SPF Klub, a hűségprogramunk

Indította Admin, július 03, 2020, 09:18:17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Latzka

****** Veterán
Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 16, 2021, 13:57:08
Nem felejtettünk el semmit. Április 10-én (szombaton) lettek jóváírva. A heti egy fizetés pedig ma zajlik elméletileg.

Gyakorlatilag is; megkaptam. Köszönöm! :cya:

JohnnyFirpo

**** Tősgyökeres
Nem felejtettünk el semmit. Április 10-én (szombaton) lettek jóváírva. A heti egy fizetés pedig ma zajlik elméletileg.
Megkaptam én is :ok:

tonijani

**** Tősgyökeres

LosGabos

****** Veterán
április 16, 2021, 20:56:35 #273 április 16, 2021, 21:12:27, LosGabos
Köszönjük. Akkor a pénteket figyeljük, mint fizetésnapot? Ez biztos pont lehetne, mindenki tudná, mikor várja a nyereményét.

Azóta elolvastam az SF Score utolsó bejegyzéseit. Hmm...  Lehet, ki kellene jelölni a napot, bár nem vagyok biztos, hogy mindenkinek át fog menni...

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: LosGabos Dátum április 16, 2021, 20:56:35
Köszönjük. Akkor a pénteket figyeljük, mint fizetésnapot? Ez biztos pont lehetne, mindenki tudná, mikor várja a nyereményét.

Azóta elolvastam az SF Score utolsó bejegyzéseit. Hmm...  Lehet, ki kellene jelölni a napot, bár nem vagyok biztos, hogy mindenkinek át fog menni...

Ok, kijelöljük a pénteki napot, s ha valamilyen rajtunk kívülálló okok miatt az adott napon nem tudunk utalni, akkor megint jön a hiszti.

Ezért sem fogunk kijelölni semmilyen napot. 16 éve mindig elküldtük a nyereményt, remélhetőleg ezek után sem fogunk csalódást okozni.

Az "SOS" fogadásokért meg ott van a bankkártya.  :cya:

curpy82

**** Tősgyökeres
Valamiről lemaradtam? Tegnap még az első harminc fő volt díjazva a hűségprogramban, ma már csak 10!

Sound

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: curpy82 Dátum április 29, 2021, 12:08:48
Valamiről lemaradtam? Tegnap még az első harminc fő volt díjazva a hűségprogramban, ma már csak 10!

No para!
Nem szoktak az org üzemeltetői menet közben változtatni akcióikon/versenyeiken. Szerintem valami beállítás, vagy rendszerhiba a 10-es lista, majdcsak meglássd! :ok:

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: curpy82 Dátum április 29, 2021, 12:08:48

Ez csak ideiglenesen van így (fejlesztésén dolgozunk). Áprilisban a top30 részesül a nyereményalapban.

Latzka

****** Veterán
Meg is lepődtem, egész hónapban úgy álltam, hogy éppen vagy átlépem a 3 999-t vagy nem; erre most azt látom, hogy 6 490 Ft. Mindegy lesz, ami lesz; úgy is itt vagyok :)

Admin

***** Veterán senki
május 01, 2021, 15:50:25 #279 május 01, 2021, 22:11:37, SPF Admin
Fejlemények májustól a hűségprogramban!

Az áprilisi hónapot még nem zártuk le, május 5-én lesz véglegesítve, de amint láthatjátok visszatér a top30-as toplista.

És akkor jöjjenek az újítások (májustól érvénybe lépnek):

1. SPF Ligában csak azon nyertes szelvények részesülnek pontozásban amelyeknél a tét minimum 1000 forint.

2. Minden beküldött tippre (SPF Ligában nyertes szelvényre) érvényes szabálypont: ezentúl csak azon nyertes tippek/nyertes szelvények után jár hűségpont melynek az eredő oddsa minimum 1.80!

3. Naplókra vonatkozó változás: májustól továbbra is 4 pont jár egy naplós bejegyzésért, DE egy nap folyamán csak az első három bejegyzésért jár pont. A maximálisan összehozható pontszám naplózás által így: 372 pont!

4. Májustól 2 (kettő) toplistát fogtok látni (áprilisi zárás után)! Az egyikben azok szerepelnek akik az előző hónapban részesültek a fő nyereményalapban. Ők május folyamán csökkentett nyereményalapban (30.000 forint lesz szétosztva) részesülhetnek. A második a fő toplista, gyakorlatilag ott mindenki szerepel aki az elmúlt hónapban nem jutott nyereményhez. A fő toplista nyereményalapja pedig 70.000 forint.

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre. Sok sikert a továbbiakban is!  :ok:

MessiÁs

**** Tősgyökeres
En a 3as pontot nem ertem. Ha minden nap pont 3 tippet teszek kozze a naplomban, az 12 pont, ezt mondjuk 20szor, mert ugye nincs minden nap 3 tippem, az 240pont.

Tehat az elmeleti max pont 3x4x31, nem? Ami 372.
Ez több mint a 80x4 nel.

De javitsatok ki. Amugy a 93pont sehogy se jon ki ha 4pont egy eajat naplo bejegyzes.

vmlinuz

***** Tősgyökeres senki
Napi max 3 naplós bejegyzés ér pontot, vagyis 3x4 pont max naponta x 31 nap = 372. Nyilván rövidebb hónapokban kevesebb. Korábban havi szintent maximum 80 naplós bejegyzésért járt pont, ami 320 pontot jelentett maximum havonta.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Oké, csak 93 van írva a tájékoztatóba.

vmlinuz

***** Tősgyökeres senki
Admin elirta, 93 hozzászólás lesz pontozva :)

LosGabos

****** Veterán
Miután a kislányom születésnapi bulija volt ma 3-tól fél 9-ig, 5 gyerekkel, rendesen meglassult a felfogásom, de megpróbálom és semmiképpen se vegyétek kötözködésnek, csak kérdezek.

Áprilisban valószínűleg részesülök nyereményben. Ezért:
Májusban a csökkentett 30-as listán leszek. Ok. Ott mennyi embert fogtok jutalmazni?
Júniusban visszatérek a fő listára? De azon az szerepel, aki az elmúlt hónapban nem jutott nyereményhez. Akkor ha a májusi csökkentett listán nyereményhez jutok, hol indulok júniusban?

Lehet, hogy ez nem ilyen bonyolult, csak az én szofverem lassú?