Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Időeltolódás, más UK-ban , más Romániaban

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 14, 2022, 17:19:13A logó alatt nem elég látható?
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Koszi. Elforditva tenyleg latni!

Egyebkent az email ertesitesek nalam sem mukodnek, ami nekem nagy segitseg volt mindig is.. Gondolok itt uj tema indulasara pl. talpasok vagy bizonyos temakban uj hszkre. Ha erre ra tudnal nezni @vmlinuz azt megkoszonnem. :ok:

Idézetet írta: peshark Dátum január 15, 2022, 20:30:54Egyebkent az email ertesitesek nalam sem mukodnek, ami nekem nagy segitseg volt mindig is.. Gondolok itt uj tema indulasara pl. talpasok vagy bizonyos temakban uj hszkre. Ha erre ra tudnal nezni @vmlinuz azt megkoszonnem. :ok:

Nem vagyok biztos, hogy ez volt a gond, de szolja ha működik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 16, 2022, 09:30:19Nem vagyok biztos, hogy ez volt a gond, de szolja ha működik.

Sajnos nem jó. :(

Idézetet írta: peshark Dátum január 16, 2022, 11:28:58Sajnos nem jó. :(
Azóta sem kaptál értesitést? E-mail cimed helyes?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 17, 2022, 19:07:51Azóta sem kaptál értesitést? E-mail cimed helyes?

Pont jelezni akartam, hogy van olyan topik pl. AO 2022 amirol jon email, de van olyan pl. Offtopic amirol nem.  ;D  Lehet kikattingatom a regieket es mindegyiknel ramegyek ujra az ertesites es emailre, mert a Austral Openest azota jeloltem be miota ranezhettel es az mukodik is. Köszi!  :ok:

#502 január 17, 2022, 20:16:11, vmlinuz
IdézetPont jelezni akartam, hogy van olyan topik pl. AO 2022 amirol jon email, de van olyan pl. Offtopic amirol nem.  ;D  Lehet kikattingatom a regieket es mindegyiknel ramegyek ujra az ertesites es emailre, mert a Austral Openest azota jeloltem be miota ranezhettel es az mukodik is. Köszi!  :ok:
Nézegettem az értesitős listát nálad, és valóban van sok olyan topic, ahol csak értesités van bejelölve e-mail nélkül.
Amúgy ezen a linken megtalálod a teljes listát, amit figyelsz: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=notification;sa=topics

Ugyanitt, az értesités gyakoriságánál Soha volt nálad bejelölve, azt hiszem alapból ezért nem jött e-mail neked.
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 17, 2022, 20:12:56Nézegettem az értesitős listát nálad, és valóban van sok olyan topic, ahol csak értesités van bejelölve e-mail nélkül.
Amúgy ezen a linken megtalálod a teljes listát, amit figyelsz: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=notification;sa=topics

Ugyanitt, az értesités gyakoriságánál Soha volt nálad bejelölve, azt hiszem alapból ezért nem jött e-mail neked.
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Na ezt megnezem akkor.  Valamiert ugy tunik ezek nem allitodtak at teljesen, mert a regi rendszerben mindenrol jott egybol. Koszi a segitseget! :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum január 05, 2022, 13:18:14Ha megfigyeled akkor leugrik, csak sajnos nem pont ahova kellene, de egy minimális ugrás van. Ezt én is szeretném, ha pont oda ugrana (a gyors válaszhoz).
Na talán most már jobb helyre ugrik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 16, 2022, 09:30:19Nem vagyok biztos, hogy ez volt a gond, de szolja ha működik.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 19, 2022, 11:37:30Na talán most már jobb helyre ugrik.

@vmlinuz

Most nagyon jó az ugrása. Majdnem olyan jó, mint az övé:


Üdvözletem!
Szeretném megkérdezni hogy én rontottam el valamit a beállításoknál, bár nem emlékszem hogy változtattam rajta! A naplómnál a téma lezárása jel van fent! Mit tudhatnék meg erről!
Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: stone Dátum január 19, 2022, 16:44:27Üdvözletem!
Szeretném megkérdezni hogy én rontottam el valamit a beállításoknál, bár nem emlékszem hogy változtattam rajta! A naplómnál a téma lezárása jel van fent! Mit tudhatnék meg erről!
Köszönöm a segítséget!

Én semmi hasonlót nem látok. Nem értem hol a gond.

IdézetÜdvözletem!
Szeretném megkérdezni hogy én rontottam el valamit a beállításoknál, bár nem emlékszem hogy változtattam rajta! A naplómnál a téma lezárása jel van fent! Mit tudhatnék meg erről!
Köszönöm a segítséget!
Nem látok semmi ilyet a naplódnál, nincs lezárva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 19, 2022, 17:05:49Nem látok semmi ilyet a naplódnál, nincs lezárva.
Amikor megnyitom a sportfogadás naplókat,ott látom!