Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


  SZIASZTOK!

     VAN EGY TIPPEM A FOCI SZEPT9-12-KÖZÖTT,AMIT AUG26-28-RA TETTEM.

                  KÖSZI

Letelt az augusztus és még mindig semmi az Eb tippjáték 15 eurójából.
???

Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 31, 2016, 13:13:01
Letelt az augusztus és még mindig semmi az Eb tippjáték 15 eurójából.
???

Figyelj repetáló kisokos: letelik augusztus 31.-e és nincs bónusz jóváírva, akkor az lesz az első dolgom szeptember 1-én, hogy írok nekik, jó? Sőt, 0 óra 1 perckor fogok írni, hogy nehogy agyfrászt kapjál.

Hihetetlen, hogy mennyi idióta van manapság. Az ember megmondja szépen, hogy 15-30, vagy 15-31. között szokták hagyományosan jóváírni a bónuszokat, erre már egy pár napja mi van? "jaj, de szarcsi, nem jött meg a bónuszom..."

:wall: :wall: :wall:

És igen, szokd a stílust, mert ezután ilyen lesz. Egyesekkel nem lehet másképp. Ha nem tetszik: adios!  :cya:

Más:

Minden egyes tippjátéknak van egy kezdő és egy záró dátuma. Az oldal üzemeltetői fenntartják a jogot, hogy a záró dátum után akkor hirdessenek eredményt amikor lehetőségük adatik.
Ezen kívül ha jól tudjuk, akkor eddig mindenkinek kifizettük a nyereményét, senki nem maradt anélkül, így megkérünk benneteket, s legyetek türelmesek, mert ezután sem marad senki nyeremény/bónusz nélkül.

Úgy gondolom korrektek voltunk eddig is, ezután is azok szeretnénk maradni, de utáljuk az 5€-kér zajló nyavajgásokat.

És itt is érvényes: akinek nem tetszik, lehet távozni.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 31, 2016, 20:18:22
Figyelj repetáló kisokos: letelik augusztus 31.-e és nincs bónusz jóváírva, akkor az lesz az első dolgom szeptember 1-én, hogy írok nekik, jó? Sőt, 0 óra 1 perckor fogok írni, hogy nehogy agyfrászt kapjál.

Hihetetlen, hogy mennyi idióta van manapság. Az ember megmondja szépen, hogy 15-30, vagy 15-31. között szokták hagyományosan jóváírni a bónuszokat, erre már egy pár napja mi van? "jaj, de szarcsi, nem jött meg a bónuszom..."

:wall: :wall: :wall:

És igen, szokd a stílust, mert ezután ilyen lesz. Egyesekkel nem lehet másképp. Ha nem tetszik: adios!  :cya:

Nem baj,hogy törölted párszor a hozzászólásom, engem nem zavar.A végén csak válaszra méltattál. A stílus meg döntse el maga, hogy helyes -e egy oldal üzemeltetőjétől vagy esetleg nem.Szerintem egyáltalán nem izgattam magam augusztus közepéig a dologgal,és kettő plusz két törölt (egyáltalán nem ócsárló,pusztán érdeklődő)üzenetre ha ilyen választ érdemlek akkor gratulálok neked.Ha a fizetésed csúszna 2 napot akkor gondolom te is szó nélkül tűrnéd és nem kérdeznél rá(még ha az összeg nem is hasonlítható össze).Azért köszi a választ és nyugi:nem mondom azt hogy adios!

Amúgy meg lehet a burzsujoknak nem számít 15 euro, de én aki 85 ezret keres egy zempléni kisvárosban annak nagyon is.Főleg úgy,hogy jártam már úgy pont egy éve, mely szerint nem kaptam meg 10 euro bónuszt pont ettől az irodától.
Írásodra visszatérve: repetázni maximum nagyanyám töltött káposztájából szoktam, oda jobban elfért volna a reklamáló szó.Azonban ne aggódj, többen lesznek majd,akik fényesre nyalják a hátsódat a hozzászólásod miatt.
Témát én befejeztem,és megígérem, ha véletlenül nyerek bármikor is, csendben leszek nehogy segíteni kelljen még egyszer ilyen "agyfelbaszós "embernek.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 01, 2016, 11:16:19
Nem baj,hogy törölted párszor a hozzászólásom, engem nem zavar.A végén csak válaszra méltattál. A stílus meg döntse el maga, hogy helyes -e egy oldal üzemeltetőjétől vagy esetleg nem.Szerintem egyáltalán nem izgattam magam augusztus közepéig a dologgal,és kettő plusz két törölt (egyáltalán nem ócsárló,pusztán érdeklődő)üzenetre ha ilyen választ érdemlek akkor gratulálok neked.Ha a fizetésed csúszna 2 napot akkor gondolom te is szó nélkül tűrnéd és nem kérdeznél rá(még ha az összeg nem is hasonlítható össze).Azért köszi a választ és nyugi:nem mondom azt hogy adios!

Ha töröltem a hozzászólásod, akkor nem jöttél rá, hogy nem ideillő volt? Nem, arra nem jöttél rá.
Az ember leírja szépen, hogy mi van, de nem, az nem elég.

Az meg, hogy mi helyes azt hagyd döntsük el mi.

Augusztus 15. után már bezzeg gondolom mindennap izgattad magad, holott meg volt mondva, hogy 15-31. között. Tudod te ezt értelmezni, vagy külön kell elmagyarázni?

Érdekes, hogy mindig csak az 4-5 emberke érdeklődik, a többi az ért a szóból.

Egy világ tört össze bennem, hogy nem búcsúzol.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 01, 2016, 12:05:14
Amúgy meg lehet a burzsujoknak nem számít 15 euro, de én aki 85 ezret keres egy zempléni kisvárosban annak nagyon is.Főleg úgy,hogy jártam már úgy pont egy éve, mely szerint nem kaptam meg 10 euro bónuszt pont ettől az irodától.
Írásodra visszatérve: repetázni maximum nagyanyám töltött káposztájából szoktam, oda jobban elfért volna a reklamáló szó.Azonban ne aggódj, többen lesznek majd,akik fényesre nyalják a hátsódat a hozzászólásod miatt.
Témát én befejeztem,és megígérem, ha véletlenül nyerek bármikor is, csendben leszek nehogy segíteni kelljen még egyszer ilyen "agyfelbaszós "embernek.

A sportfogadás szórakozás. Ha ezt nem tudod megérteni, akkor szerintem ne erőltesd.

Augusztus második fele, ugyanazt jelenti annak is akinek ötvenezer a fizetése, de képzeld még ugyanannak is aki egy milliót.

Helyes döntés, hogy ezután csöndben leszel.  ;)

Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 01, 2016, 12:05:14
Témát én befejeztem,és megígérem, ha véletlenül nyerek bármikor is, csendben leszek nehogy segíteni kelljen még egyszer ilyen "agyfelbaszós "embernek.

Fogadást ajánlok bárkinek. 10 euró legyen a tét, mert én sem vagyok burzsuj. Szóval fogadjunk, hogy prigioni (vagy az egyik álregje, aki a kamu tesó például) fog még számonkérni tippjátékos nyereményt idén itt az oldalon. Ki állja?

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 01, 2016, 12:17:24
Fogadást ajánlok bárkinek. 10 euró legyen a tét, mert én sem vagyok burzsuj. Szóval fogadjunk, hogy prigioni (vagy az egyik álregje, aki a kamu tesó például) fog még számonkérni tippjátékos nyereményt idén itt az oldalon. Ki állja?

Idézetet írta: Mehecske Dátum szeptember 01, 2016, 21:49:44
Júliusi sfscore-nyeremények mikorra várhatóak?

Hamar nyertél  :bash:

Idézetet írta: baliizu Dátum szeptember 01, 2016, 21:52:37
Hamar nyertél  :bash:
Én még nem indultam ilyen versenyben (szerintem nem is fogok), de ez ennyire extrémnek számít, ha valaki egy-, másfél hónap után érdeklődik a nyereményéről? Van ahol 2 nap késésért kivágják a szívedet...:-) (Persze nem 10 euroért, ez igaz)

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum szeptember 01, 2016, 23:07:58
Én még nem indultam ilyen versenyben (szerintem nem is fogok), de ez ennyire extrémnek számít, ha valaki egy-, másfél hónap után érdeklődik a nyereményéről? Van ahol 2 nap késésért kivágják a szívedet...:-) (Persze nem 10 euroért, ez igaz)

Az említett játék eredményhirdetésénél leírták magyarul magyar szavakkal, hogy augusztus második felében várható a bónuszok jóváírása. Ez azt jelenti, hogy 15. után és 31. között. Rögtönzött tippjáték: szerinted hányszor kérdezett rá ezalatt a két hét alatt és mikor kezdte? Persze végül összejött a csúszás, de ez nem Adminon múlik. Én ahogy ismerem, törött lábbal kézzel és félig vak állapotba kerülne, akkor is megtenné, amit lehet. A skrilles nyeremények ezért is mennek gyorsan, mert az rajta múlik, de egy bónuszjóváíráshoz gondolom kb annyi köze van, hogy elküldi a nyertesek listáját, és ha csúszás van, akkor ráír az irodára. Viszont itt nagy dráma van beállítva, merthogy EB játék és mikor volt már az Eb, de jelenleg 2 napos csúszásról van szó, hiszen az eredményhirdetéskor le lett írva, hogy augusztus második feléig ne várjátok a bónuszt.

Megemlítette a fizetését, és a szociális helyzetére is utalt, de azért ne jussunk már el arra a pontra, hogy Admin egy gonosz beszólogatós oldalüzemeltető. Kevés nyugodtabb embert ismerek nála, szóval meg kell dolgozni azért, hogy felhúzzák. Hidd el csingacsgukanyja hogy itt hardcore arcokról van szó, akik kőkeményen multiaccolnak nem 100 euró bónuszért, hanem 5 eurós tippjátékért is. Minden oldalon ott vannak, ahol tippjáték van, és kőkeményen rámennek az ingyenlovéra. Rájönnek a kiskapukra, például hogy lehet esemény megkezdése után tippelni, és ilyenek. Nem véletlen, hogy 172 pontból áll egy tükörsima mezei játék szabályzata, ami egy angol oldalon kb annyiból áll, hogy na akkor itt a topic, lehet tippelni.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 07, 2016, 14:50:28
Történt, hogy a tegnapi nap folyamán úgy tűnik ki lettem zárva a tippjátékból. Röviden a helyzetet vázolnám.
Az öcsém, meg én is 2011-ben regisztráltunk az oldalra. Ő csak azokon a játékokon játszott amely a bet365-re adna esetleg nyereményt. A gond az volt, hogy noha külön gépről játszunk, az IP ugyanaz. Ez mind szép és jó, meg benne van a szabályzatban is a dolog, de azért lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban.Írtam privit kettőt is Spf Adminnak, de sajnos nincs válasz eleddig:

Konkrétan ez volt a kedvencem tőle. Kiderült hogy csaltak, és még neki állt feljebb, hogy miért nem válaszolnak neki. Szanaszét multiaccolják gondolom az irodákat is a hasonló kaliberű magyar userek, gondolom még a nagyi is "fogad" pedig már a húsleves receptjét is elfelejtette. Nem véletlen, hogy az iroda nem írja vakon jóvá a nyereményeket, mert előtte leellenőrzi, hogy kinek ad ingyen pénzt. Aztán elkallódik a lista, csúszik a nyeremény. Teljesen érthető is, hiszen a bónusz vagy pillanatok alatt ki lesz forgatva, vagy átbukják, ez már külön sport, gondolom nem kell részletezni. Aztán a következő nyereményig alvó számla lesz, amiből szintén voltak itt hatalmas felháborodások az ingyen pénz osztásakor bizonyos játékoknál, hogy az övék nem alvó, van rajta 12 cent. A sok ügyeskedésnek köszönhetően megbízhatatlan balkán ország lettünk. Gondolj bele, csak a tippjáték kapcsán mennyi ügyeskedés megy...én követek külföldi fórumokat, de ott max a Premier League topik pörög ennyire. Itt meg hol van a pénzem, kevés a fizu, kell a bónuszom megy. Kurva kiábrándító, kezdünk olyanok lenni, mint a cigány románok.

Fontos információ - bet365 júliusi havi nyeremények (+ FociEB)

A nyertesek listáját augusztus 5-én továbbítottuk a Bet365 fogadóirodához, s az előzetes számítások alapján augusztus 15-31. között kellett volna jóváírniuk a bónuszokat.
Mivel ez kimaradt, így megkerestük őket, hogy kiderítsük hol a gond.
Valami okból kifolyólag a levelünk nem érkezett meg hozzájuk (Spam-szűrő, nyavaja nem tudjuk mi sem, hogy miért).
Most újra átküldtük a nyertesek listáját, s azt ígérték, hogy az augusztusi nyertesekkel együtt lesz elkönyvelve/kifizetve.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, illetve köszönjük a türelmeteket.  :cya:

#1138 szeptember 04, 2016, 00:40:23, Greipel
A Tippjátéknál, mikor kiválasztom a vb-selejtezős meccseket, csak a szeptember havi verseny jelenik meg a meccseknél, a külön erre a fordulóra vonatkozóvb-selejtezős tippversenyt nem lehet kiválasztani, nem jelenik meg.


Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 04, 2016, 00:29:49
A Tippjátéknál, mikor kiválasztom a vb-selejtezős meccseket, csak a szeptember havi verseny jelenik meg a meccseknél, a külön erre a fordulóra vonatkozóvb-selejtezős tippversenyt nem lehet kiválasztani, nem jelenik meg.



Na mindegy, én tippeltem ezekre a meccsekre, remélem utólag be tudjátok ezeket rakni ide is: http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=604
(Szerintem ez a hiba mindenkinél fennáll, 0 tipp van még a versenyben.)