Infó > Hűségprogram

SPF Klub, a hűségprogramunk

<< < (2/73) > >>

oakland23:

--- Idézetet írta: MessiÁs - Július 03, 2020, 10:42:51 am CEST ---De oszinten remelem nem esunk at a lo tuloldalara.

--- Idézet vége ---
Jaja, ez jó észrevétel, és bár még nem olvastam át pontosan a szabályzatot, meg hogy mi hány pontot ér, de az nem lenne jó, ha a fórumot haszontalan hozzászólások tömkelege lepné el. Mondjuk olyanok, mint ez  ;D

*nem akartam példát hozni, erre egyből innen kilépve belefutok fjazej naplójába  ;D
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,17573.msg799358/boardseen.html#new

Szigorúan külön hsz-ben szigorúan semmit mondó tippek. Én ezt nemhogy díjaznám, de még mínusz ponttal büntetném  ;D

gavrilo14:
Jó lett!

Külön öröm, hogy van felső határ a saját naplós bejegyzesék között!

Ami viszont még eszembe jutott és nem láttam (ha elsiklottam felette akkor bocsi!), hogy esetleg szavazáson leadott szavazatért egy pont??

MessiÁs:
Ha automatikus a rendszer, talan azt is tudja kovetni valami minimum karakter kriteriummal, hogy ezek ne szamitsanak.

Mert nyilvan fjazej ugy vezeti a naplojat ahogy akarja, de ha részt akar venni a programban akkor ez nyilvanvalo peldaja a lo tuloldalara valo esesnek. Es gyanitom nem ez lesz az egyetlen hasonlo naplo.

LosGabos:
Nagyon jó a kivitelezés!

Mint Tipster Liga "munkás", tudom mekkora energia kell létrehozni egy ilyen rendszert.

Köszönjük.  :beerchug:

Alk:
Ez így elég masszív lett, grat, és köszönjük! Észrevételként annyit, hogy tudom, hogy a fairplay miatt látható a havi rangsor, de szerintem nyugtatóan hatna a közösségre, ha csak a havi zárás után lenne közzétéve. Másik, hogy mintha valamely játéknál revolutos utalás is szóba jöhetett volna (aztán lehet tévedek), azt adott esetben hozzáadni a fizetési módokhoz növelni lehetne egyes fórumtagok komfortérzetét. Az enyémet biztosan.

Köszi még egyszer, és well done! :beerchug:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése