Bundesliga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ahogy betették Szoboszlait a kezdőbe máris megrúgta a vezető találatot a Lipcsének.
Múltkor csereként állt be a 64 percben, mikor már nem ment a csapatnak a Mainz ellen.
Ezek után remélhetőleg sokszor látjuk alapemberként.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 20, 2021, 21:17:31
Ahogy betették Szoboszlait a kezdőbe máris megrúgta a vezető találatot a Lipcsének.
Múltkor csereként állt be a 64 percben, mikor már nem ment a csapatnak a Mainz ellen.
Ezek után remélhetőleg sokszor látjuk alapemberként.

Megvan a második is. Kiváncsi leszek, hogy milyen kivásárlási árat határoznak majd meg Dominiknál.

A lipcsi olyan, mint a libsi, meg a libernyák? Ki tudja ezt már követni.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 20, 2021, 23:59:07
A lipcsi olyan, mint a libsi, meg a libernyák? Ki tudja ezt már követni.

Indexesek már azt nézték hogyan szorongatják a képen hátulról, aztán egyből beugrott nekik a propagandaszöveg tudatalatt . A libsit írják minden harmadik mondatban , és ismételgetik álmukban is. Jóhogy jött a freudi elírás.

Nem tudom eldönteni, hogy mi zavar jobban: a Dortmund szar játéka vagy Léderer. Azt hiszem utóbbira tenném a voksomat. Egy vereség után mókuskerékbe került a Dortmund... 

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 21, 2021, 16:29:58
Nem tudom eldönteni, hogy mi zavar jobban: a Dortmund szar játéka vagy Léderer. Azt hiszem utóbbira tenném a voksomat. Egy vereség után mókuskerékbe került a Dortmund...

Látom idén is töketlen lesz a csapat.

A lipcsei magyarok kapcsán egy kis nosztalgia; Cottbus és a 3,5 magyar :)

"Sebők nagyon sokat fejlődött, kezdi felvenni a ritmust, de a testbeszédjének még küzdőképesebbnek kell lennie. Hogy mit értek ez alatt? Nézze csak meg Mátyust! Ő olyan tekintettel támad a csatárokra, mintha ki akarná tekerni a torkukat. Sebők viszont néha úgy néz, mintha nem tudná, hol van." ;D ;D ;D

https://www.origo.hu/sport/futball/20010829sebokot.html


A jó védekezés pontokat érhet

Egy csapat, amely a kiesés ellen menekül a stabil védekezésével. Mi lenne, ha támadni is tudnának? Olvasd tovább


A bet365-nél nem is adnak szorzót Szoboszlai gólkirályi címére  :D  :redchug:
Nem mintha tennék rá, csak úgy érdekességképp akartam ránézni, de semmi...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 27, 2021, 14:04:40
A bet365-nél nem is adnak szorzót Szoboszlai gólkirályi címére  :D  :redchug:
Nem mintha tennék rá, csak úgy érdekességképp akartam ránézni, de semmi...

Unibeten fogadhatsz rá 101.00-es szorzón.



Dortmund három éve is fordított a Leverkusen ellen 2:0 -ról 2:4 -re. Aztán Tavaly a Lever nyert otthon 4:3 -ra, hogy most a darazsak tegyék ugyanezt.

1/2 -re 21 -es odds volt csakúgy, mint a 2/1 -re.

Kedden mennek a Besiktashoz, aztán Union Berlint fogadják, majd Mönchengladbach.

Védekezés mindenek felett

Glasner hazalátogat, de nem lesz benne sok köszönet.  Olvasd tovább