Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szabadság kivéve, utazás az SPF Open tavaszi tornára, így van idő a fogadásra:
2 Olasz meccs lesz este, párhuzamosan próbálom majd nézni, érdekel is, meg fogadtam is rá, nézzük:

Lube Civitanova - Trentino

Tipp: hazai győzelem
Odds: 1,8 jelenleg én útközben 1,73-ért toltam tippmixen a Tescoban  ;D

0-2 a párharc állása, szetteket tekintve 0-6, a vendégeknek minden összejött az első 2 meccsen, érzésem szerint most lyukad ki a lufi. A hazaiak sokkal de sokkal jobbak az eddig mutatott játéknál, ma telt ház várható és reményeim szerint gála. Tippem 3-0 (egy szoros és két könnyedebb szettben)

Olasz női elődöntő első meccs
Novarra - Monza

Tipp: Hazai győzelem (3-1)
Odds: 1,57, Tippmix 1,51

Még volt egy Barcika győzelem a szelón, az 1-1-re áll jelenleg _ össz odds: 4,31  :beerchug:

Sok sikert mindenkinek, szombaton találkozunk!






Idézetet írta: gerry Dátum április 21, 2022, 20:00:23Szabadság kivéve, utazás az SPF Open tavaszi tornára, így van idő a fogadásra:
2 Olasz meccs lesz este, párhuzamosan próbálom majd nézni, érdekel is, meg fogadtam is rá, nézzük:

Lube Civitanova - Trentino

Tipp: hazai győzelem
Odds: 1,8 jelenleg én útközben 1,73-ért toltam tippmixen a Tescoban  ;D

0-2 a párharc állása, szetteket tekintve 0-6, a vendégeknek minden összejött az első 2 meccsen, érzésem szerint most lyukad ki a lufi. A hazaiak sokkal de sokkal jobbak az eddig mutatott játéknál, ma telt ház várható és reményeim szerint gála. Tippem 3-0 (egy szoros és két könnyedebb szettben)

Olasz női elődöntő első meccs
Novarra - Monza

Tipp: Hazai győzelem (3-1)
Odds: 1,57, Tippmix 1,51

Még volt egy Barcika győzelem a szelón, az 1-1-re áll jelenleg _ össz odds: 4,31  :beerchug:

Sok sikert mindenkinek, szombaton találkozunk!


A Lube atom simán lehozta a 3-0-át is, nem csak a győzelmet. A Novarra belebonyolódott a sok hibának köszönhetően (4.szett) egy döntő szettbe, ahol viszont már jobban koncentráltak és hozták a hazai győzelmet 3-2 arányban. Vegyész 3-1, így ezzel kipipáltuk a mai napot  :beerchug:

Live:

Török -  Kína nők
0-1 16-13-nál

Törökország győz, odds: 1,55

Röplabda VB + U 19 csajok EB kombi:

Szlován - Német - a csoportban az utolsó meccsüket nyomták egymás ellen, atom sima Szlován győzelem lett a vége, minden mutatóban jobbak voltak a hazaiak, valahogy a ág is nekik kedvez, így az általam vizionált top 4 nem jön össze kijelentés valószínűleg megy a kukába, mert ez után a párharc után a Holland/ Ukrán duó győztesével találkoznak a hazaiak, az lesz az utolsó fellépésük hazai pályán, győzni kell! Ha lehetne olyanra fogadni, hogy pontosan hányadik helyen végez Szlovénia a VB-n, mondanám is a tutit!  :D Mindenesetre az első lépést ma kell megtenni _ 1,19 a győzelmük

USA - Török - jól összerakott csapat ez a Török, de USA-val egyenlőre nem tudják felvenni a versenyt, fix hazai _ jelenleg 1,11

Francia - Japán - Ngapeth és társai nyerni jöttek a VB-re, Nishida-Ishikawa kettős kevés lesz a gall gépezet ellen. Francia győzelem _ 1,19

Brazil - Irán - a Brazilok összeálltak, visszatértek a régi nagy "öregek" is, nekik ez a meccs nem kell, hogy problémát okozzon, elődöntőig simán el kell jutniuk, ott pedig jön majd szerintem az előrehozott döntő a Lengyel válogatottal _ Brazil győzelem _ 1,16

U 19 - Török - Finn - törököknek nagy csalódás, hogy az első meccset brutálisan elrontották a Hollandok ellen, simán ott vannak a top 3-ban, de ez most így sikerült, az 5. helyet meg kell tudni szerezni még a B sorral is _ Török győzelem _ 1,15

U 19 - Olasz - Holland - Olaszok mostanában mindent visznek utánpótlás szinten (IS) férfi + női vonal, nem kérdés számomra a döntőben való részvételük _ Olasz győzelem _ 1,15

U 19 - Szerb - Lengyel - Szerb győzelem _ 1,15

7 meccs tudom, hogy sok, de egyikben sem érzem, hogy lenne esély a meglepetésre, ha esetleg valaki elveszti az első szettet még pakolni fogok a győzelmére nagyobb szorzón. 10/9,9 _ össz odds: 2,77

Esti meccsre, kezdés 21:15

Olasz - Kuba over 3,5 szett _ odds: 1,63

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 03, 2022, 20:52:35Esti meccsre, kezdés 21:15

Olasz - Kuba over 3,5 szett _ odds: 1,63

4 szettben oldották meg az olaszok a továbbjutást. 3-1  :beerchug:

USA - Török 3-2

Atom gyenge játék Andersonéktól, szerencséjük, hogy sok hiba jött az 5.- ben Subasitól. Lengyelek ellen a következő körben esélyük sem lesz ezzel a játékkal.
 

Holland - Ukraina

Tipp: Holland győzelem _ odds: 1,43

Plotnytskyi és társai papírformának köszönhetően a csoport második helyén végeztek, nem voltak olyan intenzitású meccseik mint a Hollandoknak ahol Abdel-Aziz Nimir MVP is lehetne a tornán csak nem fognak 4-be kerülni, ettől függetlenül ütőerőben top 3-ban van a tornán + szervái is életveszélyesek. Hollandia 3 kiélezett meccsen gyűjtött be 3 győzelmet Nimir mellett pedig Ter Horstra is tudnak támadásban számítani, egy szettre jók lehetnek az Ukránok, de 3-1-től szorosabb meccsre nem számítok! 10 perc múlva kezdődik!!!

Bűn rosszul játszik a Holland csapat, embertelen mennyiségű hiba, semmi nem jön össze. 0-2 jelenleg a szetteket tekintve. Még mindig bízom benne, hogy megfordul a meccs, odds: 4,5

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 05, 2022, 17:24:36Holland - Ukraina

Tipp: Holland győzelem _ odds: 1,43

Plotnytskyi és társai papírformának köszönhetően a csoport második helyén végeztek, nem voltak olyan intenzitású meccseik mint a Hollandoknak ahol Abdel-Aziz Nimir MVP is lehetne a tornán csak nem fognak 4-be kerülni, ettől függetlenül ütőerőben top 3-ban van a tornán + szervái is életveszélyesek. Hollandia 3 kiélezett meccsen gyűjtött be 3 győzelmet Nimir mellett pedig Ter Horstra is tudnak támadásban számítani, egy szettre jók lehetnek az Ukránok, de 3-1-től szorosabb meccsre nem számítok! 10 perc múlva kezdődik!!!

3 extra rossz szett Nimirtől és az egész Holland válogatottól.... 0-3

Ezt megszívtam nem kicsit, nagyon...


Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 03, 2022, 11:19:54Röplabda VB + U 19 csajok EB kombi:

Szlován - Német - a csoportban az utolsó meccsüket nyomták egymás ellen, atom sima Szlován győzelem lett a vége, minden mutatóban jobbak voltak a hazaiak, valahogy a ág is nekik kedvez, így az általam vizionált top 4 nem jön össze kijelentés valószínűleg megy a kukába, mert ez után a párharc után a Holland/ Ukrán duó győztesével találkoznak a hazaiak, az lesz az utolsó fellépésük hazai pályán, győzni kell! Ha lehetne olyanra fogadni, hogy pontosan hányadik helyen végez Szlovénia a VB-n, mondanám is a tutit!  :D Mindenesetre az első lépést ma kell megtenni _ 1,19 a győzelmük

USA - Török - jól összerakott csapat ez a Török, de USA-val egyenlőre nem tudják felvenni a versenyt, fix hazai _ jelenleg 1,11

Francia - Japán - Ngapeth és társai nyerni jöttek a VB-re, Nishida-Ishikawa kettős kevés lesz a gall gépezet ellen. Francia győzelem _ 1,19

Brazil - Irán - a Brazilok összeálltak, visszatértek a régi nagy "öregek" is, nekik ez a meccs nem kell, hogy problémát okozzon, elődöntőig simán el kell jutniuk, ott pedig jön majd szerintem az előrehozott döntő a Lengyel válogatottal _ Brazil győzelem _ 1,16

U 19 - Török - Finn - törököknek nagy csalódás, hogy az első meccset brutálisan elrontották a Hollandok ellen, simán ott vannak a top 3-ban, de ez most így sikerült, az 5. helyet meg kell tudni szerezni még a B sorral is _ Török győzelem _ 1,15

U 19 - Olasz - Holland - Olaszok mostanában mindent visznek utánpótlás szinten (IS) férfi + női vonal, nem kérdés számomra a döntőben való részvételük _ Olasz győzelem _ 1,15

U 19 - Szerb - Lengyel - Szerb győzelem _ 1,15

7 meccs tudom, hogy sok, de egyikben sem érzem, hogy lenne esély a meglepetésre, ha esetleg valaki elveszti az első szettet még pakolni fogok a győzelmére nagyobb szorzón. 10/9,9 _ össz odds: 2,77


7/7  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Franciák meccslabdát hárítva hozták a tippet!  :redchug:

Egy jó kis két napos duplázó, Röplabda VB:

Szlovénia - Ukrajna _ hazai 1,20
Argentín - Brazil _ vendég 1,26
Lengel - USA _ hazai 1,42

Össz. odds: 2,15

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 07, 2022, 19:15:51Egy jó kis két napos duplázó, Röplabda VB:

Szlovénia - Ukrajna _ hazai 1,20
Argentín - Brazil _ vendég 1,26
Lengel - USA _ hazai 1,42

Össz. odds: 2,15

3-1
1-3
3-2
    :beerchug:

WORLD: PAN-AMERICAN CUP FINAL SIX WOMEN - 5TH-6TH PLACES - 5TH PLACE
09.09.2022 21:00

Canada - Mexico

Tipp: Mexikó győz
Odds: 1,55

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 09, 2022, 20:08:43WORLD: PAN-AMERICAN CUP FINAL SIX WOMEN - 5TH-6TH PLACES - 5TH PLACE
09.09.2022 21:00

Canada - Mexico

Tipp: Mexikó győz
Odds: 1,55

3-2