Serie A 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sorsfordító vereség

Egyaránt fontos a klubok számára a vasárnapi rangadó.  Olvasd tovább


Inter - AS Roma (szombat, április 23., 18:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten 
 
Lautaro Martinez szerzi az első gólt  6.00
 
Tammy Abraham gólt szerez 4.50
 
Lautaro Martinez gólt szerez: 1,5 gól felett  10.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Lazio - AC Milan (vasárnap, április 24., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten 

Ciro Immobile szerzi az első gólt  5.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Kötelező nyerni, ha bajnokok akarnak lenni

A firenzei rivális 12 nap alatt a 4. meccsén lép pályára, ezt ki kell használnia a Milannak.  Olvasd tovább


6-8-7-5-1

A Salernitana büntetőpontjai az előző 5 bajnokin. Legutóbb a Firenze elleni meccsük 1 sárgával lehozták, viszont előtte azért egész komoly statokat hoztak. Időt kellett húzni, játékot csalni stb. volt itt minden. Én egyik meccset sem láttam az ötből, de talán érdemes lehet szánni kis aprót a lapokra.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 02, 2022, 14:30:436-8-7-5-1

A Salernitana büntetőpontjai az előző 5 bajnokin. Legutóbb a Firenze elleni meccsük 1 sárgával lehozták, viszont előtte azért egész komoly statokat hoztak. Időt kellett húzni, játékot csalni stb. volt itt minden. Én egyik meccset sem láttam az ötből, de talán érdemes lehet szánni kis aprót a lapokra.
Marco Guida a játékvezető, aki átlagban 4 sárga lapot kioszt, de mostanában hajlamos 6-7 lapot kiosztani, szóval ez simán jó lehet egy Salernitana overre mondjuk 3,5-es határon.  :ok:
https://www.transfermarkt.com/schiedsrichter/profil/schiedsrichter/3408

Helyzeti előnyben a Milan, de ott a kellemetlenkedő bergamói szomszéd

A milánói klub számára a legfontosabb meccs következik a szezon során.  Olvasd tovább


Megannyi sérelem a pályán, focizni meg ki fog?

Elveszített kupadöntő, Ronaldo sincsen, gyenge teljesítmény, rossz edzők, de már 10 ezer forintért repülhetsz Torinóba! Olvasd tovább




Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 10:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 10:00CET


Sassuolo - AC Milan (vasárnap, május 22., 18:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten
 
Olivier Giroud gólt szerez  2.25

Rafael Leão gólt szerez  2.60

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

AC Milan rajongók figyelmébe!

Hülye ötlet, de valamilyen szinten mindkét kimenetel esetén boldogabb lesz a vasárnap est.

Fogadjatok arra, hogy az Inter nyeri a bajnokságot. Erre most az Unibeten 7.50-es szorzót kaptok. A tét legyen mondjuk 10.000 forint.

Ha az Inter nyeri a bajnokságot, akkor gazdagabbak vagytok 65 ezer forinttal, ez pedig enyhíthet a fájdalmon.
Ha viszont a Milan nyer, akkor szegényebbek vagytok anyagilag, de 10 ezer forintot megérhet a csapat bajnoki címe, nem?