Összeesküvés-elméletek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted globális összeesküvés áll a járvány mögött?

Igen, egyértelmű!
10 (32.3%)
Nem, nincs erről szó.
6 (19.4%)
Nem tudom, de afrikailajos biztos tudná.
15 (48.4%)

Összes szavazó: 30

Mi van a színfalak mögött? Az öltözők.

A legnehezebb időkben nincs itt a konteók földi helytartója, afrikailajos, ezért kérdezném a többieket, mi történik?

Verziók!

- a járvány eltereli a figyelmet arról, hogy tömegével jönnek a migránsok
- Amerika tönkre akarta tenni a kínai gazdaságot, kezdve a vuhani piaccal
- globális gyógyszerlobbi az egész, hogy felpörögjön a gyógyszeripar bevétele
- genderháború, több férfi fog meghalni ebben, mint nő

Viccen kívül, ez valami globális terv eredménye, ami történik, vagy szimplán valami hülye denevércombot akart enni és bumm.

Orbán találta ki az egészet, hogy kiutasíthassa az összes külföldit és hogy a veszélyhelyzet miatt ne legyen többet parlamenti választás az országban.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 22, 2020, 13:48:02
Orbán találta ki az egészet, hogy kiutasíthassa az összes külföldit és hogy a veszélyhelyzet miatt ne legyen többet parlamenti választás az országban.

Teljes határzár, külső ellenségek kint tartása, csak magyar CBA-ban csak magyar élelmiszer vásárlása. Van ebben ráció Uraim!

Mindegy, hogy honnan tájékozódsz, mindig tartsd eszedben Ogilvy és Masters örök érvényű igazságát:

HÍR AZ, AMIT VALAKI EL AKAR TITKOLNI A VILÁG ELŐL. MINDEN MÁS CSAK HIRDETÉS.

A legjobb, amikor cáfolnak valamit: Pl. " Nem ember készítette a vírust."

Kár hogy nincs statárium, mert akkor ó már nem élne:

https://24.hu/belfold/2020/03/22/rovo-laszlo-koronavirus-szeged/


Idézetet írta: LosGabos Dátum március 22, 2020, 14:10:43
Mindegy, hogy honnan tájékozódsz, mindig tartsd eszedben Ogilvy és Masters örök érvényű igazságát:

HÍR AZ, AMIT VALAKI EL AKAR TITKOLNI A VILÁG ELŐL. MINDEN MÁS CSAK HIRDETÉS.

A legjobb, amikor cáfolnak valamit: Pl. " Nem ember készítette a vírust."

Kár hogy nincs statárium, mert akkor ó már nem élne:

https://24.hu/belfold/2020/03/22/rovo-laszlo-koronavirus-szeged/

Ez egy IQ-bajnok:

"könnyen elképzelhető, hogy Szegeden fertőződtem meg"
"Bár Szegeden van néhány pozitív eset, de ezek tőlem teljesen függetlenek, velük semmilyen kapcsolatban nem álltam."

Már az érveléstechnikai hiányosságokból jó eséllyel kitalálnám, melyik párt feltétlen híve.

Plusz egy szavazat az amerikaiak által generált járvány elmélete mellett.

Index cikke a Guardian alapján: https://index.hu/kulfold/2020/03/22/koronavirus-osszeeskuves-elmelet-iran-egyesult-allamok/

De az is lehet hogy nincs semmilyen összeesküvés, a bolygó így válaszol arra a sok méreganyagra amivel az ember szennyezi nap mint nap. Tudod mennyi szemetet meg műanyagot dobnak bele a tengerekbe meg az óceánokba? Nem csoda ha megfertőződnek vele az állatok, aztán meg viszik tovább az emberre. Észre kéne már venni hogy ez a Föld is halandó, ha kiírtunk belőle mindent ami jó, mi marad majd az utánunk jövőknek? A nagy pusztaság, a vírusok, a betegségek? Lehet így figyelmeztet rá a bolygó hogy tudatosabban, megfontoltabban kellene élni.

Idézetet írta: TiB Dátum március 22, 2020, 15:18:45
Plusz egy szavazat az amerikaiak által generált járvány elmélete mellett.

Index cikke a Guardian alapján: https://index.hu/kulfold/2020/03/22/koronavirus-osszeeskuves-elmelet-iran-egyesult-allamok/

Irán vs. USA,teljesen megalapozott feltevés ;D.Még vírust segítő gyógyszert is tudtak csinálni. ;D

Lehet hogy Amerika csak indokot keres rá hogy megtámadja Iránt. Vagy a Közel-Keletet. Vagy csak simán kiirtják őket egy ilyen biológiai fegyverrel, aztán megkaparintják az olajmezőiket. Azért Trump elsősorban üzletember csak aztán politikus. Ha lehet egyáltalán annak nevezni. Valószínű hogy a pénz motiválja őt is meg az érdekeltségei mint anno Bush-t.  Sőt biztos vagyok benne. Ez a világ túl nagy ahhoz hogy értsük, szerintem. De előbb-utóbb ez is napvilágra kerül, mint anno az ikertornyok.

#9 március 22, 2020, 17:48:56, Csenii
De egyénként nekem van még egy elméletem. :D Lehet hogy Oroszország kreálta ezt a vírust, hogy egyedül uralja a sportpiacot.  ;D Mármint Európában. Mert azért máshol vannak még meccsek. Putyin nagyon csendben van egy ideje, régen naponta találkoztam putyinos posztokkal facebookon, most semmi hír nincs róla.  Vagy lehet már nincs is Oroszország, elvitte a vírus. A többiért meg Csernobil felelős.  ;)

Idézetet írta: Csenii Dátum március 22, 2020, 17:34:22
De előbb-utóbb ez is napvilágra kerül, mint anno az ikertornyok.

Érzem, hogy nem kéne megkérdeznem, de mi került pontosan napvilágra?

Lajos nelkul ez a topik nem er semmit...  ;D ;D ;D

Te nem hallottál Bush-ról meg a gyíkemberekről?  :laugh: Beírod a google-be annyi konteót olvashatsz amennyit csak akarsz. Én most erre itt nem térnék ki, mert kevés lenne az idő is meg a lap is, de a lényeg hogy lehet nem minden úgy történt ahogy a nagykönyvben megvan írva. Az egész csak egy műbalhé volt az amcsik részéről hogy lecsapolhassák a jó kis iraki erőforrás nyerő-lelő helyeket.
Meg egyúttal akkor már kinyírták a nagy al-kaida mumust is, Bin Ladent.

Ki ez a Lajos? Én nem ismerem... :-\

Lehet ő volt Bin Laden. Vagy egy véletlenül idetévedt, tippmixelő gyíkember.  ;D Mikor tűnt el végleg?  :'(