Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Javitva, változott az ajánlat.

Gratulálok a darts tippversennyhez ! Jól meg lett szervezve ! El találtam volna egy csomót ha lehette volna rá tippelni .

Idézetet írta: trizna17 Dátum december 30, 2017, 16:39:27
Gratulálok a darts tippversennyhez ! Jól meg lett szervezve ! El találtam volna egy csomót ha lehette volna rá tippelni .

Köszönjük az elismerést. Törekszünk a jövőben is a hasonló teljesítményre, csak nem mindig jön össze a technikai hiba. De azért nem adjuk fel.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 30, 2017, 17:54:02
Köszönjük az elismerést. Törekszünk a jövőben is a hasonló teljesítményre, csak nem mindig jön össze a technikai hiba. De azért nem adjuk fel.  :ok:

:2funny:

Sziasztok! Legnagyobb sajnálatomra a Jihlava-Litvinov cseh Extraliga hokimeccsem (ID: 472358) tippje nem nyertes!  :( Kérlek, javítsátok.

Idézetet írta: marciluca Dátum január 04, 2018, 11:13:08
Sziasztok! Legnagyobb sajnálatomra a Jihlava-Litvinov cseh Extraliga hokimeccsem (ID: 472358) tippje nem nyertes!  :( Kérlek, javítsátok.
Köszönöm, hogy szóltál! Javítottam!  :ok:

Tisztelt Admin Urak! :) A Johnson-Harrison tippemet kéretik törölni, hibásnak lett megjelölve, de ez a meccs elmaradt valamiért. Valaki mással meccselt tegnap Johnson. Köszi szépen! Good night!  :-*

Férfi Kézilabda EB 2018 Tippjáték


Tippelj a 2018-as férfi kézilabda Európa-bajnokság mérkőzéseire. A legsikeresebb tippelők pénznyereményben részesülnek.

1.hely: 25€ Skrillen keresztül
2.hely: 15€ Skrillen keresztül
3.hely: 10€ Skrillen keresztül

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles elektronikus pénztárcára.


Üdv!
Ez a meccs nem lett lejátszva, de hibásnak lett megjelölve: Young, Donald - Souza, Joao Olavo, ID: 473574. Donald Young a protugál Joao Sousa-val játszott.

Idézetet írta: lepkehal Dátum január 12, 2018, 11:44:02
Üdv!
Ez a meccs nem lett lejátszva, de hibásnak lett megjelölve: Young, Donald - Souza, Joao Olavo, ID: 473574. Donald Young a protugál Joao Sousa-val játszott.

Javítva.  :ok:

Australian Open 2018 Tippjáték


Tippelj a 2018-as Australian Open mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes pénznyereményben részesülhetsz.

1.hely: 15.000 HUF Skrillen keresztül!
2.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül!
3.hely: 5.000 HUF Skrillen keresztül!
4.hely: 2.500 HUF Skrillen keresztül!
5.hely: 2.500 HUF Skrillen keresztül!

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles elektronikus pénztárcára.


#1466 január 17, 2018, 09:36:30, oakland23
ID: 476513

Ha minden igaz, az ez a tippem rosszul lett kiértékelve. Nézzetek rá, légyszi.
Köszi előre is!


Sorry, minden ok, én számoltam el!!!

Gecc, azért az a 0-6, 6-0, 8-6 a Hsieh-Zhu meccs elég vicces lehetett, elsőre ránéztem az eredményre, mondom ez laza over, aztán így összeadva a játékok számát pont hogy valóban under az általam választott line mellett  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2018, 09:30:03
ID: 476513

Ha minden igaz, az ez a tippem rosszul lett kiértékelve. Nézzetek rá, légyszi.
Köszi előre is!


Sorry, minden ok, én számoltam el!!!

Gecc, azért az a 0-6, 6-0, 8-6 a Hsieh-Zhu meccs elég vicces lehetett, elsőre ránéztem az eredményre, mondom ez laza over, aztán így összeadva a játékok számát pont hogy valóban under az általam választott line mellett  :D

  :D :D
Az esetek döntő többségében elég ránéznem az eredményre, s már látom hogy megvan-e az under/over. Itt számolnom kellett.   ;)

Tán valami átmeneti probléma van, hogy a tegnapi kézi EB-s tippek nincsenek kiértékelve?
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum január 18, 2018, 21:16:37
Tán valami átmeneti probléma van, hogy a tegnapi kézi EB-s tippek nincsenek kiértékelve?
:beerchug:
Jah, időhiány. De már túl vagyok rajta.  :D

Igyekszem elkerülni a problémát, de ha hajnalban megyek dolgozni nem mindig sikerül.