25. Június - Csütörtök

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



6. tipp (Eddigi egyenleg: -173)
Veikkausliiga, Finnország
Kuopio PS - Lahti
2015.06.25., 17:30
Tipp: X
Odds: 3,1
Iroda: bet365

A finn bajnokság 15. fordulójában a 6. helyen álló Kuopio PS fogadja a 7. helyezett Lahti együttesét. Már a tabellán elfoglalt pozíció is sejteti, hogy két, nagyon azonos képességű csapatról beszélünk. A két csapat között 1 pont különbség van. Amiért szerintem X lesz ez a mérkőzés, amellett, hogy azonos erejű csapatokról beszélünk, hogy a Lahti eddigi 14 mérkőzéséből 7-et hozott X-re. Ez 50%, ami nagyon sok. A KuPS-nek 5 döntetlene van. Véleményem szerint ez a mérkőzés a nap "fix X-e".

6.tipp  (-100)

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - 15. forduló
Rovaniemi - Inter Turku
25.06.2015 17:30
Tipp: Félidő 1-0
Odds: 4
Bet365

Nagyon elkapta a fonalat a hazai csapat. Ha saját közönségük előtt tolhatták az utóbbi öt meccsüket egytől egyik megnyerték és ami sokatmondó adat hogy 12 lőtt gól mellett csak egyet kaptak. Tehát elől és hátul is jól működik a gépezet mostanság. Az Inter Turku ellenben ha utazásra kényszerül az utolsó 5 meccsén nem nyert, ami még borzasztóbb csupán egy árva pontot szerzett. Még a tök gyenge Ilves és Vaasa is elkente a szájukat akiknek gólt sem tudtak rúgni. A hazaiak kemény védelmét szerintem ma sem törik fel, viszont egy gólt benyalnak félidőig ami általában hamar szokott érkezni ha a Rovaniemi a pályaválasztó szerepét töltheti be.

7.tipp

FINNORSZÁG: Veikkausliiga - 15. forduló
Vaasa PS - HIFK
25.06.2015 17:30
Tipp: x
Odds: 3,40
Bet365

Márciusban 2:1-re győzni tudott a HIFK mai ellenfelével szemben. A mai meccs még ennél is szorosabb lehet, ugyanis bár utolsó helyen van még a Vaasa ha így folytatja hamarosan kinőhetik a sereghajtó szerepét. Múltkor említettük hogy 7pontot gyűjtöttek 3 meccsen, ezt követően pedig a jó erőkből álló SJK otthonában sem szerepeltek le(3-2) így egy döntetlenre ez a lendület mindenképp elég kell legyen. Nyerni azért szerintem nem fognak, vendégüknek kijárna már egy jó játékkal abszolvált meccs. Nincs mese pontot kell szerezni ha csak 1 is lesz az.

5. tipp (Egyenleg: -13)

Labdarúgás, Finnország: Veikkausliiga
17:30

Mariehamn - SJK

Tipp: Gólok száma 3.5 felett
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Indoklás: Két élmezőnybe tartozó gárda csap ma össze, és véleményem szerint követik majd a jó szokásukat, azaz sok gólos meccset játszanak. Utolsó 4 egymás elleni meccsükön mindig született legalább 3 gól, összesen 13 gól esett e négy mérkőzés alatt. Mindkét csapatban vannak olyan játékosok akiknek elég 1 meccsen 1 lehetőség, de azt könyörtelenül kihasználják. A két csapat védelme egész jó, de mondható áttörhetetlennek. Szerintem a 4 gól ma könnyedén beeshet.