerült.

Nem nagy gond, csak kíváncsi vagyok miért van ez.

Azért van ez, mert a havi versenyben nem engedélyezett a többszöri tipp egy eseményre: "Forma 1. 2014 - Canada GP (Race)"
...ez egy esemény.

Idézetet írta: Lord Dátum június 09, 2014, 12:41:17
Időmérőn minden Gutierrez - Sutil tippnél Sutil van nyerőnek kiértékelve, hol ott nem is indult az időmérőn, így ott simán Tét visszajár kellene. Futamon meg csak az első 3 emberét néztem meg, de Kagawa Ericsson befejezi a futamot tippje is nyertes lett, holott kb 15 kört ment szerencsétlen.

Kérek szépen egy ID-t.

5-6 posttal feljebb írtam a gondomat,de azt lehagytam,hogy az éves versenybe sokat számítana a 27 pont.   :redchug:
Megjegyzem a Kanadai Nagydíjra csak 100 tipp érkezett,bár azt sem egyszerű visszaellenőrizni.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum június 09, 2014, 12:38:30
1065 tippet? Nincs az az Isten.

Hol a hiba?

Közben rájöttem, hogy csak 100 tipp volt.  ;D

Idézetet írta: runin Dátum június 09, 2014, 11:29:57
Hello!

Bár a Kanadai-Nagydíj tippverseny végeredményét nem befolyásolja,mert így is sikerült megnyernem ezt a hétvégét,csak a jövőre való tekintettel kérdezem,hogy miért lett törölt tipp a Chilton-Bianchi egymás elleni párharcra tett fogadásom?
Igaz egyszerre estek ki,de hivatalosan rangsorolva vannak,hiszen ilyen esetben a jobb rajtpozició dönti el a helyezést. Szóval nincs olyan,hogy mindketten mondjuk 18.-ak lettek.
Lehet olyan eset is,hogy összeütköznek,de az egyik megy még 1000 métert,olyan esetben mi lesz az ilyen típusú fogadásokkal?
(Nem találtam erre vonatkozó leírást)

Előre is köszi a választ!  :ok:

Ezek a szabályok hol vannak? FIA? Mert az bennünket nem érint.

Unibet a szponzor, náluk meg ez van:

"Az "Egymás ellen" fogadásokban, ahol egyik vezetõ sem fejezi be a versenyt, a rendezés a legtöbb
befejezett kör alapján történik. Ha a résztvevõk nem fejezik be a versenyt és ugyanazon számú kört
futnak, a fogadás érvénytelen, kivéve az olyan Rally esetekben ahol legalább egyik versenyzõnek be
kell fejeznie az eseményt, amennyiben nem, a fogadás érvénytelen"

OK,rendben van! Köszi!  ;)

Az eddig jelzet hibákat javítottam, még van?

Idézetet írta: Lord Dátum június 09, 2014, 12:41:17
Időmérőn minden Gutierrez - Sutil tippnél Sutil van nyerőnek kiértékelve, hol ott nem is indult az időmérőn, így ott simán Tét visszajár kellene. Futamon meg csak az első 3 emberét néztem meg, de Kagawa Ericsson befejezi a futamot tippje is nyertes lett, holott kb 15 kört ment szerencsétlen.

Kagawa tippjei mind jónak lettek kiértékelve,pedig több hibás tippje is volt. :D
pl. Vettel előrébb végez Ricciardonál. És mivel Ricciardo nyerte a versenyt,így ez nem nagyon volt helyes tipp.  :D

A heti versenyt nem befolyásolja,de az évesbe is beleszámít,úgyhogy javításra szorulnak Kagawa tippjei. :ok:

Idézetet írta: runin Dátum június 09, 2014, 12:59:02
Kagawa tippjei mind jónak lettek kiértékelve,pedig több hibás tippje is volt. :D
pl. Vettel előrébb végez Ricciardonál. És mivel Ricciardo nyerte a versenyt,így ez nem nagyon volt helyes tipp.  :D


Időmérőre vonatkozott.

Idézetet írta: Milan Dátum június 09, 2014, 13:03:18
Időmérőre vonatkozott.

Valóban,bocsánat! Akkor nem  :redchug: többet!  ;D

ID: 32107 és ID: 32106 tippem kérlek töröljétek. Mindkettőnél hibás a line. Köszönöm.

ID: 32614  tippem légyszíves töröljétek! Köszi! (Megváltozott párosítás)