Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum december 18, 2022, 11:42:08Nektek sincs még kint a mai ingyen fogadásos játék? Nekem még a tegnapi meccset mutatja.
Én úgy értelmeztem, hogy most a 2 helyosztó közül egyet választhatsz.
Lehet akkor te tegnap tippeltél, mára már így nincs

Idézetet írta: Mehecske Dátum december 18, 2022, 14:28:25Én úgy értelmeztem, hogy most a 2 helyosztó közül egyet választhatsz.
Lehet akkor te tegnap tippeltél, mára már így nincs
Így igaz hacsak nem találtad el a keréken a pirosat vagy a feketet

Hali.Aki teheti nézzen már rá kérem,csak én nem tudok egy darab meccset se tenni élőben és pre egyaránt??

Idézetet írta: szalist Dátum december 20, 2022, 10:48:03Hali.Aki teheti nézzen már rá kérem,csak én nem tudok egy darab meccset se tenni élőben és pre egyaránt??

Nálam zsírul megy..

Sziasztok!
Mik a tapasztalatok banki átutalásnál manapság mennyi idő míg a bankszámlán lesz a pénz?
Ma késő délután az unibet feldolgozta, megjöhet holnap délelőtt? Régebben az volt a tapasztalat, hogy a kiutalás másnapján megérkezett. (Erste-s vagyok)

Holnap mindenkepp.
Akar meg aznap is megjohet. Ha mondjuk reggel kikered.

A Fenerbahce - Galatasaray mérkőzésre tényeg nincsenek ajánlatok az Unibeten vagy csak én nem találom?

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Mehecske Dátum január 08, 2023, 16:58:54Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
Köszi a választ. Most látom, hogy figyelmetlen voltam és elfelejtettem pontosabban leírni azt, amit kerestem és nem találtam. Elnézést!
Természeten megtaláltam a Fenerbahce - Galatasaray mérkőzés ajánlatait, de ezen belül már sehol sem találtam a szabálytalanságokra való tippelési lehetőségeket. Ezt akartam kérdezni, de sajnos kifelejtettem a lényeget.
:beerchug:

Nálatok megy ez a qrva uni? Telóm semmi, laptopon belépni még be tudok, de utána semmi, 18X ez: "Hiba történt az alkalmazás betöltésekor. Kérünk, hogy töltsd be újra, majd próbáld meg még egyszer!"

Ez már hihetetlen, hogy 1 irodában se lehet normálisan fogadni!

"Jelenleg egy kisebb technikai probléma lépett fel az oldal sportfogadási részénél, aminek megoldásán a kollégáim  már dolgoznak. Remélhetőleg hamarosan sikerül megoldaniuk. Elnézést a kellemetlenségért és köszönjük türelmét!"

Túl sok(k) ilyen technikai probléma van ezzel az oldallal.

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 12, 2023, 12:47:28"Jelenleg egy kisebb technikai probléma lépett fel az oldal sportfogadási részénél, aminek megoldásán a kollégáim  már dolgoznak. Remélhetőleg hamarosan sikerül megoldaniuk. Elnézést a kellemetlenségért és köszönjük türelmét!"

Túl sok(k) ilyen technikai probléma van ezzel az oldallal.
És egyre kevesebb használható promóció...

Ma mikor pókerezni akartam egyszerűen eltűnt a póker kliens. Ti néztétek ma? mi lett vele?

Sziasztok
Erről a promóról valaki tudja hogy van 1,40 es oddsal raktam 3500ért az 1500 ingyenes fogadásért,de nem kaptam meg.
1,40-nek kell lennie az össz oddsnak vagy minimum 1,40es 2db odds?

Nekem ez hetekig a vb dontos volt aztan atalakult ugyanerre, mint neked. Pl a sport sincs odairva.

Amugy ossz 1,40kene.