OTP Bank Liga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kis Bognárt elengedte a Paks valami ciprusi csapatba. Basszus, mi lesz így a játékukkal. Na, most beparáztam az overezés kapcsán.

Idézetet írta: Szigo Dátum január 31, 2022, 22:26:19Kis Bognárt elengedte a Paks valami ciprusi csapatba. Basszus, mi lesz így a játékukkal. Na, most beparáztam az overezés kapcsán.

Ne aggódj, a védelmük nem gyengült. Az a meccsenkénti 2,11-es kapott gólátlag nem rossz kiinduló alap az overhez.

IdézetNe haragudj, de az ilyen véleményt elfogadhatatlannak tartom. Sportemberek, jó csapat, akármit mondasz. Upsz, nemide :D


Tényleg felháborító amit írtam! Sőt egyszerűen elfogadhatatlan! Nem is tudom honnan vettem a bátorságot, hogy mindezt leírtam. Fogok is szólni a moderátornak, hogy törölje ezt a bejegyzést.  ;D  ;D

Gólínséget vizionálunk vasárnap délután

A Mezőkövesd-Puskás Akadémia párharcokat mostanság nem jellemezte gólzápor! Olvasd tovább


Ez a szabics megint be van mindenezve ;D nem akarom szegényt bántani de nem való edzőnek  :'(

Nem éli túl a szezont szerintem. Azon se csodálkoznék, ha már jövő héten menne.

Nem akarom kifigurázni a Fradi szurkolótáborát, de talán az "Ébresztő" rigmust angolul kéne leginkább skandálni, mert Botka és Dibusz kifejezetten jól nyomja. Ha ők nincsenek, már nem 0:2 a Paksnak! A magyarok eddig bizonyítanak rendesen! Nagyon tetszik nekem ez a Bognár-féle Paks. Ilyen csapatok kellenének az NB1-be és nézhetőek lennének a meccsek.
Szerintem Csercseszov csak pislog, hogy mi folyik itt...milyen csapat ez a Paks?  ;D  ;D  ;D

Még vagy kettőt rak a Paks a 2. félidőben, és már a Várda gólkülönbsége is jobb lesz  ;D


Viszontlátásra Sztanyiszlav Csercseszov!
 

Idézetet írta: Bucak77 Dátum február 05, 2022, 21:36:29Ez a szabics megint be van mindenezve ;D nem akarom szegényt bántani de nem való edzőnek  :'(

Szerintem nagy hiba volt Szabics Imrének elvállalni az edző szerepét Fehérvárnál!

Idézetet írta: robmiller Dátum február 06, 2022, 18:04:37Szerintem Csercseszov csak pislog, hogy mi folyik itt...milyen csapat ez a Paks?  ;D  ;D  ;D

Beárazták a Fradit rendesen.  ;D  ;D  ;D  Na most takarítanám el az Orosz, Hajnal párost, de azonnal. A Rebrov féle Fradit Ők baszták el, mert azt hitték, hogy Ők már mindenhez is értenek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 06, 2022, 18:17:14Még vagy kettőt rak a Paks a 2. félidőben, és már a Várda gólkülönbsége is jobb lesz  ;D



Egy 8.25 M euró összértékű csapat már így is több gólnál és kevesebb vereségnél jár, mint a 36.80 M euró (de volt az 40 felett is) összértékű kirakatcsapat. Oroszék egy rossz hulladékot csináltak Hajnallal karöltve a Fradiból.

Három napon belül két Újpest-Kisvárda. Melyiket adja le a Várda?

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 18, 2021, 16:45:28Nem nézek magyar focit, de van abban valami zseniális, hogy oroszok által is balféknek tartott Csercseszov lesz az edző.  ;D  Annyi más elérhető edző lehetett volna, de ez így pont jó a Fradinak.

Kifogták a legjobbat, nemhiába írtak anno róla olyanokat, hogy alkalmat edzőnek.  ;D

Szerintem a kupát engedi el! Az UTE mindig a kupára hajt!