Olimpia napi tipp - augusztus 8.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Olimpia napi tipp - augusztus 8.

Van egy tipped erre az olimpiai napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 forint/nap) részesülhet!


Röplabda - Nők (Unibet ajánlat):                        
                        
                        
                        

Kézilabda - Nők (Unibet ajánlat):                        
                        
                        
                        

Vízilabda - Férfiak (Unibet ajánlat):                        
                        
                        
                        

Torna - Nők(Unibet ajánlat):                        
                        
                        

Kézilabda - Nők(Unibet ajánlat):                        
                        
                        

Röplabda - Nők(Unibet ajánlat):                        
                        
                        

Kosárlabda, nők (Unibet ajánlat):                        
                        

Kerékpár, nők (Unibet ajánlat):                        
                        

Kerékpár-sprint, nők (Unibet ajánlat):                        
                        

Atlétika, férfiak (Unibet ajánlat):                        
                        

Noi kosarlabda
USA v Japan
1. negyed Japan 25 pontot szerez
8.25
Bet365

A ket csapat mar talalkozott a tornan, akkor batran kezdett a hazigazda, a vedekezest csak a masodik 10 percre rakta ossze USA. Az USA az elso negyedben verheto, erre jo pelda a nigeriaiak, franciak vagy a felek elso meccse. Itt az ellenfel rendre eljutott 20+ pontig. 19 pontos favorit USA, jo kezdes kell a japanoktol, hogy legalabb az eleje szoros legyen. 25 pont elerese ellenuk emberes feladat, de a meglepeteshez nelkulozhetetlen. Emlekeztetoul az elozo meccsukon 30-28-ra nyertek az elso negyedet.

08.08.   04.30
Kosárlabda-Olimpia nők
USA nők-Japán nők
1.negyed-Csapat összesitett-
-további piacok
Japán nők-25.5 felett
odss:10.30
bet365
          30.07.2021  már találkozott egymással ez a két csapat.Akkor az 1.negyedet 30:28-ra a Japán lányok nyerték.Nagyon remélem hogy megismétlik azt az 1.negyedet mostan is.

Oroszország-Franciaország
Női kézi döntő
tipp: első fi első 12 gól egyik sem @ 8.50 (bet365)

A ffi döntőhöz hasonlóan a riói finálé ismétlődik a csajoknál is. Akkor az oroszok nyerték a félidőt 10-7-re, simán látok esélyt valami hasonló roncsderbire  ;D A döntők általában eleve ocsmányak és nézhetetlenek, én nagyon sűrűn nem is nézem, mert semlegesként semmi élvezhető nincs benne.

Kézilabda, Olimpia 2020, Nők, 2021. 08. 08., 08:00

Oroszország - Franciaország
Tipp: Oroszország nyeri a mérkőzést 1-3 góllal


Odds: 3,60
Iroda: Bet365

Indoklás: Nem mondhatnám, hogy nagy sikereket hozott volna számomra ez az olimpia - már, ami a tippeléseket illeti. Kár, hogy nem erre az eseményre csinálta a Unibet azt a játékot, amit az nyert, aki egyetlen eredményt sem talál el: alighanem esélyes lettem volna a győzelemre. De legalább lezárni jó lenne egy nyerő tippel a dolgot: ezért is választottam egy viszonylag tutit.

Szerintem az igazi döntőn már túl vannak az oroszok - ez a norvégok legyőzése volt. A franciák lényegesen alacsonyabb játékerőt képviselnek, ráadásul az oroszoknak alighanem extra-motivációt ad a szupersztárokkal teletűzdelt skandinávok legyőzése. Így aztán én a - pár évtized elteltével váratlanul ismét barátunkká és példaképünkké vált - Oroszország győzelmét várom egy szoros mérkőzésen.