Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!
Timea Babos +1.5        ID :157188

Ez a tippet vesztesne
k értékeltétek  kérek egy javitást.

Köszi.

Javítottam!  :ok:

Arra kérnélek legközelebb annak a játéknak a topikjába írd a reklamációt ahol a hibát elkövettem. Jelen esetben ez a bet365 Liga volt.
Köszönöm!

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 07, 2016, 07:30:59
Javítottam!  :ok:

Arra kérnélek legközelebb annak a játéknak a topikjába írd a reklamációt ahol a hibát elkövettem. Jelen esetben ez a bet365 Liga volt.
Köszönöm!
Rendben köszönöm!

Tisztelt Sporttársak!

Felhívnám a figyelmeteket arra a nem elhanyagolható tényre, hogy az oldalon a Tippjáték nem fogadóiroda és nem bukmékeriroda jelleggel működik!

A játékba beküldött tippeket ennek figyelembevételével tegyétek meg!

Mire is gondolok konkrétan,

- Az ázsiai hendit lehetőleg kerüljétek, hisz visszaosztásra itt lehetőség nincs. Nekem felesleges időtöltés, nektek elherdált tipp a "push".
- A speciális fogadásokat lehetőleg mellőzzétek. "Az ország zászlóvivője a nyitási ceremónián
Alshammar, Therese". Ez mi? Ez nem sportesemény, ez mint ahogy a nevében is benne van, ceremónia.
- XY fejjel szerzi a gólt. Arra még hajlandó vagyok, hogy megnézzem XY játszott-e egyáltalán. Arra is hajlandó vagyok, hogy megnézzem XY szerzett-e gólt. De innentől kezdve XY akár a nunijával is szerezhette a gólt, mert tovább egyszerűen nem fér bele az időbe keresgélni hogy hogyan szerte a gólt. Egyszerűen "push" lesz az értékelés.

Megértésetekre számítva további sikeres tippelést kívánok!  :beerchug:

Helló!


A tippjátékban az egyik olimpiai tippem miért lett törölve?

Egymás elleni, Sidi-Péni H (Sidi Péter 5. lett, Péni 13.)

A tippet reggel 9:34-kor tettem, amikor még nem is selejteztek stb.

ID 303343

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 09, 2016, 15:11:28
Helló!


A tippjátékban az egyik olimpiai tippem miért lett törölve?

Egymás elleni, Sidi-Péni H (Sidi Péter 5. lett, Péni 13.)

A tippet reggel 9:34-kor tettem, amikor még nem is selejteztek stb.

ID 303343

Hiányos a tipp (technikai hiba miatt). Nálunk ez jelenik meg:

OLIMPIA 2016 Lövészet - Légpuska 10 m - Férfiak - Rio 2016 - Sportlövészet: 10 m légpuska - Férfiak - Egymás ellen - P / Sidi, Peter

Ebből nem tudjuk értelmezni, hogy Sidinek ki az ellenfele. Ezt és az ehhez hasonló tippeket ne is erőltessétek, mert mind pushként lesznek elkönyvelve.

kerékpár, női üldözéses csapatverseny oddsai totál rosszak!
Például a britekre 2.25 van USA ellen H2H-ban, ami nonszensz  :D
Egy bukinál lecsapnék rá, de itt csak jemzem

Kerékpár - Üldözéses csapatverseny - Nők eseményre leadott H2H tippek törölve lesznek.

Tippjátékból kizárt játékos: york11

Ok: eredmény tudatában tippel.

Sziasztok! Az ID: 304451-es tippem törölve lett, de nem igazán értem, hogy miért.
Kerékpár, férfiak, üldözéses csapatverseny.
Láttam az előző hozzászólásoknál, hogy a nőknél volt valami gond az oddszokkal, de itt a férfiaknál minden rendben volt. Ugyanakkora volt a szorzó, mint például a bet365-ön (mivel ott is megfogadtam, így ha kell, át tudom küldeni).

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 13, 2016, 18:16:17
Sziasztok! Az ID: 304451-es tippem törölve lett, de nem igazán értem, hogy miért.
Kerékpár, férfiak, üldözéses csapatverseny.
Láttam az előző hozzászólásoknál, hogy a nőknél volt valami gond az oddszokkal, de itt a férfiaknál minden rendben volt. Ugyanakkora volt a szorzó, mint például a bet365-ön (mivel ott is megfogadtam, így ha kell, át tudom küldeni).

Itt is az lesz, mint a nőknél. Pár hozzászólást olvass vissza, hogy lásd miről van szó.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 12, 2016, 13:47:11
Kerékpár - Üldözéses csapatverseny - Nők eseményre leadott H2H tippek törölve lesznek.

Idézetet írta: SPF Infó Dátum augusztus 13, 2016, 18:44:48
Itt is az lesz, mint a nőknél. Pár hozzászólást olvass vissza, hogy lásd miről van szó.

Visszaolvastam, és láttam, hogy a nőknél állítólag valami gond volt az oddszokkal. De mint írtam az előző hozzászólásomban, én a férfiak versenyére fogadtam, ahol semmi gond nem volt. Két teljesen más verseny.

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 13, 2016, 18:53:59
Visszaolvastam, és láttam, hogy a nőknél állítólag valami gond volt az oddszokkal. De mint írtam az előző hozzászólásomban, én a férfiak versenyére fogadtam, ahol semmi gond nem volt. Két teljesen más verseny.

"Hiányos a tipp (technikai hiba miatt).

Ezt és az ehhez hasonló tippeket ne is erőltessétek, mert mind pushként lesznek elkönyvelve."

Tehát, a javítás során nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy ki a nyertes. Teljesen mindegy, hogy két egyforma, vagy más versenyről van szó.

Ezért kértük, hogy: "Ezt és az ehhez hasonló tippeket ne is erőltessétek, mert mind pushként lesznek elkönyvelve."

Idézetet írta: SPF Infó Dátum augusztus 13, 2016, 19:06:08
"Hiányos a tipp (technikai hiba miatt).

Ezt és az ehhez hasonló tippeket ne is erőltessétek, mert mind pushként lesznek elkönyvelve."

Tehát, a javítás során nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy ki a nyertes. Teljesen mindegy, hogy két egyforma, vagy más versenyről van szó.

Ezért kértük, hogy: "Ezt és az ehhez hasonló tippeket ne is erőltessétek, mert mind pushként lesznek elkönyvelve."

Köszönöm, megértettem, technikai hiba. Elfogadom, nincs vita. Előfordul az ilyen.
(De azért még egy mondat erejéig zárójelben – halkan – még megjegyezném, hogy az adatlapomon a tippnél látszik, hogy Ausztrália és Nagy Britannia közül kellett választani, és az is látszódik, hogy Nagy Britannia győzelme a tipp. Én azt gondolom, hogy itt nincs semmi hiányosság, ez magáért beszél.)
De még egyszer mondom, elfogadom a döntés. Már csak azért is, mivel ez a tipp valószínűleg sajnos semmilyen tippversenyben elért helyezésemet nem fogja befolyásolni. Vagy ha mégis, akkor majd hó végén újra nekifeszülök, hogy meggyőzzelek benneteket.  :)

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 13, 2016, 19:25:15
Köszönöm, megértettem, technikai hiba. Elfogadom, nincs vita. Előfordul az ilyen.
(De azért még egy mondat erejéig zárójelben – halkan – még megjegyezném, hogy az adatlapomon a tippnél látszik, hogy Ausztrália és Nagy Britannia közül kellett választani, és az is látszódik, hogy Nagy Britannia győzelme a tipp. Én azt gondolom, hogy itt nincs semmi hiányosság, ez magáért beszél.)
De még egyszer mondom, elfogadom a döntés. Már csak azért is, mivel ez a tipp valószínűleg sajnos semmilyen tippversenyben elért helyezésemet nem fogja befolyásolni. Vagy ha mégis, akkor majd hó végén újra nekifeszülök, hogy meggyőzzelek benneteket.  :)

Más az a felület, amelyet te látsz, és más az, ahol a kiértékelés zajlik.

További sikeres tippelést.  :beerchug: