Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nincs annyi péntek a naptárban,amennyire szüksége lenne a bet365-nek a bónuszok jóváírására.   :spaz: :2funny:

Figyelmeztetést kapott ilyennincs nevü felhasználó, mert lejátszott eseményre tippelt.

Hangsúlyozni szeretném, hogy ebben a játékban ilyen nincs!

Töröltetni szeretném a tippeket,mert a mérkőzések előbb kezdődtek.

ID: 300108   15:50 kezdődött 16:00 helyett
ID: 300109   17:00 kezdődött 18:00 helyett

Köszi!

Valaki kapott már bet365-re bónuszjóváírást (júniusit).
Esetleg ma még várható?  ::)

Idézetet írta: runin Dátum július 29, 2016, 20:18:08
Valaki kapott már bet365-re bónuszjóváírást (júniusit).
Esetleg ma még várható?  ::)


1 hónapja semmi. Jó hosszúra nyúlik a nyáriszünet náluk.

Idézetet írta: Donwemer Dátum július 29, 2016, 20:40:57

1 hónapja semmi. Jó hosszúra nyúlik a nyáriszünet náluk.

Májusi jött 2 hete, úgyhogy szerintem lesz még egy pár hét.

Idézetet írta: runin Dátum július 29, 2016, 20:18:08
Valaki kapott már bet365-re bónuszjóváírást (júniusit).
Esetleg ma még várható?  ::)

Pontosabban melyik tippversenyről lenne szó?

#1087 július 31, 2016, 14:29:18, runin
Copa America. Ha jól emlékszek,30-án volt kihirdetve,és írtátok más kérdesekre válaszolva még a hónap legelején,hogy a lista átment. Szóval 3 vagy 4 péntek eltelt már.  ::)

jav.: igen,30-án volt az eredményhirdetés,és július 12-én írtátok,hogy átment a lista.  :ok:

Az nba döntő sincs jóváírva,pedig az még a Copa előtt volt.

Lesz augusztusi tippjáték?  Folytatódik-e a Maradj Talpon?

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 01, 2016, 11:44:22
Lesz augusztusi tippjáték?  Folytatódik-e a Maradj Talpon?

Valamilyen technikai gond lehet. Az illetékeseket már értesítettem, remélem mihamarabb megoldódik a probléma.

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 01, 2016, 11:44:22
Lesz augusztusi tippjáték?  Folytatódik-e a Maradj Talpon?

Tippeljetek nyugodtan, majd megjelenik.

Bet365 bónuszukra váró júniusi nyertesek!

Srácok, elnézéseteket kérem. Mi hibáztunk, s csak ma vettem észre, hogy valójában a lista nem ment át.
Korábban is már jeleztem, hogy a bet365 esetében két bónuszjóváírásról van szó. Van a havi játék (365Liga, SfScore), melynek a nyertesei a következő hónap második felében kapják meg a bónuszt, illetve vannak ezek a gyors lezajlású tippjátékok, melynek nyertesei két hetente vannak átküldve az irodához.

Valószínű, hogy a FociEb-láz kőkeményen besegített, hogy ez a lista kimaradjon, s nem küldjük át.

ui. runin jelezte, hogy írtuk, hogy a lista átment. Talán ez is bekavart, s ültünk nyugodtan a babérjainkon. Ezért nem kell kavarni a szart a xarral.

Elnézést kérünk még egyszer. A júniusi tippjátékok győzteseit tartalmazó listát ma átküldtem, illetve azon vannak a ma (aug. 2-án) kihirdetett tippjáték nyertesek is.

Reméljük, hogy mielőbb jóváírják.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 02, 2016, 13:32:02
Bet365 bónuszukra váró júniusi nyertesek!

Srácok, elnézéseteket kérem. Mi hibáztunk, s csak ma vettem észre, hogy valójában a lista nem ment át.
Korábban is már jeleztem, hogy a bet365 esetében két bónuszjóváírásról van szó. Van a havi játék (365Liga, SfScore), melynek a nyertesei a következő hónap második felében kapják meg a bónuszt, illetve vannak ezek a gyors lezajlású tippjátékok, melynek nyertesei két hetente vannak átküldve az irodához.

Valószínű, hogy a FociEb-láz kőkeményen besegített, hogy ez a lista kimaradjon, s nem küldjük át.

ui. runin jelezte, hogy írtuk, hogy a lista átment. Talán ez is bekavart, s ültünk nyugodtan a babérjainkon. Ezért nem kell kavarni a szart a xarral.

Elnézést kérünk még egyszer. A júniusi tippjátékok győzteseit tartalmazó listát ma átküldtem, illetve azon vannak a ma (aug. 2-án) kihirdetett tippjáték nyertesek is.

Reméljük, hogy mielőbb jóváírják.  :beerchug:

Bocsánat,én csak jeleztem,hogy ezt írtátok! Nem kavartam én semmilyen xart.  ???

Idézetet írta: runin Dátum augusztus 03, 2016, 18:01:12
Bocsánat,én csak jeleztem,hogy ezt írtátok! Nem kavartam én semmilyen xart.  ???

Félre ne értsd. Egy pillanatig sem hibáztatunk téged, csak a tényeket közöltük, hogy ez hogyan történhetett meg.