Sportfogadás az életünk > Szerencsejáték-ipar

Fizetős tippadók

<< < (21/21)

Admin:
Megtörténhet, hogy csupán a véletlen műve, vagy nem.

--- Idézetet írta: DeedPool - Augusztus 08, 2020, 21:48:55 pm CEST ---Sziasztok! Tud valaki valamit a tippmixtippek1x2 prémiumjairól? (Pénzmágnes, Bázis.. .stb). Az ingyen tippjei szépen jönnek és belátom a pénzmágnsese aszteltenisz tippjei is szépen jönnek (ha igaz) amit amúgy kipróbáltam én is és egész könnyi az asztalteniszt kiismerni. A profil képe amit rendre rá tesz a szelvényeire védjegy ként azt tudom hogy egy külföldi oldalról nyulta le (google képkereső forevor). De a tippjei attól még jöhetnek, de az ár amit elkér ezekért a prémium tippekért... Próbáltam szétnézni a neten, de sehol sem találtam róla buktatót, vagy vélmenyényt avagy nem találtam olyan embert aki tag volna (emailba kapják a tippeket).

--- Idézet vége ---

--- Idézetet írta: tippes - Augusztus 15, 2021, 10:34:30 am CEST ---sziasztok! kérdésem az lenne ,hogy van valakinek tapasztalata  a tippmixtippek1x2 nevű csapattal?
fizetős tippadók ,több csoportjuk van
pl  bluechips,timeout,pénzmágnes   stb

köszönöm

--- Idézet vége ---

Tavalyi év azért nem volt szar. A prémium tipp előfizetők egészen jól hoztak a kasszába. 37,000 USD bevétel 2020-ra.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése