Foci Eb 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sajnos én se (pedig már 3 EB óta kinn voltam 1-1 meccsen- de ez most megszakad :) ... a szélesebb társaságban is csak 1 nyertesről tudok ... nagyon sok igénylés lehetett és most még kevesebb jegyet kapunk mint előző EB-ken.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum január 25, 2024, 13:55:29Sajnos én se (pedig már 3 EB óta kinn voltam 1-1 meccsen- de ez most megszakad :) ... a szélesebb társaságban is csak 1 nyertesről tudok ... nagyon sok igénylés lehetett és most még kevesebb jegyet kapunk mint előző EB-ken.
Nálunk is 7-8 közeli ismerős is jelentkezett, volt aki több személyazonossággal próbált szerencsét, de egyiknek sem sikerült jegyhez jutnia.

Sikertelen volt a mi jelentkezésünk is, amit egyébként bárki le tudd ellenőrizni. Frissítve a cikkünk:

Foci Eb 2024: Kisorsolták a jegyeket! Hogyan tudod leellenőrizni, hogyha szereztél jegyet vagy sem?

Foci Eb 2024: Közel 2,5 millió forintért élőben nézheted Szoboszlai Dominikékat

Te mennyi pénzt lennél hajlandó kiadni azért, hogy élőben nézd Szoboszlai Dominikék foci Eb-s szereplését?

Foci Eb 2024 jegyeket nyerhetsz Magyarország mérkőzéseire az Unibet által!

A világ egyik legnagyobb fogadóirodájának legújabb kihívásában való részvétellel ott lehetsz Szoboszlaiék júniusi Svájc, vagy akár Skócia elleni összecsapásán. Ezen kívül BL-döntős belépő és rengeteg ingyenes fogadás vár a játékosokra. Olvasd tovább

Foci EB 2024 gyakori kérdések

A 2024-es UEFA Európa-bajnokság Németországban kerül megrendezésre, június közepétől. Itt minden fontos információt megtalálhatsz az eseménnyel kapcsolatosan. Olvasd tovább


Euro 2024 - D csoport  (péntek, március 29., 10:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Lengyelország az első 2-ben végez  3.60

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Hali! Azért a pótselejtezők lezárultával és a végleges csoportokat elnézve a Román, Szlovák, Ukrán csoportban megnéztem volna magunkat a belgák helyett :D :D :D Mekkora csoport lett volna...