Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 19, 2016, 10:35:02
Fogadtam pénteken az első szabadedzésre a Forma-1-en. Tippeltem ki végez előrébb. Rosberg-Hamilton (Hamiltonra, jó lett), Grosjean -Gutierrez Gutierrezre, Grosjean nem indult el, Ericsson-Nasr Nasr jó lett,Ricciardo-Verstappen utóbbira,jó és Magnussen-Palmer Magnussenre, rossz.Ezek után a kiértékelés:ami rossz volt azért megkapom a mínusz pontot, ami jó az mind törlésre kerül. Ez szerintem inkorrekt dolog.

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek_user?id=558&userid=11736

A kiértékelt tippednél látható, hogy mely két versenyzőről van szó, a többinél viszont nem. A tippjáték felületén, illetve a feldolgozó felületen is csak egy név jelenik meg. Úgy ahogy Várda64 írta, ebből ez jön ki: Hamilton vs. Hamilton.

Megkérünk benneteket, hogy hanyagoljátok ezt a fogadási típust.  :cya:

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok.
A winmasters azonosító amit a bónuszhoz kell feltüntetnem az azonosítóknál,
az a felhasználónevem winmastersen? Mert mást nem találok ott..

köszi a választ előre is

Idézetet írta: kumica Dátum szeptember 27, 2016, 12:49:25
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok.
A winmasters azonosító amit a bónuszhoz kell feltüntetnem az azonosítóknál,
az a felhasználónevem winmastersen? Mert mást nem találok ott..

köszi a választ előre is

Igen, a felhasználónév.

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok!?
Létezik, hogy megnyertem a szeptemberi játékot??

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 03, 2016, 11:47:55
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok!?
Létezik, hogy megnyertem a szeptemberi játékot??

Minden szeptemberi tipp fel van dolgozva. Ha reklamáció nem érkezik, akkor igen, Te nyerted a havi játékot. Gratulálok!!  :)

Van egy kis Gebasz!

Az ATP Sanghai-i tenisztippjáték eltünt. Azok tippjei pedig a az ATP Párizsi verseny alatt találhatóak...

Nem lehet tippelni a Sanghaii tenisz tippjátékra...

Kérlek nézzetek meg.

Köszi előre is

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 14, 2016, 08:08:08
Van egy kis Gebasz!

Az ATP Sanghai-i tenisztippjáték eltünt. Azok tippjei pedig a az ATP Párizsi verseny alatt találhatóak...

Nem lehet tippelni a Sanghaii tenisz tippjátékra...

Kérlek nézzetek meg.

Köszi előre is

Köszi, hogy szóltál.
Javítva.  :beerchug:

Foci topligákat nem jelzi tippelésnél   :o


Sziasztok!

A kiértékelt jégkorong tippeket nézzétek át legyetek szívesek!

A -1 és hasonló egész számú hendi tippeknél biztos hogy belehibáztam pár helyen kiértékeléskor, csak már későn vettem észre.
Jelezzétek ID számmal a hibás kiértékeléseket és javítom!



#1165 október 19, 2016, 14:27:56, SPF Admin
20.000 Fórumtag! Extra tippjáték!


Október 18-án a Sportfogadas.org fórumára beregisztrált a 20000. tag, így ennek örömére egy extra tippjátékot indítunk, mely október 20.-31. között zajlik.A legjobb tippelő 20.000 forintot nyer!


Bocsika!  Kiváncsi lennék , hogy az eredményeket  ki ellenőrzi nálatok?  Mert tippeltem  az Osasuna - Betis  meccsre hogy több mint 2,5  gól lesssssszzz  erre kihozzátok vesztesbe!!!!!!!!!!!  a végeredmény meg   Osasuna 1:2 Betis  :bash: :bash: :bash:  Nálunk ez  három , de nálatok csak  kettő?

Idézetet írta: zsiraf111 Dátum október 24, 2016, 14:22:26
Bocsika!  Kiváncsi lennék , hogy az eredményeket  ki ellenőrzi nálatok?  Mert tippeltem  az Osasuna - Betis  meccsre hogy több mint 2,5  gól lesssssszzz  erre kihozzátok vesztesbe!!!!!!!!!!!  a végeredmény meg   Osasuna 1:2 Betis  :bash: :bash: :bash:  Nálunk ez  három , de nálatok csak  kettő?

Bocsika! Köszi, hogy jelezted.

Javítom, majd utána megyek s lefejezem magam, mert tévedtem a feldolgozásnál.

Nem   kellllllllllllllll lefejezni magad, csak ez nem az első hiba amit már észre vettem .DE a csókosok  itt is jobban járnak >:(

SZIASZTOK

  MÁR VAN TIPP AZ OKT31-I TENISZRE???