Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

ID: 433889 Ez a tippem miért lett push? Nem volt hibásan megjelenítve a választás, ha jól emlékszem, tökéletesen ki lehetett venni, mire tippeltem. (Meg sem említeném, ha nem az 1. hely múlna rajta, de ez a helyzet. :))

Idézetet írta: Linzer Dátum szeptember 16, 2017, 20:18:28
Sziasztok!

ID: 433889 Ez a tippem miért lett push? Nem volt hibásan megjelenítve a választás, ha jól emlékszem, tökéletesen ki lehetett venni, mire tippeltem. (Meg sem említeném, ha nem az 1. hely múlna rajta, de ez a helyzet. :))
Pazar tipp volt, de ez a fogadási típus nem érvényes a tippjátékba.

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 17, 2017, 08:53:50
Pazar tipp volt, de ez a fogadási típus nem érvényes a tippjátékba.

Kár érte... Legalább jó tanulság a jövőre.

Sziasztok! Kérlek, nézzétek meg a Dél Korea K-league Challenge Seoul- Busan első félidő over 1,5 tippemet, ,mert szerintem jó! (ID: 437461)
Tisztelettel!

Idézetet írta: marciluca Dátum szeptember 25, 2017, 08:26:49
Sziasztok! Kérlek, nézzétek meg a Dél Korea K-league Challenge Seoul- Busan első félidő over 1,5 tippemet, ,mert szerintem jó! (ID: 437461)
Tisztelettel!

Szia!

Elnézést, javítottuk a hibát.  :beerchug:


Sziasztok! Nem tudom jelezte-e már vki de az ATP Shanghai tippjátéknál van egy kis gubanc. A tippek nem kerülnek be az adott játékba, csak az októberi vegyes felvágottba :) Ránézne egy moderátor mi lehet a gond? Köszönöm szépen. :angel:

Idézetet írta: Csenii Dátum október 08, 2017, 02:36:22
Sziasztok! Nem tudom jelezte-e már vki de az ATP Shanghai tippjátéknál van egy kis gubanc. A tippek nem kerülnek be az adott játékba, csak az októberi vegyes felvágottba :) Ránézne egy moderátor mi lehet a gond? Köszönöm szépen. :angel:

Megoldva.  ;)

Sziasztok, a finn Veikkausliga fociban a Lahti-Marienham meccs valamiért kétszer szerepel, én meg véletlen 2-szer is tippeltem rá..., egyiket légyszi töröljétek, ha lehet (maradjon a magasabb oddsú).

Tippek ID-i:

444035 (maradjon)
444033 (ez törlendő)

Köszi

Sziasztok!

A végeredményt nagyban nem befolyásolja, de a https://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=908 játéknál a HBC Nantes - IFK Kristianstad
Felett/alatt - Gólok száma   Bajnokok Ligája   Felett 55.5 tippem rosszul lett kiértékelve. A mérkőzés 34:25 lett vagyis 59 gól szűletett, még is hibásnak van jelezve a tippem.

Üdv.,
U

Idézetet írta: Umcsi Dátum október 18, 2017, 10:40:26
Sziasztok!

A végeredményt nagyban nem befolyásolja, de a https://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=908 játéknál a HBC Nantes - IFK Kristianstad
Felett/alatt - Gólok száma   Bajnokok Ligája   Felett 55.5 tippem rosszul lett kiértékelve. A mérkőzés 34:25 lett vagyis 59 gól szűletett, még is hibásnak van jelezve a tippem.

Üdv.,
U

Elnézést, javítottam!

Idézetet írta: flamman Dátum október 12, 2017, 15:55:57
Sziasztok, a finn Veikkausliga fociban a Lahti-Marienham meccs valamiért kétszer szerepel, én meg véletlen 2-szer is tippeltem rá..., egyiket légyszi töröljétek, ha lehet (maradjon a magasabb oddsú).

Tippek ID-i:

444035 (maradjon)
444033 (ez törlendő)

Köszi

Intéztük.

Mindig az előbb megtett tipp marad érvényesként.  ;)

A jégkorong havi tippjátékban a napi beküldhető tippek száma 5. tutisanya nevénél mégis 8 tegnap beküldött és ma lejátszott NHL tipp szerepel mint függő tipp. Ez lehetséges?

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 29, 2017, 22:03:49
A jégkorong havi tippjátékban a napi beküldhető tippek száma 5. tutisanya nevénél mégis 8 tegnap beküldött és ma lejátszott NHL tipp szerepel mint függő tipp. Ez lehetséges?

Valami technikai gond merülhetett fel (óraátállítás pl.). Köszi, hogy szóltál.  :cya:

Sziasztok a tegnapi foci tippligák versenyben a ID: 459956 számú tippem rosszul lett kiértékelve nyertes lett.Pedig a tipp vesztes mert a hazai csapat gólszámaira fogadtam nem a mérkőzés góljaira.Javitsátok Köszi