Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszi, igazából erre én is rájöttem, csak még mindig nem világos, hogy akkor mit jelent a "maximum tipp naponta: 16" mondat.

Gyors voltam,elnézést. A Barcelona-Leverkusen meccs nem került be B ajnokok Ligája tippversenybe,Szeretném ha bekerülne.Köszönöm szépen.Azonosító  ID: 182487

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem is ugyanez lenne a problémám. A Barcelona-Leverkusen tippem nem került be a BL tippversenybe.
ID = 182508
Tudnátok segíteni?
Köszönöm.

Sziasztok!

A ID: 182654 tippem nem került be a Foci Bajnokok Ligája 2015/16-es játékb.
Kérlek javítsátok ki. Köszönöm

Jó reggelt!

A ID: 184782 tippem nem került be a Heti tenisz tippjátékba ( okt.3-11)
Kérlek javítsátok ki.

Köszönöm

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 27, 2015, 22:55:21
Sziasztok, lehet, hogy "amatőr" lesz a kérdésem, de tudjátok be annak, hogy még nem vagyok profi az oldalon. Szóval az NFL tippjátékában szerettem volna meccsekre fogadni, de egy idő után kiírta a rendszer, hogy: "Egy napra max. 10 tippet küldhetsz be! A tipped egyetlen versenybe sem kerülhet be." Ezzel szemben az NFL tippversenyének az elején az szerepel, hogy: "Maximum tipp naponta: 16".
A kérdésem, hogy hogyan lehet 16-ot tippelni egy nap, ha csak 10 a maximum?

Nem amatőr a kérdés, és köszönjük, hogy jelezted. Tévedés történt a rendszerben, maximum 10-re van korlátozva, a havi játék miatt.

A hétvégén volt a rangadók tippjátéka ami egész jó volt,hogy előre megadott mérkőzésekből kellett kihozni a legtöbbet.
Mi lenne ha ezt be lehetne vezetni rendszeresen,mert ebben több izgalmat és több"tudást" érzek mint pl.a hétvégi topligás tippelős játékban...de ez csak egy ötlet

Idézetet írta: kreatos Dátum október 06, 2015, 09:04:01
A hétvégén volt a rangadók tippjátéka ami egész jó volt,hogy előre megadott mérkőzésekből kellett kihozni a legtöbbet.
Mi lenne ha ezt be lehetne vezetni rendszeresen,mert ebben több izgalmat és több"tudást" érzek mint pl.a hétvégi topligás tippelős játékban...de ez csak egy ötlet

Két különböző játékról van szó, de maga a jelzett játék folytatása felmerült bennünk is.

Sziasztok kicsit reggel van és siettem. Heti tenisz tippjátékba nem került be a tippem. ID: 184993

Mostantól a Winmastershoz havi szinten küldjük a nyertesek listáját.

ATP Shanghai Masters tippversenybe kérem betenni:
ID = 186626

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 06, 2015, 09:47:49
Mostantól a Winmastershoz havi szinten küldjük a nyertesek listáját.

A szeptember havi mikor megy/ment?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 12, 2015, 16:25:43
A szeptember havi mikor megy/ment?

Múlt héten átment, de amint jeleztem van némi gond, amit remélhetőleg 1-2 napon belül megoldunk.

Sziasztok, volna egy kérdésem (remélem, sikerül érthetően megfogalmaznom). Ha egy csapatra több féle hendikeppel is lehet fogadni, például -2,5 gól, -3 gól és -3,5 gól, majd ezek után ez a csapat pont három góllal nyer, akkor ilyenkor mi a helyzet? A -2,5 gól értelemszerűen találat, a -3,5 gól pedig hiba. Viszont úgy tudom (legalábbis ha jól rémlik), hogy a -3 gólnál a fogadóirodák egy az egyben visszaadják a pénzt, hiszen -3 gólnál sem a fogadó, sem pedig az iroda nem nyert. (Hiszen ha ez ugyanúgy hiba lenne, mint a -3,5 gól, akkor minek két féle hendikep, ráadásul különböző szorzókkal?) Vagyis a kérdésem ezután a hosszú bevezető után az lenne, hogy itt az oldalon az ilyen esetet hogyan számoljátok? Köszi.

Idézetet írta: david97 Dátum október 13, 2015, 08:11:30
Sziasztok, volna egy kérdésem (remélem, sikerül érthetően megfogalmaznom). Ha egy csapatra több féle hendikeppel is lehet fogadni, például -2,5 gól, -3 gól és -3,5 gól, majd ezek után ez a csapat pont három góllal nyer, akkor ilyenkor mi a helyzet? A -2,5 gól értelemszerűen találat, a -3,5 gól pedig hiba. Viszont úgy tudom (legalábbis ha jól rémlik), hogy a -3 gólnál a fogadóirodák egy az egyben visszaadják a pénzt, hiszen -3 gólnál sem a fogadó, sem pedig az iroda nem nyert. (Hiszen ha ez ugyanúgy hiba lenne, mint a -3,5 gól, akkor minek két féle hendikep, ráadásul különböző szorzókkal?) Vagyis a kérdésem ezután a hosszú bevezető után az lenne, hogy itt az oldalon az ilyen esetet hogyan számoljátok? Köszi.

Elvileg így számolom, gyakorlatilag hibázhatok. ID számmal írd le melyik tippel van gond és estére javítom.