Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A tippek elméletileg napi szinten vannak feldolgozva, de ez nem törvény. Az SPF Kupában, SPF Ligában fontos a napi feldolgozás, a tippjátékban is az, de még közbejöhetnek csúszások, amiért előre is elnézést kérünk.

Sziasztok! Kérlek, nézzétek meg az Anaheim Ducks-Los Angeles Kings NHL meccsre tett tippemet, (ID: 478229) szerintem nyert.Köszönöm! ;)

Idézetet írta: marciluca Dátum január 21, 2018, 09:21:37
Sziasztok! Kérlek, nézzétek meg az Anaheim Ducks-Los Angeles Kings NHL meccsre tett tippemet, (ID: 478229) szerintem nyert.Köszönöm! ;)

Javítottuk, elnézést a hibáért.

Minő gyorsaság! Köszönöm! :beerchug:

Az egyik tegnapi jégkorong tipp mindenkinél tévesen lett kiértékelve, a tegnapi IF Malmö Redhawks - Örebro HK meccsről lenne szó.
A rendes játékidő 4:4 lett, büntetők után nyert a Malmö 5:4-re, tehát mind a 3 tipp nyertes lenne.
Az én tippem 6.5 gól felett ID: 481257
Cpt. Szikla tippje 6 felett ID: 481522
RedMunchen tippje 5 felett ID: 481516
Előre is köszönöm a javítást!

Idézetet írta: Salvio Dátum február 02, 2018, 15:07:47
Az egyik tegnapi jégkorong tipp mindenkinél tévesen lett kiértékelve, a tegnapi IF Malmö Redhawks - Örebro HK meccsről lenne szó.
A rendes játékidő 4:4 lett, büntetők után nyert a Malmö 5:4-re, tehát mind a 3 tipp nyertes lenne.
Az én tippem 6.5 gól felett ID: 481257
Cpt. Szikla tippje 6 felett ID: 481522
RedMunchen tippje 5 felett ID: 481516
Előre is köszönöm a javítást!

Köszönöm, hogy jelezted, javítottam!  :ok:

Viszont javítás után úgy látom nem jól generálta a rendszer a pontszámokat. Szólok vmlinuznak nézzen utána.

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 02, 2018, 15:33:13
Köszönöm, hogy jelezted, javítottam!  :ok:

Viszont javítás után úgy látom nem jól generálta a rendszer a pontszámokat. Szólok vmlinuznak nézzen utána.

Köszönöm, nálam egyébként most már rendben van minden, hozzá is adódott a pontszámomhoz. A februári tippjátékban és a jégkorong tippjátékban is a helyes egyenleg szerepel.

Sziasztok!

174428
Spf kupa

Utána néznétek ennek a tippnek?
Szerintem rosszul lett kiértékelve.

Köszönöm szépen a segítséget!  :)

bocsesz, én kevertem össze két meccset!

elnézést kérek   :redchug:

A 483117 ID-jű tippemet kérném korrigálni, ugyanis Kukushkin visszalépett a tornától. Köszi!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 08, 2018, 11:21:26
A 483117 ID-jű tippemet kérném korrigálni, ugyanis Kukushkin visszalépett a tornától. Köszi!
Javítottam!  :ok:

Sziasztok!

Be tudnátok tenni a tippjátékok jégkorong eseményei közé az Olimpiai Játékok jégkorong meccseit?


Előre is köszönöm

Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 14, 2018, 20:02:52
Sziasztok!

Be tudnátok tenni a tippjátékok jégkorong eseményei közé az Olimpiai Játékok jégkorong meccseit?


Előre is köszönöm

Nem.

Nem dobja fel nekem a mai sfscore-t, pedig még elég sok idő lenne a tippelési határidőig.

A másik topicba kellett volna, de már mindegy.

Most már van, köszi!