Sportfogadás az életünk > Podcast

Tippajánló Podcast

(1/3) > >>

Admin:
Tippajánló Podcast
Terveink szerint a tippajánló podcast heti rendszerességgel fog megjelenni, de zsúfoltabb periódusokban, mint amikor BL-meccsek is zajlanak, akár a heti 2 adás is várható.

Rövid, tömör, lényegretörő, és amint a címe is sugallja tippet/tippeket fogunk ebben ajánlani elkövetkezendő sporteseményekre. Ez a terv eredetileg, de mindig van hova fejlődni.

Műsoronként, egy, max. két fő tipp lesz, de mellette találtok egyéb ajánlatokat is, remélhetőleg olyanokat melyek nyerőek lesznek, viszont itt leszögeznénk, hogy ezek tipp ajánlók, és nem tuti, biztos tippek. Mindenki ennek tudatában kezelje őket.

Adományozó sportfogadók

Ami érdekesség, hogy mi minden egyes fő tippet megjátszunk élesben is, a Tippmixpro irodánál. Amennyiben vesztes a tipp, akkor levonjuk a tanulságot belőle, HA pedig nyertes, akkor az öröm mellett, a termelt profitot egy külön adományalapba helyezzük, és az itt összegyűlt összeget bizonyos időközönként nemes célokra szeretnénk felhasználni.

A fogadásra szánt keretünk minden egyes adás esetén 5000 forint! Ha egy tippet ajánlunk, akkor a teljes összeget erre helyezzük, ha többet, akkor elosztjuk.

A Tippajánló Podcast adásainkat megtaláljátok különböző felületeken: Youtube csatornánk, Soundcloud, Facebook Watch stb.

Írjátok le véleményeiteket, s ugyanakkor jöhettek javaslatokkal is, a fejlődés érdekében. Köszönjük.  :topbet_125:

Admin:
#001 Tippajánló: Athletic Bilbao - Atlético Madrid
//www.youtube.com/watch?v=J1ny9OvXtrk
Ha tetszett az adás, iratkozzatok fel Youtube csatornánkra, osszátok meg velünk véleményeiteket, és osszátok meg másokkal is.  ;)

Admin:
#001 Tippajánló: Athletic Bilbao - Atlético Madrid

Fő tippünk, amit 5000 forinttal megjátszottunk az a következő volt: Gólok száma 1,5 alatt

A tipp sajnos nem jött be, de majd a legközelebbi. 5000 forint így a Tippmixpro számlájára került, s remélhetőleg ebből az összegből ők is adakoznak majd.  :cya:

oakland23:
Minden kezdet nehéz, de amúgy tök jó lett, és a két srác hangja is tökre hallgatható. Nekem például visszahallgatva a saját hangom, kiráz a hideg  ;D
Egyébként meg 9:05-nél hangzik el a legjobb tipp, miszerint ne nézzük a meccset. Hát bakker, én megnéztem, de tényleg nem kellett volna  ;D Úgy emlékszem, volt tán már itt ilyen Podcast próbálkozás, de ha ezt tekintem most az elsőnek, szerintem kezdésnek nagyon király, én várom a folytatást.

LFCfanBoti:

--- Idézetet írta: oakland23 - Június 15, 2020, 11:12:55 am CEST ---Minden kezdet nehéz, de amúgy tök jó lett, és a két srác hangja is tökre hallgatható. Nekem például visszahallgatva a saját hangom, kiráz a hideg  ;D
Egyébként meg 9:05-nél hangzik el a legjobb tipp, miszerint ne nézzük a meccset. Hát bakker, én megnéztem, de tényleg nem kellett volna  ;D Úgy emlékszem, volt tán már itt ilyen Podcast próbálkozás, de ha ezt tekintem most az elsőnek, szerintem kezdésnek nagyon király, én várom a folytatást.

--- Idézet vége ---
és tipp szempontjából is korrekt állítások voltak, két perces rövidzárlatot leszámítva ez egy nagyon vékony, egy gólos meccs lett volna.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése