Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: kreatos Dátum július 16, 2015, 08:03:03
Az lenne a kérdésem,hogy ha olyan tippjátékban nyertem ahol Skrill-re történik a nyeremény jóváírása akkor hol kell megadnom a Skrill-es azonosítómat?
[/quote




megoldódott

Idézetet írta: kreatos Dátum július 16, 2015, 08:03:03
Az lenne a kérdésem,hogy ha olyan tippjátékban nyertem ahol Skrill-re történik a nyeremény jóváírása akkor hol kell megadnom a Skrill-es azonosítómat?

Csak a pontosság kedvéért, hogy mások is tudják:

http://www.sportfogadas.org/tippek.php?mod=azonositok

Skrill mezőt kell kitölteni.  :beerchug:

Magyar Foci NB1 (Júl. 18-19) Tippverseny

Tippelj a magyar NB1 mérkőzéseire. Minden forduló legjobbja nyereményben részesül.

Nyeremény: 3.000 HUF Unibet bónusz!



ID: 161096 tippem nem került be az NB1-es tippjátékba.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 19, 2015, 13:17:19
ID: 161096 tippem nem került be az NB1-es tippjátékba.

15 perced van jelezni a hibát.

F1 Magyar Nagydíj - Tippverseny

Tippelj az F1 Magyar Nagydíj eseményeire, s a legjobb tippelők nyereményben részesülnek.

1.hely: 10.000 HUF Unibet bónusz!

2.hely: 5.000 HUF Unibet bónusz!

A nyeremény átvételéhez Unibetes számlára van szükséged. Regisztrálj MOST!


Helló kicsit kapkodtam. A ID: 162138 tippemet véletlen döntetlenre tippeltem pedig HT/FT 2/2 re szerettem volna tenni 10 egységgel. kérlek javítsd. jelenleg 3.55 szorzóval. köszönöm

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum július 24, 2015, 17:14:08
Helló kicsit kapkodtam. A ID: 162138 tippemet véletlen döntetlenre tippeltem pedig HT/FT 2/2 re szerettem volna tenni 10 egységgel. kérlek javítsd. jelenleg 3.55 szorzóval. köszönöm

Sajnos ezt nem lehetséges.

Törölni, módosítani nem lehet.

Tisztelt Adminisztrátor!Cleopatra vagyok,elolvastam a tippjáték infókat,köszönöm a biztatást.Kérdezni szeretnék ha regisztrált tag vagy a Bet365-nél,fogadok,élőben az esemény vége nyertes amire tippeltem,annak ellenére nem írja az hogy nyeremény.Kicsi tétekkel játszom,szeretném tudni van értelme ennek?Vagy inkább hagyjam az egészet.

Tisztelettel
Roszik Nikolett

Idézetet írta: cleopatra Dátum július 26, 2015, 16:51:17
Tisztelt Adminisztrátor!Cleopatra vagyok,elolvastam a tippjáték infókat,köszönöm a biztatást.Kérdezni szeretnék ha regisztrált tag vagy a Bet365-nél,fogadok,élőben az esemény vége nyertes amire tippeltem,annak ellenére nem írja az hogy nyeremény.Kicsi tétekkel játszom,szeretném tudni van értelme ennek?Vagy inkább hagyjam az egészet.

Tisztelettel
Roszik Nikolett

Kedves Nikolett,

Ez a fórumtéma a Sportfogadas.org-on zajló tippjáték információs részlege. A tippjátékkal kapcsolatos kérdéseket ebben a témában kell feltenni, viszont ha a bet365 fogadóirodával kapcsolatban van kérdésed akkor nem a megfelelő részlegre írsz. Ebben az esetben irány a bet365 infó fórumtéma.

Változás a nyeremények feltételeinél (2015 augusztus 1.):

"Abban az esetben, ha egy játékos azonos időben záruló két vagy több tippversenyen nyertes helyen zár, akkor abban a bónuszban részesülhet amelyiknek nagyobb az értéke. A kisebb értékű bónusz az illető után következő feltételeket teljesítő személyt illeti."

Ez nem vonatkozik a Skrilles nyereményekre!

Egy kis ízelítő, hogy mi várható Augusztusban:

Tippversenyek - Augusztus 2015

ID = 163863 tippemet szeretném kivenni a Magyar bajnoki tippjátékból. :atv: Köszönöm!  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 01, 2015, 10:26:15
ID = 163863 tippemet szeretném kivenni a Magyar bajnoki tippjátékból. :atv: Köszönöm!  :ok:

Nem lehetséges.

Az ATP-Montreal-i versenyebe küldött tipp(ek) bekerültek az ATP-Cincinnati versenybe is!
Többünknél is ez a helyzet. Nyílván ez valami softver-hiba.
Kérlek,javítsátok a hibát! Köszi! :)