Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedves Fórumtársaim!

Jelentkezzen az, aki valaha egyszer is nem kapta meg a nyereményét az SPF. org-tól.

Mivel senki nem fog jelentkezni, ezért kérem, hogy ne terheljétek az @SPF Admin -t azzal, hogy "még nem kaptam meg a nyeremény, mikor jön meg?"

Megkapod baszki!  Annyira csóró nem lehetsz, hogy ez a qrva 3,4 5,10, akárhány ezer forint kelljen ahhoz. hogy játszani tudj egy online fogadási oldalon.

Lehet, kicsit nyers voltam, de ez a türelmetlenség általában idegesít. Bocs.

@LosGabos , köszönjük a bizalmat. Külön könyvet tudnánk írni erről, így egy jó pár év után.  ;D

Sziasztok!

Ezért egy új alfórumot nem akartam nyitni, viszont lehet én nem találom csak a menüpontot.
Ha jelentek egy tippet rossz kiértékelés miatt akkor azt valahol nyomon tudom követni, hogy mi lett vele? Mivel nem találtam olyan menüpontot, hogy bejelentéseim.

Köszi!

Idézetet írta: Tomka Dátum szeptember 29, 2020, 08:05:00
Sziasztok!

Ezért egy új alfórumot nem akartam nyitni, viszont lehet én nem találom csak a menüpontot.
Ha jelentek egy tippet rossz kiértékelés miatt akkor azt valahol nyomon tudom követni, hogy mi lett vele? Mivel nem találtam olyan menüpontot, hogy bejelentéseim.

Köszi!

Elméletileg kapsz egy értesítést, amikor a jelentésed feldolgoztuk. Légy résen, mert most kerül rá sor.  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 29, 2020, 08:34:37
Elméletileg kapsz egy értesítést, amikor a jelentésed feldolgoztuk. Légy résen, mert most kerül rá sor.  :D

Köszi, meg is jött.  ;)

Sziasztok volt régen itt olyan hogy a nyertes szelvényt fel lehetett tölteni úgy emlékszem "bejött" volt ahol ez ment de nem találom.Valaki tud segíteni?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 14, 2021, 12:33:58
Sziasztok volt régen itt olyan hogy a nyertes szelvényt fel lehetett tölteni úgy emlékszem "bejött" volt ahol ez ment de nem találom.Valaki tud segíteni?

Google, "sportfogadas.org bejött"

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3270.1290.html

Rég nem írtak ide, lendítsd fel.  :)

Be van zárva már egy ideje valamiért.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 14, 2021, 12:33:58
Sziasztok volt régen itt olyan hogy a nyertes szelvényt fel lehetett tölteni úgy emlékszem "bejött" volt ahol ez ment de nem találom.Valaki tud segíteni?

Az illető fórumtémát lezártuk (már egy jó ideje).

Köszönöm van nálam egy szelvény azt szerettem volna sajnos nem az enyém.10 meccs 9/10-es 20alaptét 200 össztét 6496-os(!!!)odds 129000 körül nyert.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 15, 2021, 11:48:46
Köszönöm van nálam egy szelvény azt szerettem volna sajnos nem az enyém.10 meccs 9/10-es 20alaptét 200 össztét 6496-os(!!!)odds 129000 körül nyert.

Itt nyugodtan megoszthatód:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2560.0.html

A Score játékban, ha holtverseny van mindig én húzom a rövidebbet.. M

Idézetet írta: kuciboy Dátum április 25, 2021, 15:32:36
A Score játékban, ha holtverseny van mindig én húzom a rövidebbet.. M

Miért? A játékszabályokat elolvastad?

Valamiért Chrome böngészőt használva nem tölt be az oldal, tudja valaki mi lehet a probléma?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 09, 2021, 10:37:47
Valamiért Chrome böngészőt használva nem tölt be az oldal, tudja valaki mi lehet a probléma?

Szerintem nem csak abból, nálam hol működik az oldal hol nem.
Egész délelőtt szakadozott. Bár érdekes, hogy ping-re és traceroute-ra válaszol, de valamikor nem tölt be az oldal.

üdv.