Játékaink > Online Sportfogadás Játékok

Online Sportfogadás Játékok

<< < (109/109)

MessiÁs:

--- Idézetet írta: curpy82 - Július 04, 2021, 17:23:42 pm CEST ---Szeretném megkérdezni, hogy ilyenkor mi van. A maradj talpon játékban azt tettem, hogy a forma 1-en 18.5 alatt érnek el helyezést. Az első körben kiesett Ocon és az utolsóban volt a Vettel-Raikkönen baleset. Az nso mind a kettőt helyezettnek teszi, viszont a formula1.com-on Vettel mellett a DNF szerepel. Mehetek tovább vagy kiestem?

--- Idézet vége ---

Ők hivatalosan nem lesznek kiesettek(mert teljesítettek a táv majdnem egészét), így a végeredményben értékelve lesznek. Pár éve belefutottam hasonlóba, igaz az nem tippjáték volt hanem rendes fogadás.
Pl elvileg ha volt körelőnyük Mazepinnel szemben, akkor előtte is végeznek, hiába nem érték a célvonalat, hisz a körhátrányt már nem volt ideje ledolgozni.

curpy82:
Köszi a felvilágosítást, de egy admin véleményére is kíváncsi lennék.

Admin:

--- Idézetet írta: curpy82 - Július 04, 2021, 17:23:42 pm CEST ---Szeretném megkérdezni, hogy ilyenkor mi van. A maradj talpon játékban azt tettem, hogy a forma 1-en 18.5 alatt érnek el helyezést. Az első körben kiesett Ocon és az utolsóban volt a Vettel-Raikkönen baleset. Az nso mind a kettőt helyezettnek teszi, viszont a formula1.com-on Vettel mellett a DNF szerepel. Mehetek tovább vagy kiestem?

--- Idézet vége ---

https://www.formula1.com/en/results.html/2021/races/1071/austria/race-result.html

Ezek alapján 18 versenyző fejezte be a versenyt. Mehetsz tovább.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése